Neverland

Enny's & Natt's blog
2 comments

WISH 6: Dressing Room (4minute Fandom) *ČiČi X ;) *

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

Takže Čiči :) Sľúbená poviedka prvá svojho druhu na našom blogu je napísaná. Dúfam, že sa ti bude páčiť a, že ma nezabiješ za ten koniec 😛 …Ale keď mne sa ten nápad tak páčil :oops: Ver mi, že písať niečo také potrebovalo poriadnu dávku fantázie, keďže s yuri ešte skúsenosti nemám, ak nepočítam tie tri anime, ktoré som videla, dúfam, že sa to nakoniec podarilo  :D..Okey takže dosť rečí a príjemné čítanie želám :cool:

Sohyun-Hyuna-k-pop-4ever-30637254-360-480

 

FANDOM : 4minute

COUPLE: Hyuna and Sohyun

RATING: +18!

GENRE: yuri, harem

Venované: Čiči X ♥ ..Please my sweet heart Dont KILL ME :oops:

Drahý deňníček

Viem, že som už dlho nič nenapísala, ale tento krát je tu niečo, s čím sa ti musím zdôveriť, o čom ti musím porozprávať.

Spomínala som ti už Hyunu. To najkrajšie a najdokonalejšie stvorenie pod slnkom, že?  Nikdy pred tým som s ňou nebola schopná rozprávať ako normálny človek. Za každým, keď ku mne prišla a oslovila ma tým svojím hypnotizujúcim „Ahoj, Sohyun“, tak jediné, čo som bola zo seba schopná dostať bolo trápne a zakoktané „S-s-s-sunbe-nim“. Pri takýchto chvíľach si mám sto chutí otrepať hlavu o najbližšiu stenu. Avšak nastal zlom. Precitla som a ver mi, že ešte nikdy pred tým som sa necítila precitnutejšia. Konečne môj nudný život stredoškoláčky začal dávať zmysel a ja som sa mohla tešiť na nádherné dni po boku svojej milovanej eonni. Určite si teraz hovoríš, o čom to tu rozprávaš?

Tak teda začnem.

Práve som bola v školskej šatni. Musela som sa prezliecť do niečoho pohodlnejšieho, kvôli volejbalovému tréningu, ktorý mi mal začať o pol hodinu. Bola som v šatni sama, pretože ostatné dievčatá z týmu boli už dávno v telocvični. Zdržala som sa v triede, kde som potrebovala dokončiť pár vecí.

Vyzliekla som si akurát tričko, keď do šatne vošla ONA. Stála predo mnou vo svojej plnej kráse. Hľadela na mňa svojimi zvodnými a zmyselnými očami. „Sohyun, konečne som ťa našla.“ povedala.  „S-sunbe-nim!“ vykoktala som sa, no keď som si uvedomila, že pred ňou stojím len v krátkej sukni  a v podprsenke, do mojej tváre sa nahrnula krv a v rozpakoch a plná zahanbenia som siahla po mojom tričku pohodenom na lavičke a zakryla som sa ním. Hyuna sa rozosmiala, zamkla za sebou dvere a pristúpila ku mne. Nechápala som. „Si taká sladká, keď sa hanbíš.“ povedala. Zdrevenela som, ona povedala, že som sladká? Ja?

Položila mi ruku na líce a odtiahla mi z tváre pramienok vlasov. Hľadela mi do očí a usmievala sa. Ja som sa nedokázala ani pohnúť, či čokoľvek povedať. „Už dávno som na túto chvíľu čakala.“ povedala mierne stíšeným hlasom a hneď potom…ona..ona..omo..ešte stále tomu nemôžem uveriť, ale ona ma pobozkala. Priamo na moje neskúsené pery. Bozk bol rýchli, no najkrajší aký som si kedy vedela predstaviť. Pozrela mi do očí hladkajúc mi líce. „Omo..Sohyun, ty plačeš? Stalo sa ti niečo? Urobila som niečo zlé?“ opýtala sa ma ustarostene.

Plakala som, áno plakala. Ale nie zo smútku či sklamania, ale z ohromného šťastia, ktoré napĺňalo celé moje telo.   Hyuna, to pre mňa neprístupné dievča je teraz tu pri mne. „eee..“ pokrútila som hlavou. „Neurobila si nič zlé, práve naopak sunbe-nim.“ povedala som. Hyuna zotrela prstom zotrela slzu stekajúcu po mojom líci a znovu ma začala bozkávať. No tento krát svoj bozk prehĺbila a ja som jej ho opätovala. Jazykom hladila moje pery, prešla ním po zuboch a napokon začala hrať vášnivú hru v mojich do teraz nepreskúmaných ústach. Tričko, ktorým som sa zakrývala mi voľne padlo okolo nôh. Hyuna sa mimovoľne usmiala, chytila ma jednou rukou okolo pásu a pritiahla si ma bližšie k sebe. Cítila som ako sa moje telo chveje. Túžila som po jej dotykoch. Po jej nádhernom tele, ktoré by sa obtieralo o to moje. Po nej. Po neopojnej vášni, ktorá by sprevádzala naše prvé spojenie. Cítila som sa akoby som sa vznášala v oblakoch.

Hyuna začala svoju ruku opatrne posúvať po mojom chrbte smerom hore k podprsenke, ktorú odopla jedným nebadaným pohybom prstov a potom ju zo mňa stiahla a pohodila na podlahu. Nebránila som sa, práve naopak. Nevedela som sa dočkať ďalších jej dotykov.

Klesli sme na lavičku vedľa nás. Hyuna mi opatrne oprela hlavu na lavičku a neprerušujúc bozk sa nado mňa naklonila. Rukami začala prechádzať po mojom bruchu. Hladila ho ako ten najjemnejší  hodváb. Neudržala som sa a vyšiel zo mňa prvý ston „Hyuna~“ . Hyuna sa usmiala kútikom úst a pokračovala. Moje prsia jemne uzavrela do svojich dlaní. Masírovala ich a jemne stláčala moje bradavky, ktoré po krátkej chvíli stvrdli spokojnosťou. Vzdychala som, stonala.  Cítila som sa trápne, ale i nádherne. Hyuna vsala jednu bradavku do úst a začala ju štekliť svojim neposlušným jazýčkom. Hrýzla do nej a naťahovala v ústach, zatiaľ čo druhú stláčala medzi prstami. Spočiatku to bolelo no potom som si to začala užívať. „Hyuna..“ volala som jej meno a dúfala, že ma nikto iný okrem nej nepočuje. Hyuna prepustila moje prsia a prešla začala ma bozkávať na bruchu. Pomaly sa presúvala k pupku, ktorý dokonalo preskúmala vlhkým jazykom. Potom sa nadvihla späť k mojej tvári, bozkala ma vášnivo, dravo, ale zároveň nežne, ako by sa bála , že sa pod väčším tlakom rozbijem. Jednou rukou siahla pod moju sukňu, stlačila ma na citlivom  mieste, čo so sebou prinieslo vlnu vzrušenia a uspokojenia, keď v tom zrazu: „Kwon Sohyun..“

„Hyuna, zbožňujem, keď takto voláš moje meno.“

„Kwon Sohyun..“

„Hyuna..“

„Sohyun!!!“ zaznel výkrik, strhla som sa, otvorila oči, áno otvorila oči a našla som sa vo svojej triede. Oblečená v uniforme. Nechápavo som sa poobzerala dookola a očami zúfalo hľadala Hyunu. No jediný, kto okrem mňa bol v triede bola Ga Yoon. Stála nado mnou a netrpezlivo podupkávala nohou o zem. „Ga Yoon, čo tu robíš? A kde je Hyuna?“ opýtala som sa.

„Hyuna? Myslíš Kim Hyuna? Tak tá si to niekde pekne užíva  so svojím miláčikom Young Saengom. A čo tu robím? Povedala si mi aby som ťa vyzdvihla. Čakala som na teba vonku viac ako hodinu. Začala som sa o teba báť, tak som ťa išla hľadať a čo nevidím, keď vojdem do triedy? Ty si tu pokojne vylihuješ ako by sa nemrholilo a navyše tu vykrikuješ meno Hyuna.“ Vysvetľovala rozladená Ga Yoon.

„He? Čo? Takže ja som nemala mať tréning?“ nechápala som.

„Čo? Aký tréning? Č to trepeš? Už ti prestávam úplne rozumieť. Že ty si mala zase jeden z tých divokých snov s Hyunou? Och bože, niekedy už mám o teba vážne obavy.“

„Takže sen? Bol to iba sen?“

Áno, bol to sen. Nádherný sen, z ktorého ma prebudili. Hyuna, je tretiačka, zatiaľ čo ja len prváčka, je to najpopulárnejšie dievča na škole  a navyše je šťastne zadaná s Heo Young Saengom.  Nie je možné, že niekto taký ako ona by túžil po niekom takom obyčajnom ako som ja. Ahhh..čo si to stále navrávam? Spamätaj sa už Sohyun a zleť už konečne späť na zem.

Oh, môj drahý deňníček, prečo musí byť môj život stále plný takýchto trapasov?

AFTER SCHOOL : Dressing Room ♥

 

 

(0)(0)

2 Comments

 1. Enny =:P |

  Niet začo moje baby seme :-* ....No vidíš ..nie je problém potom zas niečo napísať na yuri..celkom pecka to písať 😀 😀 ...Hej v angličtine je toho spusta hlavne na mojej obľúbenej stránke asianfanfics 😀 ..ooo ďakujem som rada, že sa ti to páčilo :D..ale prepáč keď tie konce sa samé pýtajú na svet ja za to nemôžem...veď som len jedno maličké všetkými milované uke plné aegya 😳

  (0)(0)
  Odpovedať
 2. ČiČi x) |

  Ďakujeeeeeem miláčik 😀 ... tolko som sa opindala, že nie je žiadna poviedka na 4minute ( teda v jazyku, ktorému by som rozumela >.<) XD napísala si to ako vždy geniálne.... but .... ty ! Ja ťa za tie konce raz zjem 😀 máš také šťastie, že na uke som (v medziach) dobrá ^^

  (0)(0)
  Odpovedať

Leave A Comment