Neverland

Enny's & Natt's blog

It’s Love 10/? (EXO FanDom)

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

Hoj minna ^.^

Sorryyyy ja wem, že mi to trvalo neskutočne dlho, a že mnohý z Vás na mňa medzitým už stihli aj pekne ponadávať xP, ale tak buď som nemala čas alebo sa mi proste nechcelo xP..Aj také stavy občas mávam xD, veď aj ja som len človek ^^  …Ale dúfam, že mi to odpustíte a na plno si vychutnáte aj túto tak povediac oddychovú kapitolu a budete trpezlivo čakať na ďalšiu 😉 …Príjemné čítanie želám :3 

 

Kapitola 10: Baby, dear

-Nasledujúce ráno-

“Si si istý, že to zvládneš sám?” opýtal sa Luhan pozerajúc na Sehuna, ako sa pomaličky pokúša vstať z postele. “Nepotrebujem tvoju pomoc. Choď preč!” odvrkol Sehun. “Prečo máš takú zlú náladu?” opýtal sa Luhan. “Pretože si mi nedal bozk na dobré ráno,” povedal Sehun, keď už konečne stál na nohách. Luhan prekrútil očami. Chytil Sehunovu tvár, otočil si ju k sebe a pobozkal ho. Sehun sa usmial a hneď na to postrčil Luhana na svoju posteľ a vyliezol na neho.

“Yah! Čo to robíš?” zakričal Luhan. “Bozkávam ťa,” Sehun sa uškrnul a spojil ich pery dohromady. Jazykom prenikol do Luhanových úst a podrobne preskúmal lačne každučký ich kútik. Luhan sa snažil Sehuna od seba odtlačiť, ale čím viac sa snažil tým slabším sa stával. Napokon to vzdal a začal mu opätovávať bozky. Prevesil svoje ruky okolo jeho krku a privinul si ho bližšie k sebe.

Keď už nestačili s dychom, prerušili bozk no svoju pozíciu nezmenili. “To bolo za čo?” opýtal sa Luhan. “Som po tebe hladný,” zašepkal Sehun a Luhanovi prešli jemné zimomriavky po tele. “A teraz keď si ma už ochutnal, zlezieš zo mňa?” opýtl sa Luhan. “Nie. Som stále hladný,” odvetil Sehun. “Tak potom si choď zobrať nejaké jedlo a zlezl zo mňa. Teraz.” povedal Luhan. “Iste, ale až po tomto,” povedal Sehun a začal bozkávať Luhanov krk. “Y-yah Sehun! Radšej by si mal prestať!” povedal Luhan. Sehun ho odignoroval a začal cucať miestočko na Luhanovom krku a neprestal kým nezanechal viditeľnú značku.

“Našiel som tvoju slabinu, ” uškrnul sa Sehun. “Zatvor oči,” povedal Luhan. Sehun ho poslúchol. Luhan sa natiahol bližšie k Sehunovi a kusol ho do rku, hneď potom Sehuna rýchlo odtlačil a utekal do kúpeľne.

“Yah! To bolí!” vykríkol Sehun a začal smejúceho sa Luhana naháňať. “Chyť ma!” povedal Luhan, no to už Sehun bol v tesnej blízkosti za ním. Luhan sa otočil a keď pohľadel do Sehunových očí, preglgol. Pravdepodobne to nebol dobrý nápad. Sehun položil svoju pravú ruku na stenu a zablokoval Luhanovi cestu. “M-Musíme sa osprchoať. Máme školu,” hovoril Luhan snažiac sa odtlačiť Sehunovu ruku, preč, ale ani s ňou nehol. “Luhan…” pošepol Sehun, keď sa k nemu približoval tvárou. Spôsob akým ho oslovil robil Luhana slabším.
Bolo to hypnotizujúce.

“Tvoj dychu.. Smrdí,” zasmial sa Sehun a odstúpil. “Môj dych smrdí, huh?” odvetil Luhan a pobozkal Sehunove pery. Krúžil svojim jazykom okolo jeho úst, no Sehunove ústa zostali zatvorené. Luhan použil svoju pravú ruku a stlačil ho v rozkroku. “A-ah.” zastonal Sehun. Luhan využil šancu a prenikol jazykom dnu, skúmajúc a chutnajúc jeho ústa veľmi podrobne. Sehun sa usmial. Pritiahol si Luhana bližšie k sebe a opätovával mu bozky.

Bozk trval, kým im nedošiel dych. Potom sa od seba mierne odtiahli. ” Po pravde..Tvoj dych nesmrdí. Ja som ťa len chcel
vyprovokovať k bozku.” uškrnul sa Sehun. “Nenávidím ťa Oh Sehun! To bolo trápne!” vykríkol Luhan a spravil krok do zadu. ” Čo na tom bolo trápne? A len tak mimochodom, nevedel som, že máš tak hravé ruky. Asi by sme sa mali niekedy zahrať,” žmurkol na neho. Luhan cítil, ako mu červeň stúpa do tváre. “J-ja som..Ja som len..” Luhan nemohol nájsť správne slová. “Ty si bol len čo, Luhan?” podpichol Sehun. “Ja som nevedel, čo robím, dobre?!!” zakričal Luhan.

Luhan začal plakať. “Hey hey, neplač,” povedal Sehun, keď zbadal, čo spôsobil. “Prepáč,” ospravedlňoval sa. Luhan znovu o krok
ustúpil a pozrel sa Sehunovi do očí. “Neplač, moje baby, Luhan,” povedal Sehun, pristúpil k nemu a utrel mu nežne slzy z tváre.
“Nenávidím ťa..Nenávidím ťa za to tvoje provokovanie..”vzlykal Luhan. “Prepáč,” Sehun sa znovu ospravedlnil a začal spievať Baby Don’t Cry a oprel svoje čelo o to Luhanovo.

Luhan sa usmial. Mal to naozaj rád. Pesnička ho príjemne zohriala pri srdci.”Luhan…” pošepol Sehun. “Hmm?” odvetil Luhan. “Si do
mňa zaľúbený, však?” opýtal sa Sehun pričom priamo hľadel do Luhanových očí. Luhana otázka zaskočila.

“Luhan” Už som tu!” zaznel Yixingov hlas. Luhan rýchlo vybehol z kúpeľne, zatvoril za sebou dvere a bežal otvoriť dvere Yixingovi. “Hey Yixing,” usmial sa Luhana Yixing vstúpil. “Ty si sa ešte neosprchoval?” opýtal sa. “No.. nie. Sehun šiel prvý, takže musím počkať,” povedal Luhan.

Kúpeľňové dvere sa otvorili a Sehun vyšiel von z uterákom obkrúteným okolo pásu. “To bolo rýchle,” povedal Luhan. “Samozrejme. Nemôžem predsa nechať tvojho frajera čakať,” odvetil Sehun sarkasticky. Luhan uhol previnilo pohľadom a Yixing sa len sám pre seba
usmial.

“Luhan. Čo to máš na krku? To je cucflek?” opýtal sa Yixing, keď sa Luhan otočil a on si všimol červenú značku, ktorú mu tam pred
chvíľou Sehun spravil. “Umm..To je..Uhh..” Luhan mu nevedel odpovedať. “Bol v noci námesačný a pravdepodobne si to spravil vtedy,” povedal Sehun. “H-hej. To je pravda,” povedal Luhan. “Ohh..Dobre, Luhan mal by si sa poponáhľať, inak prídeme neskoro,” usmial sa Yixing. Luhan už nepovedal nič len rýchlo prešiel do kúpeľne.

Sehun sa začal obliekať do školy. Obaja, ani Sehun ani Yixing neprehovorili jediné slovo. V izbe vládlo hrobové ticho. “Tak, Yixing,” po chvíľke sa Sehun rozhodol začať konverzáciu. “Máš rád Luhana, že?” opýtal sa Sehun, kým si prečesával vlasy. “O-odkiaľ to vieš? Je to tak očividné?” opýtal sa Yixing. “Proste to vidím. Máš nejaké plány ako sa mu priznať?” opýtal sa Sehun a uložil hrebeň na bok a zatvoril svoju tašku. “Umm..V tejto chvíli nie…Bojím sa odmietnutia,” povedal Yixing.

Kúpeľňové dvere sa otvorili a Luhan vyšiel von. “O čom sa rozprávate?” opýtal sa. “O tebe a Yixingovi. Je na čase, aby ste vy dvaja spolu začali chodiť,” povedal Sehun pozerajúc sa na Luhana. Luhan sa trošku nútene pousmial a uhol pohľadom.

Začal sa prezliekať. ” Ježiš, moja kravata je zase šikmo,” povedal Yixing a snažil sa upraviť si ju. “Pomôžem ti,” usmial sa Luhan a začal napravovať Yixingovu kravatu. Sehun ich pozoroval. “Zabavte sa spolu, ľudia. Ja pôjdem napred,” povedal Sehun. “Okay,” usmial sa
Yixing.

“Oh ,nie. Kde je moja kravata?” vykríkol Luhan v panike. “Mám pocit, že si ju dal do čistiarne, ale ešte ti ju nevrátili,” povedal Sehun prechádzajúc k dverám. “Ale dostaneš pokarhanie, ak nebudeš mať kravatu,” povedal Yixing. “Ja nechcem dostať pokarhanie..” Luhan začal plakať. Sehun si dal dole tú svoju a podal ju Luhanovi. “Na. Vezmi si moju,”povedal Sehun. “Ale ty dostaneš pokarhanie,” povedal Luhan. “Je to len pokarhanie o nič neide. Nevylúčia ma za to ani nič,” odvetil Sehun. “A už viac neplač,” Sehun utrel Luhanove slzy. “Uvidíme sa v triede,” Sehun sa usmial a odišiel.

“Whoa Luhan. Sehun je skutočne dobrý priateľ,” povedal Yixing. “Áno, áno to je,” povedal Luhan hľadiac na dvere.
Ďakujem ti, Sehun.
-Po škole-

Boli 2 hodiny po obede. Sehun musel kvôli pokarhaniu zostať po škole. “Oh Sehun?” opýtala sa učiteľka. “Áno.” odpovedal Sehun.
“Okay. Ja musím odísť kvôli porade. O štvrtej prídem naspäť, nepokúšaj sa utiecť preč,” povedala učiteľka a odišla. Sehun si
povzdychol. “Sehun?” Sehun začul, ako naňho ktosi volá. Otočil sa doprava a:”Tia?” zvolal. Tia sa usmiala. “Nemáš kravatu?” opýtala sa. Sehun prikývol. Tia vstúpila do triedy a sadla si vedľa neho. “Ja tiež,” zasmiala sa. “Zdá sa, že spolu strávime najbližšie dve hodiny,” povedal Sehun.

“Mimochodom, prečo si mi nezavolal? Čakala som,” opýtala sa Tia. “Prepáč Tia. Bol som zaneprázdnený,” zaklamal. “Oh, potom je to
v poriadku,” usmiala sa Tia.

Luhan bol práve na ceste navštíviť Sehuna. Cítil sa zle, že Sehun musel kvôli nemu ostať po škole a preto mu kúpil balíček
čokoladových tyčiniek. Keď dorazil k triede, všimol si Sehuna ako sa veselo rozpráva s Tiou. “Tia, to bolo vtipné!” smial sa. Takže toto je Tia..Je krásna..Ani sa nedivým, že ju Sehun má rád…

-V ten večer-

Vo chvíli, keď sa Sehun vrátil, Luhan ležal na svojej posteli. “Bol si vonku?” opýtal sa. “Hej,” odvetil Sehun a položl svoj vak na podlahu. “S Tiou?” opýtal sa Luhan. “Hej. Ako vieš?” opýtal sa Sehun pozerajúc na Luhana. “Videl som ju s tebou v triede po škole,” odpovedal Luhan. “Ty si tam bol?” začudoval sa Sehun. “Hej..Chcel som ťa prísť navštíviť, ale potom som videl ako sa s ňou rozprávaš, tak som odišiel,” odvetil Luhan. “Aha..” povedal Sehun a posadil sa na svoju posteľ.

“Prepáč,” ospravdlňoval sa Luhan. “Za?” nechápal Sehun. “Za to, že si kvôli mne musel ostať po škole,” povedal Luhan. “To je v
poriadku. Som radšej ak potrestajú mňa ako keď by mali teba,” usmial sa Sehun. “Ďakujem,” povedal Luhan. “Hej, prestaňme už o tom hovoriť, som z toho unavený,” povedal Sehun a vyliezol hore na Luhanovu posteľ. “Hej, táto je už obsadená, ” povedal Luhan, keď si Sehun sadol na jeho posteľ. “Jedného pasažiera navyše ešte znesie,” usmial sa Sehun a ľahol si sťahujúc so sebou aj Luhana.

Obidvaja sa rozosmiali. Hľadeli si navzájom do očí. “Ďakujem ti, Sehun” usmial sa Luhan. “Niet za čo, moje baby.” odvetil Sehun a
preplietol si s ním prsty. Zvyčajne, ak Sehun oslovil Luhana ako baby, Luhanovi to vadilo, ale tento krát nenamietal.
“Nevadí ti, ak ti hovorím baby?” opýtal sa Sehun. “Môžeš ma volať, ako len budeš chcieť,” usmial sa Luhan. “Tak potom..Ty by si ma mal volať..Miláčik.” povedal Sehun. “Č-čo? Ja? Volať ťa tak? Tak toto sa nestane,” prostestoval Luhan.

“Volaj ma miláčik ” povedal Sehun. “Nah ah” odvetil Luhan hravo. “Volaj ma miláčik,” zopakoval Sehun a začal Luhana štekliť.

Luhan sa nevedel prestať smiať. “Okay okay prestať,” hovoril Luhan pomedzi smiech. Sehun prestal a čakal,. “Nah ah,” zasmial sa Luhan. Sehun spojil ich pery dohromady, čo vyčarilo Luhanovi úsmev na tvári.

Sehun sa odtiahol. Pozeral na Luhana. “Miláčik,” usmial sa Luhan. “Baby,” usmial sa aj Sehun. “Prestaň. to je tak..je to divné” zasmial sa Luhan. “Ale ja to mám rád,” povedal Sehun. “Hej, smrdíš. Choď si najrpv dať sprchu.” podpichol Luhan a zapchal si nos. “Pobozkaj ma a pôjdem,” povedal Sehun. Luhan poslúchol a nežne ho pobozkal. “O chvíľku som späť, baby.” Sehun sa usmial a zišiel z postele dole.

Luhan sa usmial. Zbožňujem, keď ma voláš baby, Sehun. A tiež zbožňujem volať ťa, miláčik. Ale…toto je len dočasné…že? Čoskoro bude baby hovoriť Tii namiesto mňa…

 

 

 

 

 

(4)(0)

12 Comments

 1. Lai |

  Je aj nejaké pokračovanie?...Lebo je to úplne kawaii poviedka.....a už by sa mohol Luhan priznať, že ho miluje. A aj Sehun už by si to mohol priznať..... :) teším sa na ďalší diel...ak nejaký je 😀 (kludne aj po anglicky xD)

  (0)(0)
  Odpovedať
 2. proste uz dej dalsi prelozenej dil |

  jeziskuu ja si to neprelozim, prosim te na kolenou dopreloz toooo:((((((((((((((((((

  (0)(0)
  Odpovedať
 3. Karis |

  :3 potřebuju další díl!! Prosím pěkně přelož ho! *3* jsem na tom závislá :3 jejda, ještě se mi nestalo abych nemohla žít bez povídky :DD tak tě pěkně prosím, už ho sem dej xD teď sou prázdiny :DDDD

  (1)(0)
  Odpovedať
 4. Mitsukushi Ma |

  Pls, pls, pls...preloz dalsi diel...anglicke je take...no proste mi to pride bezcitne...pls urob dalsi preklad! 😥 😥 😥 😥 😥

  (0)(0)
  Odpovedať
  • Enny =:P |

   Omoo sa ospravedlňujem, že mi to tak dlho trvá, ja sa budem snažiť o nápravu v najbližších dňoch, avšak moje voľné miesto mi väčšinou zaprace brigáda. Gomenna-sai. Ale budem sa snažiť o ten preklad, keďže som si všimla,ž e aj anglických častí je už nejak moc 😀 Ďakujem, že sa vám páči môj preklad :))

   (0)(0)
   Odpovedať
 5. N |

  Oooh bozeee ono to chce pokracovanie fuuu fakt alebo daj link na anglicku stranku ale pls.takto to.skoncit nemoze :'( .....momentalne moja zqvislost 😛 <3

  (0)(0)
  Odpovedať
  • Enny =:P |

   OSpravedlňujem sa, že mi to tak trvá, ale povinnosti v škole nepustia..No ak sa nemýlim, tak som odkaz na poviedku v originále dávala pri prvej kapitole :) ..ak nie, hodím to sem ešte raz :)

   (0)(0)
   Odpovedať
 6. zemcacka |

  Fakt super povídky :)) 😀 ale už chci aby ti dva byli konečně spolu :3 strašně jim to sluší! :3 a Luhan mě štve xD kdy bude pokračování? 😀 už se nemůžu dočkat! 😀

  (1)(0)
  Odpovedať
 7. baby Zelo |

  Omooo to je tak boží x33 a nedělej si s tím hlavu 😀 každý má někdy takový pocit, nicméně jsem ráda že si přidala pokračování :33 toho Luhana už vážně trefím =3=

  (0)(0)
  Odpovedať

Leave A Comment