Neverland

Enny's & Natt's blog
2 comments

White Snow 5 FINAL (B1A4 Špeciál )

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

Časť piatá : B1A4 Špeciál 

tumblr_mcowo23k0Q1qjpa8fo1_1280

Ráno som sa prebudil vo svojej posteli, musel som byť po včerajšku poriadne vyčerpaný, pretože som si len ledva pamätal, ako a kedy som sa vlastne dostal domov.  Bolo to však osamelé ráno…Ležal som v posteli sám..bez svojho milenca…

Ako veľmi rýchlo dokáže láska človeka prinútiť zabudnúť, na všetko zlé čo sa stalo…Ako veľmi rýchlo dokáže človeka dostať do nekonečného opojenia slasti a slabosti…

Milujem ho..naozaj ho milujem a už mi nič nebráni nemyslieť si o ňom to isté. Aj keď stále je tu trochu strachu, ktorý mi dovoľuje pochybovať o jeho úprimnosti…no nechcem to vnímať…potrebujem na to zabudnúť..Nedá sa predsa celý život žiť v neistote. Viem, že mi neklame..mám jeho slovo a čo je dôležitejšie mám JEHO.

Prečo vlastne Baro odišiel domov?…Mohol ostať so mnou…pravdepodobne mal niečo na práci. Lenivo som sa vyťarbal z postele, aj keď by som v nej najradšej ostal celý deň, pretože ešte stále som sa necítil úplne pri silách po tom najkrajšom milovaní, aké som včera zažil. Kto by to povedal, že ma to tak vyčerpá…to je láska naozaj taká náročná na energiu?..Heh…

Rýchlo som sa obliekol a pobral sa do práce. Musel som ísť. Dnes to mal byť posledný deň natáčania pred samotným debutom. Zdá sa, že dnes sa domov tak skoro nedostanem. No čo už..

Na natáčaní mi Baro daroval nespočetne veľa nádherných úsmevov. Všetko to išlo pomerne dobre, bez menších chýb. Aj režisér bol so všetkým spokojný. Zdá sa, že som nebol jediný, kto sa parádne vyspal. Ostávalo natočiť ešte niekoľko sekúnd zo záveru klipu, no predtým nám režisér dal prestávku na obed. Dúfal som, že poobedujem s Barom a porozprávam sa s ním o včerajšku, ale moje nádeje boli rozbité, keď mi rozveselený manažér oznámil, že sa režisér so mnou chce pozhovárať. Že by som urobil počas natáčania niečo zlé? Alebo mi chce dať padáka?…Nezmysel, veď som robil všetko presne tak, ako mi hovoril…teda aspoň dnes určite. V neistote som sa pobral do režisérovej kancelárie, kde na mňa čakali môj manažér, režisér a členovia skupiny B1A4, ktorá zahrňovala Bara, Sandeula, CNU a Gongchana. Tento pohľad na vysmiatych členov skupiny vrátane Bara ma trochu dosť znepokojil. Čo sa stalo?..Môže mi to už konečne niekto povedať?

“Som rád Jinyoung, že si prišiel. Je tu niečo, čo by sme ti chceli všetci povedať.” začal režisér.

“O čo ide?” opýtal som sa a hodil jeden zo svojich spýtavých pohľadov na Bara, no ten sa len uškrnul bez akéhokoľvek úsilia poskytnúť mi odpoveď.

“Rád spievaš, že?” opýtal sa ma režisér.

“No to áno…ale nejako obzvlášť sa tomu nevenujem, prečo?” nechápal som túto otázku.

“Preto, že chlapci hľadajú piateho člena do svojej skupiny, aby bola ich zostava kompletná.” hovoril režisér, no ja som stále nechápal.

V tom ku mne pristúpil Gongchan, zavesil sa mi na krk a dodal: ” Potrebujeme nového leadera, vieš, ten náš terajší je trochu dosť lenivý..”

“No dovoľ, zase až taký lenivý nie som..hehe..ale Gongchan má pravdu Jinyoung..potrebujeme nového leadera, pretože ja sa akosi tak necítim na túto rolu ani po tom dlhom čase v skupine. Potrebujeme niekoho zodpovednejšieho. Takže berieš to?” hovoril Baro.

Takmer mi vypadli oči z jamôk. Stále som si nebol istý, či som dobre pochopil, čo sa mi pokúšali naznačiť…nechcelo sa mi tomu veriť.

“Tak čo Jinyoung…berieš to alebo nie?…Nikoho lepšieho ako teba, tak skoro nezoženú. Je to pre teba konečne poriadna a obrovská príležitosť preraziť tak ako si chcel.” oslovil ma aj môj manažér.

“Takže ja mám byť tým piatym členom vašej skupiny?” opýtal som sa opatrne.

“No toto..hehe..mal som pocit, že včera ti veci dopaľovali trocha rýchlejšie.” podpichol do mňa Baro. Cítil som ako sa moja tvár začervenala v rozpakoch, vedel som až príliš dobre na čo narážal.

“Včera? Čo sa stalo včera hyung?” opýtal sa zvedavý Sandeul. Rýchlo som sklonil hlavu, aby nebolo vidno prenikavý odtieň mojej tváre.

“Ale nič Sandeul…nemusí ťa to zaujímať..netýka sa ťa to.” utíšil ho Baro. Sandeul nadul svoje líčka a hral sa na urazeného, čo prinútilo všetkých v miestnosti vrátane mňa poriadne sa zasmiať.

“Odpoveď je potom áno?” prerušil smiech po chvíľke Baro upierajúc na mňa prosebný pohľad.

“Mmm..*prikývol som*..veľmi rád budem s vami v jednej skupine.”

“Huráá, nech žije náš nový leader Jinynoung!” vykríkol rozradostený Gongchan. Všetci v miestnosti sa znovu nahlas rozosmiali a môj pohľad spočinul na nádherne usmievajúcej sa Barovej tvári.

Kto by to bol povedal, že  večer keď sa rozhodnem ísť domov peši po zasneženom parku mi bude osudným? Som rád, že bol….Umožnil my nájsť človeka, ktorého naozaj milujem a vždy budem..V živote sa stáva kopa smutných a hrozných vecí, kvôli ktorým človek znenávidí svet…ale prečo neotvoriť oči a nezačať vnímať lásku, ktorú nám tento svet ponúka?…Pretože tá sa môže zrodiť aj tam, kde to najmenej čakáme…stačí ak si ju včas všimneme a dáme jej krídla slobody…

B1A4: Tried To Walk

(0)(0)

2 Comments

 1. TheKaju |

  Juj to bylo úžasný!! :)
  Od začátku až do konce...:)
  A to zakončení bylo dokonalý! :)

  (0)(0)
  Odpovedať

Leave A Comment