Neverland

Enny's & Natt's blog
2 comments

Dr. Feel Good ;)

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

Annyeo ;-) ….Aký ste mali dnes deň? …Ja docela v pohode 😀 …Veď by aj nie, keď sa už neučí 😀 ..omo aká to radosť a uvoľnenie 😀 ..Extáza pohody 😀 ….No okey, dosť zbytočných rečí..Pridávam sem poviedku napísanú ešte niekedy v marci..I know I know..mala som ju sem dať skôr, ale nejako sa na ňu pozabudlo 😀 …No, čo to Natt spomínala, že týram len UKE? (Ja? a týrať uke? …Šak ja som UKe-maniačka:oops: ) …100-krát by som nepovedala, že ich týram :D…Príjemné čítanie :!:

P.S : Doo Joon-o mánia je až príliš veľká, takže sa pravdepodobne bude zjavovať v poviedkach stále viac a viac :oops:

4826393355_64ab63ae31

FANDOM: B2ST

COUPLE: Doo Joon & HyunSeung /DooSeung

RATING: +19!

GENRE: yaoi, smut, harem, mature

AUTOR: Enny=)

Venované: Všetkým Beauties ♥ , ktoré tiež nemajú dostatok Doo Joonovho sex-appealu a sú nenasýtne rovnako ako ja a Natt :oops:

 

“Výborne Doo Joon, skvelá práca..” pristúpil nadšený režisér k tmavo vlasému hercovi a potľapkal mu po chrbte.

“Ďakujem pane..” odvetil Doo Joon, natiahol sa po fľašu minerálky, položenej na jeho stoličke a odpil si.

“Takže môžeme si ešte raz prejsť tú scénku, keď vletíš so zbraňou v ruke do toho hotela a pokúsiš sa zastaviť agentku z IRIS?” opýtal sa režisér nadšene.

Doo Joon sa posadil opatrne na stoličku: “Môžeme chvíľku počkať? Hrozne ma bolí hlava, mám pocit, že mi vybuchne.” povedal Doo Joon čuchajúc si čelo.

“Oh, jasné..samozrejme. Nemôžeme si dovoliť, aby si nám tu ešte odpadol.” znepokojil sa režisér.

“Ďakujem pane..sľubujem, že to bude len chvíľka.” povedal tmavo vlások. Mal pocit, akoby mu v hlave dupotalo obrovské stádo slonov alebo čosi podobné.

“Mal by si zájsť na ošetrovňu, nech ti dajú nejaké lieky.”

“Myslíte si, že je to v poriadku?”

“V úplnom…len tam pokojne chod. My si zatiaľ prejdeme iné scénky. Ak si potrebuješ pospať, tak to kľudne urob a príď sem, keď ti bude lepšie. Nemôžeme predsa riskovať tvoj zdravie.” upokojoval režisér herca.

“Tak potom dobre…ďakujem vám ešte raz..” povedal Doo Joon, postavil sa zo stoličky a namieril si to na ošetrovňu, ktorá slúžila výlučne pre hercov, štáb a všetkých, ktorý pracovali na nakrúcaní seriálu.

“Ja ďakujem za skvele odvedenú prácu…”zakričal za ním režisér a vrátil sa do práce.

Doo Joon zaklopal na dvere ošetrovne, no keď nikto neotváral, vstúpil sám.

“Prepáčte, že vchádzam bez dovolenia, ale nikto neotváral a dvere boli otvorené.” ospravedlňoval Doo Joon vstupujúc do ordinácie, kde pri počítači sedel červenovlások v dlhom bielom plášti. Zložil si slúchadlá z uši a prekvapene pozrel na tmavo vlasého mladíka.

“Oh, prepáč ty mne…bol som tak ponorený do práce a ešte k tomu tá hudba, čo som počúval, že som si ani neuvedomil, že niekto klope. Pod posaď sa.” povedal doktor a ukázal na lehátko v strede miestnosti.

Doo Joon si sadol na určené miesto a opýtal sa:” Prepáčte, že sa pýtam..ale kde je doktorka Zinger? Nezmieňovala sa, že si berie voľno.”

“Veď si ani nezobrala. Ale dnes ráno jej súrne volali, kvôli nejakému projektu, ktorý predstavovala, preto musela súrne odletieť mimo mesta. Poprosila ma, aby som ju tu zastúpil. A prosím ťa, prestaň mi tykať. Podľa toho ako vyzeráš typujem, že sme obidvaja približne v rovnakom veku *zasmial sa*..Volám sa HyunSeung a ty budeš určiť Doo Joon však? Teší ma.” hovoril červeno vlások.

Do Jun mu podal ruku a povedal:” Oh, tak dobre. Aj mňa teší HyunSeung.”

Hyunseung sa posadil na stoličku vedľa neho: “Tak čo ťa trápi Doo Joon?”

“Celé poobedie ma hrozne bolí hlava, ide sa mi rozletieť..Pravdepodobne potrebujem len oddych, nič iné.” povedal Doo Joon.

“Priveľa si pracoval. Mali by ťa trochu šetriť. Chcú toho od vás hercov na jeden deň priveľa. Vôbec vám nezávidím.” skonštatoval HuySeung a pokračoval:” Tak si urob pohodlie..”

Doo Joon si ľahol na lehátko a zatvoril oči. Pokojne ležal, keď zrazu pocítil jemný tlak na svojich rukách a nohách. Otvoril oči, nad svojou tvárou zbadal nakloneného HyunSeunga.

“Neboj sa Doo Joon, len sa postarám o to aby ti bolo naozaj dobre.” usmial sa červeno vlások.

Doo Joon znervóznel. Chcel sa práve posadiť, keď zistil, že nemôže. Mohol trhať rukami nohami akokoľvek chcel, no nič nepomáhalo, boli pripútané bielymi pásmi, ktorými sa pútali pacienti pri operácii a podobne. Vyľakal sa a vykríkol:” HyunSeung, čo to má znamenať? Prečo som pripútaný?..Ihned ma pusť!”

HyunSeung ho vôbec nepočúval, namiesto si zo seba zhodil celý plášť a následne si zo seba zhodil oblečenie. Ocitol sa pred Doo Joonom celý nahý.

“HyunSeung! Nepočuješ?! Čo to stváraš?!” Doo Joon znervóznel ešte viac.

HyunSeung sa k nemu podišiel bližšie, oblízal Doo Joona na krku *Doo Joon sa znechutene striasol* a potom povedal :”Neboj sa Baby, veď som ti hovoril, že sa postarám o to aby si sa cítil dobre.”

Vytiahol Doo Joonovi tričko vyššie na hru a odhalil jeho nádherne vypracované ploché bruško. HyunSeung sa oblízal okolo úst a ignoroval tmavo vláskov krik.

Jazykom prešiel  od pupka hore k hrudi. Kým mu na nej robil malinkaté cucfleky, dráždil mu bradavky. Prstami ich stláčal a naťahoval, potom jednu po druhej ocmúľal v ústach a hladil ich svojím zvrhlým jazykom. Doo Joon sa chvel odporom. Chcel skončiť. Mal chuť HyunSeunga na mieste zaškrtiť, no nemohol. Kričal naňho aby prestal no druhý chlapec ho ignoroval. Keď skončil z bradavkami, pohľad mu padol na vypuklé Doo Joonové nohavice. Naklonil sa k jeho perám a snažil sa ich pobozkať, ale čierno vlások sa stále bránil. HyunSeung ho chytil za bradu a donútil ho, nech sa mu pozerá do očí a hovoril:” Počuj Doo Joon, môžeš mi tvrdiť, že ty to nechceš, ale tvoje nohavice tvrdia opak a ja sa riadim len podľa nich.” zasmial sa.

Doo Joon naňho vydesene hľadel a zahryzol si do pery hneď po tom, čo mu HyunSeung rozopol nohavice a stlačil penis silno v rukách, div, že ho nerozpučil. No po chvíľke povolil stisk, jazykom sa pohral s jeho špičkou a napokon stiahol predkožku.

“Vidíš to Doo Joon? Si celý nedočkavý, netušil som, že tak rýchlo stvrdneš.” podpichol Hyunseung a sadol si obkročmo na Do Joona. Doo Joon sa ho pokúšal zo seba striasť, no nepomáhalo ani to ani jeho výkriky aby prestal.

HyunSeung nasmeroval svoj otvor, ktorý si rozťahoval prstami na Doo Joonov penis. Vzdychal ako nejaká lacná defka, cítil sa ako v ráji. Zatiaľ, čo Dooo Joonovi z neho prišlo len zle. HyunSeung sa aj napriek bolesti, ktorá obalila celé jeho telo posadil na tmavo vláskov penis a strčil si ho celý do seba. Ked ho ucítil na samotnom konci, slastne vydýchol a viac už na nič nečakal, len sa začal po Doo Joonovi posúvať. Ani Doo Joon už nemohol viac odolávať, jeho pomalé zvykanie si prezradzovali jeho vzdychy. Po tom čo si  HyunSeung všimol, že Doo Joon si to začína užívať, usmial sa, zrýchlil svoje pohyby, naklonil sa nad jeho brucho a začal mu ho celý bozkávať až sa dostal k jeho perám. Doo Joon nechápal prečo to robí, asi sa zbláznil, ale žiadal si od HyuSeunga bozky. HyunSeung sa s ním ešte chvíľku pohral, no potom mu dovolil, vkĺznuť do jeho úst a vášnivo ho bozkávať. No ich  bozky sa odrazu zmenili na len akési vzájomné povzdychy. Červenovlások jazdil po Doo Joonovi čoraz rýchlejšie.

“HyunSeung!” vykríkol Doo Joon a v tej chvíli vpustil celé svoje spermie do svojho milenca.

HyunSeung slastne zastonal a začal lapať po dychu. Pot mu stekal po celom jeho nahom tele.

Ked sa obidvaja spamätali, HyunSeung odpútal Doo Joona a obliekol sa. Tmavo vlások sedel bez pohnutia na lehátku, snažil sa prísť na to čo sa s ním stalo. Ako to, že ho vzrušil chlap? Ako to, že sa mu poddal. V tom sa pozrel na Hyunseunga, ktorý si na seba obliekal plášť, zamračil sa. Postavil sa a pritlačil HyunSeunga k stene. Zúrivo naňho pozrel a povedal:” Ako je to možné? Ha? Čo si to so mnou urobil?!”

HyunSeung sa usmial a odpovedal:” Ja? Nič…Pozri, znásilniť som ťa neznásilnil, pretože sám si to chcel a dosť si si to napokon užíval..Takže sťažovať sa nemôžeš..”

Doo Joon rozzúrene zavrčal, no nekričal, ale prilepil sa na HyunSeungove pery a začal ich tuho bozkávať. HyunSeung naňho prekvapene hľadel, odsunul ho od seba.

“Doo Joon? Čo to vyvádzaš?” opýtal sa.

Tmavo vlások sa nadýchol a buchol päsťou do steny, vzdychol si a povedal: ” Nemôžem si pomôcť…neviem, čo sa to so mnou deje…je to ako by ma tvoje pery a tvoje telo hypnotizovali. Chcem sa tomu brániť ale nejde to…”

Hyunseung mu pohladil vlasy a nežne povedal: ” Tak sa tomu nebráň…”

Doo Joon si nadvihol HyunSeungove nohy k pásu, červenovlások túžobne vzdychol a pevne sa mu zakvačil okolo krku a začal ho bozkávať. Doo Joon sa s ním presunul znovu na lehátko…

RaniA: Doctor Feel Good (My inspiration 😀 )

Beast: Mystery (Live version ♥ )

 

(0)(0)

2 Comments

 1. ČiČi x) |

  Hááá ! 😀 Tak na toto som čakala :3 Presne tak sa to robí Seung ! 😀 *Seunggieee ♥* ...
  Nemôžem povedať, že Doojoon nie je sexy, ale ... you know 😀

  (0)(0)
  Odpovedať
  • Enny =:P |

   I know I know very Well 😀 ...ale tak čo už s tebou narobím :D..Podľa mňa je Doo Joon najsexy z B2ST a tento názor so mnou zdieľa aj Natt :D..som rada, že sa ti táto zvrhlá poviedka páčila 😀

   (0)(0)
   Odpovedať

Leave A Comment