Neverland

Enny's & Natt's blog
6 comments

Boy on The other Side 5

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

Zdravím 😉 ..a máme tu dalšie pokračovanie naších vampírikov 😀 ..Tento krát HeeChul pocíti na vlastnej koži, aké to je, ked ZhouMi myslí svoje slová vážne..Táto kapitola, je hodná svojho ratingu  +18 😀 ..No ved sami uvidíte…

slave

Chapter 5 : Mind & Might (Myseľ a moc)

“Zhou..si v poriadku?” opýtal sa KiBum brata.
ZhouMi sa bez slova postavil z postele a namieril si to k dverám.
“Nehovoríš so mnou? Kam ideš?” vyzvedal KiBum, mal o brata strach.
ZhouMi bol posledné dni akýsi divný..skoro vôbec nehovoril, dokonca sa zdalo, že úplne zabudol na ten incident v škole. Otočil sa smerom k bratovi držiac kľučku od dverí a povedal:
“Len sa idem prejsť..”
“Mám ísť s tebou?” opýtal sa KiBum.
“Nie, potrebujem byť sám..potrebujem si niečo zariadiť.” povedal.
“Dúfam, že nechceš urobiť žiadnu somarinu.”
“Nie, nechcem..povedz otcovi nech ma nečaká, neviem kedy sa vrátim…Musím si trochu upratať myšlienky v hlave.”Zhou nasadil akýsi zlovestný úškrn.
“Ako chceš..” odvetil Bum a posadil sa k oknu.
ZhouMi chcel už odísť, ked sa zrazu zastavil a spýtal sa:
“Bol si dnes poobede za HeeChulom?”
KiBum sa naňho pozrel s vypleštenými očami, nechcel mu však povedať pravdu preto rýchlo zareagoval: ” Ja? A načo by som asi za ním bol…prosím ťa to je mi otázka..Šiel by som za ním, len keby som preňho mal nejakú úlohu, ale nemám…takže nie.”
Zhou tomu akosi nechcel uveriť ale predsa povedal: ” Máš pravdu, no nič tak ja pôjdem…” napokon odišiel.
KiBum hľadel na dvere, cez ktoré práve odišiel jeho brat:” Čo má za lubom? ..Jeho správanie sa mi vôbec nepozdáva.” povedal si sám pre seba.
Pozrel sa von oknom a dodal: “Neviem prečo, ale mám strach o HeeChula..ale nie dosť!..nemal by som na neho toľko myslieť..zachádzam až príliš daleko..musím sa od neho držať čo najdalej…”

V TEN ISTÝ ČAS U HEECHULA DOMA:

“Ha-ha-haaapčííí..ah..čo to bolo?” kýchol HeeChul a takmer udrel hlavou do stola.
“Asi na teba niekto myslí zlatko..” povedala Chulova mama a dalej sa venovala upratovaniu kuchyne, zatiaľ čo zvyšok rodiny ešte dojedal večeru.
“Kimi ma frajerku!..Kimi ma frajerku!” rehotala sa jeho o 5 rokov mladšia sestra. (Poznámka: Neviem, akých súrodencov má Chulie v skutočnosti, preto sa ospravedlňujem za nezrovnalosti :P)
“Bud ticho! Inak ti vopchám hlavu do taniera..” vyhrážal sa HeeChul.
Jeho sestra naňho vyplazila jazyk, vzápetí si nabrala hrášok na lyžičku a odpinkla ho rovno do HeeChulovej tváre. HeeChul sa postavil a povedal mierne naštvaným hlasom:” Počúvaj ty malá potvorka, chceš skončiť zle?”
Dievčatko sa postavilo a dobehlo ku mame:”Mami, Kimi je na mňa zlý..”
“No tak HeeChul..” pokrútila mama hlavou.
“Ja že som zlý?..Ah zbytočne sa s vami hádať..Idem do svojej izby.” otočil sa a zamieril k schodom.
“Nedoješ to?” vykríkla za ním mama.
“Nie!” odpovedal a zatvoril sa do izby.
Posadil sa za stôl a otvoril si notebook.Zapol si hru a zčala hrať..To bol pre neho najlešpí spôsob ako vypnúť.
Asi o pol hodinu ho vyrušilo klopanie na balkónové dvere jeho izby. Začudoval sa, čo by to mohlo asi tak byť. Vypol hru a podišiel k oknu, odtiahol záves a skoro dostal infart ked zistil, že tam stojí ZhouMi. Mal chuť odtiahnúť záves a ignorovať ho, ale vedel, že by to nemalo cenu. Otvoril preto dvere a so stlmeným hlasom vykríkol, aby ho nikto v dome nepočul:
“Čo tu robíš?.:Chod preč, kým ťa niekto uvidí!”
“Upokoj sa Chulie..len som si prišiel po to čo mi patrí.”  Zhou sa oprel jednou rukou o balkonové dvere.
“O čom to hovoríš?  A ako si sa sem dostal?..Teda to je vlastne jedno..Čo chceš?” rozčuľoval sa HeeChul.
ZhouMi sa pustil do pomalého kroku, HeeChul cúval. Zastavili sa v strede izby a tu Zhou prevohoril:” Tak ako som povedal..len to čo mi patrí..Zabudol si?” nasadil svoj povestný úškrn.
“Na čo som mal zabudnúť? …Nechápem nič zlé som ti neurobil..počúval som vás na slovo..ja..” zastavil sa, zdalo sa, že mu čo svitlo v hlave.
“Počkať..ty narážaš na to moje odmietnutie?” spýtal sa.
“Zdá sa, že si si spomenul..Kvôli tebe som so seba urobil blbca.takže mi za to zaplatíš..”odpovedal rusovlások.
“Nevedel som, že v našej dohode bolo aj niečo o tom aby som ti opätoval tvoje city…ak toto robíš všetkým, ktorý ťa odmietli…tak potom sa nedivým, že si sám!” vykríkol HeeChul, ale krotil sa..aby ho nebolo počuť dole.
ZhouMi zvraštil obočie, podišiel bližšie k HeeChulovi, položil mu ruky na raméná :” Trochu si sa zmýlil..všetci ma neodmietli.” povedal.
“No ukáž mi toho blbca, čo s tebou niečo mal.” povedal Chul provokačne.
“Nemusím ti ho ukázať…pretože stojí rovno predomnou.” v tej chvíli rusovláskové hnedé oči sa zmenili na krvavo-červené, uprel svoj pohľad na HeeChula.
“Č-čo..” blondáčik nestihol dopovedať, zrazu nemal vôbec v ničom jasno..zdalo sa akoby prestal rozmýšľať. Ostal stáť ako kameň..čosi sa zmocnilo jeho tela, nedokázal sa ani pohnúť..zabudol kým je, čo tu robí..
“Od teraz budeš robiť len to čo ti prikážem..nič viac a nič menej..si len môj..”prehovoril Zhou a jeho oči sa znovu zmenili svoju farbu.
HeeChul, ktorý stál bez pohnutia odpovedal:” Yes, your highness..”
“Výborne, som rád, že si rozumieme..takže teraz zariad aby som sa cítil dobre.” usmial sa a zložil ruky z Chulových pliec.
“Yes, your highness..” povedal HeeChul  tónom, z ktorého nevyžarovali žiadné emócie. Stala sa z neho len akási bábika bez citov a bez myslenia..poslúchal rusovláska na slovo.
ZhouMi sa posadil na posteľ, HeeChul k nemu kľakol rozopol mu nohavice a vybral z nich ZhouMiho penis. Začal ho hladkať  a potom si ho rozdráždený zobral do úst a robil pomalé pohyby smerom dnu a von, oblizoval ho..masíroval ho jazykom.
Rusovlások si vychutnával ten pocit nadriadenosti…vychutnával si to, že ho táto blondatá bábika poslúcha na slovo..Netrvalo dlho a Zhou sa spravil do HeeChulových úst. Ten to poslúšne všetko  zhltol. Oblízal aj zvyšky, ktoré boli v okolí penisu.
Po tom sa posunul k podbrušku. ZhouMi si vyzliekol tričko a nechal ho dalej pokračovať. HeeChul sa presunul k pupku, ktorý dokonale preskúmal svojim vlhkým jazykom. Rukami preskumával každý záhyb rusovláskového bruška. Pusou sa dostal k bradavkám. Najprv sa pohral s jednou a potom hned s  druhou. Cmúľal ich v ústach, kusal ich..poriadne ich rozdráždil. Ked skončil s hrudou, dostal sa ku krku, chcel ho začať bozkávať, ale tu ho ZhouMi zastavil a povedal:
“Teraz sa trochu pohrajem ja..”
“Yes, your highness…” blondáčik poslušne odpovedal.
Zhou z neho vyzliekol šaty a odhodil ich na podlahu. Položil si chlapca na posteľ a strčil mu naraz dve palce do jeho otvoru. HeeChul vykríkol bolesťou, ktorá zaplavovala jeho telo. ZhouMi však neprestával, hladkal a masíroval otvor, dostal tam aj tretí prst. Cítil ten úzky priestor, to teplo..vzrušovalo ho to. Vôbec mu nevadilo, že to HeeChula možno bolí..nezaujímal sa o to.
Vybral svoje prsty z HeeChula a prikázal mu aby si ľahol na chrbát. Zhou si ho trochu nadvihola a vošiel do pripraveného otvoru. HeeChul znovu vykríkol.
Rusovlások sa v ňom začal pohybovať, svoje pohyby postupne zrýchľoval..akoby mu ešte nestačilo, zobral si blondáčikov penis do pravej ruky a začal ho trieť.
HeeChul vzdychal, pot mu zalial celé telo..Došlo k vyvrcholeniu…ZhouMi sa spravil do blondáčika a blondáčikove spermie mu vystriekli na bruško.
ZhouMi lapal po dychu, otočil si chlapca na chrbát, zlízal mu jeho spermie z tela a povedal:”Už som takmer zabudol ako výborne chutíš..” Nahol sa nad HeeChulovu tvár, zakusil sa mu do pery z ktorej hned začala kvapkať krv, zlízal ju jazykom a trochu vysál aj zo samotnej rany. Osviežil sa, poutieral si ústa, natiahol sa po svoje tričko a obliekol si ho na seba. Naklonil sa k HeeChulovi, ktorý už sedel a znovu prehovoril:” Ked sa ráno zobudíš, na nič z toho čo sa teraz stalo si nebudeš pamätať..na všetko zabudneš..”
“Yes, your highness..” odpovedal Chulie.
“Dobrý chlapec..” odvetil Zhou a balkonóvými dverami odišiel. HeeChul padol nahý posteľ, zaspal.
***
“Už si si zariadil všetko čo si potreboval?” opýtal sa KiBum ZhouMiho, ked vchádzal do izby.
“Hej, prečo sa staráš?” odfrkol Zhou.
“Lebo som tvoj brat a zaujímam sa o teba. Od kedy predo mnou niečo skrývaš?”
“Od kedy mi aj ty nehovoríš pravdu.” povedal rusovlások a ľahol si na svoju posteľ.
KiBum nechápal túto jeho narážku, snažil sa ju odignorovať a dodal:” Len dúfam, že si nikomu neublížil.”
“Môžeš spať pokojne, nikoho som sa ani nedotkol.” povedal Zhou a snažil sa zakryť svoj škodoradostný úsmev.
KiBum sa mu pokúsil veriť, otočil sa chrbtom od svojho brata. *Ved ak aj niečo urobil, určite sa o tom ráno dozviem.* pomyslel si, zatvoril oči a aj on sa pokúšal zaspať.

Nasledujúca kapitola: Darkness (Nevedomosť)

(0)(0)

6 Comments

 1. kulisek |

  e... ja se asi zacinam bat... eenej Zhoumi :(
  myslim, ze po tomhle rusim trojku, ctyrku, petku, sestku nebo kam jsme se do az dostaly 😀 ale ja se fakt asi bojim :S ty cerveny oci... jezkovy voci, vzdyt on dokaze manipulovat s lidma! doufam, ze na Kibumicka to neplati a ze to ani nezkousel O.o
  ok, i pres svuj strach jdu na tu sestku 😀

  (0)(0)
  Odpovedať
   • kulisek |

    spis ty vubec? 😀
    ja se ale fakticky zacinam bat a nejen o Buma (o toho nejvic, kdyz musi s tim eenym Zhoumim bydlet :S), ale i o Chula :(
    a nenapinej me porad! kdo to ma pak vydrzet?! 😛 ;D

    (0)(0)
    Odpovedať
    • Enny =:P |

     Jo spím..jenže toho spánku bilo už moc..když sem dva týdny v kuse doma :D...Len ti poviem..medzi KiBumom a ZhouMim dôjde k potyčce ..ale jaké to nesmím povedeť, budeš muset počkat 😀

     (0)(0)
     Odpovedať
     • kulisek |

      to je nefer :( ja mam zas spanku malo :S jezis, to jsem nekde cetla, ze prej Yesung nemuze spat, tak chodi v noci ocumovat ostatni cleny 😀 asi by me kleplo, kdybych se probudila a on pred mym oblicejem XD
      tyrane!!! ;D

      (0)(0)
      Odpovedať
      • Enny =:P |

       To vážne?..chudák členovia skupiny 😀 ..stavím sa,že každý večer sa ho minimálne 1 člen zľakne :D..a chudák Hyukie, ktorý s ním je na izbe :D..Ja našťastie nechodím v noci po dome..to nehrozí ani náhodou..je to takový buu..strašidelný :D..ja si ledva v noci dojdu na WC :D..a promíííííň..proč mi to rikají v posledný dobe skoro všichni?..vždyť já za to nemužu 😀

       (0)(0)
       Odpovedať

Leave A Comment