Neverland

Enny's & Natt's blog
6 comments

Boys On The Other Side 16

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

Annyeooo chungu :oops:….Aiguu to bola ale dlhá doba, že? 😛 ..Ospravedlňujem sa, že ste museli na ďalšie pokračovanie Vampire Ságy tak dlho čakať..ale prosím Vás, berte na ohľad, že nie vždy mám náladu to písať 😀 ..a inokedy ma zas ovládne obrovská lenivosť..ktorá ma ovláda už posledné 3 týždne…No, ale pokúsim sa napraviť k lepšiemu :))..Príjemné čítanie ;))

Kapitola 16: Beast (Beštia)

..Kibum nestihol zareagovať a Yunho ho zrazil celou silou na zem, čo mu vybilo na pár sekúnd dych. Kibum sa ho snažil vo veľkej rýchlosti  od seba odtlačiť, no Yunho sa rozmachol rukami nad hlavou a zarezal nechtami do Kibumovej hrude. Roztrhal mu tričko a zaťal hlboko do pokožky. Desať prekrížených krvácajúcich rezných rán sa tiahlo od Kibumových kľúčnych kostí až po brucho. Kibum zareval od bolesti. “Kibum!!!!” zakričal Zhoumi a vrhol sa na Yunha, ktorý sa pokúšal o
ďalší útok. Zhoumi sa bleskurýchle presunul k nepriateľovi. Uchmatol ho za krk, pokúšal sa ho stiahnúť z Kibuma, no Yunho rýchlo zareagoval a presunul sa na miesto pár metrov od nich. “Kibum, si v poriadku?” opýtal sa Zhoumi nespúšťajúc oči z Yunha.
“Heh, bolo mi už aj lepšie braček.” povedal Kibum a pokúšal sa postaviť na nohy nevšímajúc si páľavu na jeho hrudníku.
“Waaaaa!!!” zareval Yunho a rozbehol sa smerom k bratom.
“Zhou!!” zakričal Kibum, keď spozoroval, že je jeho brat v ohrození.
“Žiadne obavy braček, viem čo robím.” povedal Zhou a rozbehol sa oproti Yunhovi.
Zhoumi a Yunho boli zastavený vlastnými päsťami, ktoré do seba narazili obrovskou silou. Kým Zhoumi a Yunho priamo bojovali, Kibum sa rozhliadol po okolí. Dobehol k plotu, kde na zemi zbadal ležať kus hrubšieho na konci zaostreného borovicového konára. Zobral ho do ruky a presunul sa k bojujúcemu Zhoumimu, ktorý práve na zemi mlátil päsťou Yunha do tváre. No zdalo sa, akoby to Yunhovi vôbec neubližovalo. Nebola na ňom ani jediná známka po boji, zatiaľ čo Zhoumi mal roztrhaný pravý rukáv a menšiu reznú ranu pod ním. Yunho sa snažil Zhoumiho zo seba dostať všetkými silami. Jeho oči nebezpečne iskrili a zreničky sa mi neustále zväčšovali. Už len veľmi ťažko sa dal porovnať s človekom.
“Zhou!” zakričal Kibum pár metrov od nich.
Zhou prestal mlátiť Yunha, pozrel sa na Kibuma a rýchlo sa k nemu presunul. Yunho sa medzitým vyštveral na nohy. “Zhou, viem ako ho zabijeme…len ho potrebujeme nejako zadržať a hlavne to musí byť nečakané. ” povedal Kibum.
“V poriadku..ale zdá sa, že mu tento boj vôbec neuberá na energii..neviem ako dlho to ešte bez krvi vydržím braček. Už som istý čas nič nejedol.” povedal Zhou.
“Prosím Zhou, ešte chvíľku.” povedal Kibum a Zhou prikývol, no to sa už na nich rútil Yunho. Keď bol v ich tesnej blízkosti, Kibum zakričal “Teraz!!” a Zhoumi sa rýchlo presunul za Yunha, zachytil mu ruky a zastavil ho. Yunho sa trhal a snažil sa dostať zo silného zovretia no Zhoumi nepovoľoval. Kibum sa rozbehol k ním s
dreveným kolíkom zovretým v ruke. Už už by bol pri Yunhovi a zapichol mu ten kolík do toho prehnitého srdca, avšak z ničoho nič sa v jeho tesnej blízkosti zastavil. Bolo to akoby ho čosi zmrazilo. Nedokázal sa už ani pohnúť ba ani mrknúť..ledva dýchal. Mal pocit, akoby mu čosi zvieralo hrdlo..bolo mu zle. Yunho ho nenásytne prevrtával pohľadom. Hľadel mu hlboko do očí, priamo, bez mihnutia oka. Kibum nedokázal uhnúť pohľadom. Odrazu pocítil obrovskú bolesť hlavy..bolo to akoby mu niekto do nej bil klincami…cítil sa akoby sa každú chvíľu mal zrútiť.
*..Zabil si ich..Si rovnaký ako ja..Nie, si lepší než ja..roztrhal si každého kto ti prišiel do cesty..Nemusíš sa pretvarovať a skrývať svoje skutočné pocity…Viem, že to chceš, Kibum…viem, že túžiš znovu po tej sladkej vôni…Chceš to, nemôžeš odolať….* v jeho hlave sa ozýval cudzí hlas.
* Spoj sa so mnou Kibum, spolu budeme neporaziteľný…zabi svojho brata, zabi ho…ten ti v tom bude len zbytočne brániť..Si silný Kibum, silnejší než on…Len si spomeň na chuť pravej ľudskej krvi ..Je tak voňavá..sladká..A ty ju môžeš mať už teraz..* Kibumove vlastné myšlienky boli akoby zablokované. Nedokázal ovládať svoje pohyby. Ruku s kolom spustil pozdlž okolo svojho tela. Trpel v hrozných mukách. Yunho sa mu dostal do hlavy. Trápil ho, mučil. Kibum padol na kolená reval od bolesti, chytil sa
za hlavu..chcel aby to skončilo..no nedokázal proti tomu nič robiť. V jeho očiach sa zjavili slzy. Jeho vlastná minulosť i prítomnosť ho cez Yunhove slová v jeho hlave ubíjali. “Nieeeeeeeeeeeeeee..Nieeeee!” kričal Kibum ako zmyslov zbavený.
Zhoumi medzitým stiahol Yunha zlostne na zem, chytil ho po krk a kričal zatiaľ čo sa mu Yunho len posmieval.” Čo si mu to urobil?..Čo si spravil Kibumovi ty bastard???!!!”
“Len som mu trochu napovedal nič iné…o zvyšok sa postaral on sám.” zasmial sa Yunho. Zhoumi bezhlavo znovu začal Yunha mlátiť do tváre.
*…Nie daj mi pokoj..vypadni!!…Musím sa ovládať, musím sa ovládať….Nie chceš to, priznaj si to..dlhšie bez toho už nevydržíš...Nie! * Bojoval Kibum v mysli sám so sebou…

***
..” to s tebou robí ten blonďák?
Má na mňa veľký vplyv…
Konečne som znovu spoznal lásku…..
Prisáham, že už nikdy sa k nemu nepriblížiš….
….Kibum, braček si v poriadku?…….
...Waaaaaaaaaaaaa…. *Čo sa to deje? Kde som to?..Čo sú to za hlasy, ktoré počujem?..Som mrtvý? Hrozne ma páli krk..*
ozývalo sa v Heechulovej hlave, kým bezvedomí ležal na zemi, zatiaľ čo Kibum a Zhoumi viedli ukrutný boj. Heechul sa rázom ocitol úplne nahý v neznámom čudesnom priestore, kde všade okolo neho bola voda. Široko ďaleko bolo vidno len niekoľko sneho-bielych suchých stromov. Obloha nad ním bola krvavo červená a mesiac nad ním akoby nariekal. Kde som? Čo je to za miesto? Ako som sa sem dostal? Ozveny v okolo neho boli čoraz zreteľnejšie a hlasnejšie. Nedokázal však najprv s istotou povedať, či je to len sen a súčasť tejto neznámej krajiny, alebo naozaj niečo počuje.
Zhou!! …………Žiadne obavy, viem čo robím.. *Heechul začal pohybovať prstami a jeho dych sa vracal do normálu. *
…………neviem, ako dlho ešte vydržím, braček ….už som istý čas nič nejedol..nejedol….nejedol..*pomaly sa preberal*

…Kibum! KiBum! *Zhoumi? Je to jeho hlas, však? Stalo sa niečo Kibumovi? …Heechul otvor už oči a rob niečo!..Ale prečo sa to nedá? Prečo sa nedokážem pohnúť?..Zobuď sa!! Zobuď sa!* Heechul bojoval so svojím oslabeným telom, ktoré sa spočiatku odmietalo hýbať*
……Kibuuuum!!!……………Nieeeeeeeeeeeeeee!!!! *Kibum? To si ty?…Čo sa ti stalo? Yunho ti ublížil? Kvôli mne? *

Heechul sa potreboval vyslobodiť z tejto prázdnoty..ale ako sa odtiaľto dostať? Existuje nejaký spôsob? ….Nieeeeeeee!!!…      –Tento výkrik Heechul počul zreteľnejšie než hocičo predtým. Bolo to tak hlasné..trhalo to jeho srdce..*Kibum!!!* vykríkol Heechul v mysli, zaťal päste a otvoril oči. Prebral sa. Ležal v tráve a neďaleko seba počul výkriky a boj.  Strhol sa a posadil. Rozhliadol sa okolo seba v obavách. Jeho srdce začalo byť ako splašené, jeho telo, ktoré ešte stále naberalo novú silu sa celé roztriaslo, keď neďaleko seba zbadal Kibuma, ktorý sa obomi rukami držal za hlavu, z jeho očí tiekli slzy a hneď vedľa neho zbadal Yunha a Zhoumiho ktorý spolu bez prestávky bojujú. Drobné rany a roztrhané oblečenie, pot tečúci po tvári, prezrádzali tvrdosť boja. Heechul sa znovu pozrel na Kibuma…*Kibum, čo sa to s tebou deje? Prečo plačeš?..Kibum…* hovoril si po tichu Heechul. Pomaličky  začal utekať k bojisku. “Kibuuuum!” zakričal z plného hrdla.
*Heechul?..Zabi hoVypadni..Daj mi pokojHeechul si to ty?..No ták, viem, že to chcešHeechul, prosím nechoď sem!* Kibum ešte stále viedol zúfalý boj zo svojou mysľou.
“Heechul?!” zakričal Zhoumi.
“Heechul, nechoď sem! Vypadni! Heechul!!” kričal Zhoumi, pri pokusoch odraziť, každý Yunhov útok. “Kibum!” kričal Heechul ignorujúc Zhoumiho. Zhou sa chcel rýchlo presunúť k Heechulovi a odniesť ho na iné miesto, no vo chvíli, keď sa o to pokúsil, Yunho využil príležitosť a porezal nechtami Zhoumiho po tvári. Krvavé šmuhy sa mu tiahli cez ľavé oko a líce. Zhou zakričal od bolesti, stratil rovnováhu a padol na kolená. Yunho pozrel nenávistne na Heechula, zobral drevený kôl z Kibumových rúk a začal sa k nemu pomaly približovať. “Zhoumi? Kibum?”povedal Heechul sledujúc s obavami Yunha.”Hechuul!” zakričal Zhoumi. Chcel vyraziť k Heechulovi hneď na pomoc avšak jeho telo opustila všetká sila..nedokázal sa už viac postaviť..bol úplne oslabený. Hlad si vyžiadal svoju obeť. “Do riti!” zaklial Zhoumi. “Kibum..prosím..Kibum…”volal Heechul zúfalo na Kibuma, ktorý sa pomaly začal preberať z tranzu. Yunho bol už v Heechulovej tesnej blízkosti. Heechul chcel utiecť, no strach natoľko ovládal jeho telo, že to jednoducho nedokázal. Zatvoril oči “Kibuuuuuuuum!” zakričal Heechul ešte raz z plného hrdla pomedzi slzy, ktoré sa vydrali na povrch *Si hlupák Kim Heechul, obrovský hlupák..pozri čo si spôsobil. Kvôli tebe je teraz Kibum zranený a teba čaká už len smrť* preklínal Heechul sám seba v mysli a plakal. Podlomili sa mu kolená a on padol na zem. Jediné čo dokázal v tej chvíli urobiť  bolo len  pokorne čakať na to čo sa s ním teraz stane. .*Kibuuuuum!!!!!* Heechulov krik prelomil kúzlo nad Kibumovou mysľou. Kibum sa rýchlo spamätal..z jeho očí sršal hnev ako nikdy predtým..Neváhal už ani chvíľku..Yunho si ho všimol preto rýchlo zaútočil na Heechula.. Kibum sa so zúfalým volaním Heechulovho mena k ním rozbehol…avšak kôl v Yunhových rukách v tej chvíli prepichol kožu a zavrtal sa hlboko do brucha … po Yunhových rukách sa začala zlievať krv…”Heechul!” povedal Kibum….

Nasledujúci chapter: My life for your..

(0)(0)

6 Comments

 1. CiCi x) |

  Ved ty len pockaj Enny jedna ! Ked sa mi dostanes do ruk T3T ... Ty si ten najhorsi triznitel nevinnych aziatov akeho poznam -_- ... Preco im to robis preco to robis mne ?
  Nech uz z tamade Yunho vypadne ... co to urobil mojej trojke T3T

  (0)(0)
  Odpovedať
 2. Enny =:P |

  O infarkt?..Nie, to by som si nedovolila 😳 ..ja len keď ono si tá poviedka pri písaní robí sama čo chce 😀 ..No neplánovala som to hnať ku hororu, ale som rada, že to tam nakoniec smeruje Muhehehe *nefalšovaná hororová maniačka* ..Som naozaj rada, že sa ti to páči kulišek ♥ ..A Yunho i všetci ostatný mi snáď jedného krásneho dňa odpustia za to, čo s nimi vystrájam 😳 ...A taktiež sa ti ospravedlňujem za pravopisné chyby a preklepy, ktoré tu ešte pred chvíľkou v poviedke boli..ale vtedy som to len na rýchlo zverejnila a ani som nestihla nič opraviť, pretože som musela hneď odísť preč..k úpravám som sa dostala až dnes..takže gomenasai ➡ ..A snáď tu ešte dnes hodím ďalšiu kapitolku :))

  (0)(0)
  Odpovedať
  • kulisek |

   ehm... paxe, sorry ❓ mimochodem, kde je ten dalsi dil?! 😥
   ja si jakoze vubec nestezuju na smer, kterym se to ubira, mne se to naopak velmi zamlouva (i kdyz se to obcas podle komentu nemusi zdat 😐 to vis, jakmile je moje kraska v nesnazich, tak se neznam 👿 :D)
   si pis, ze se mi to libi 😮 <3 ja a moje tendence masovyho vraha se v tom vyslovene vyzivame 😳
   uprimne? byla jsem do toho tak zazrana, ze jsem si zadnejch chyb nevsimla 😎 ;D
   P.S. myslim, ze ti jen tak neodpustej 😛 😀

   (0)(0)
   Odpovedať
   • Enny =:P |

    No tak to som rada, že sa ti ta atmosféra nakoniec zamlouvá 😀 😀 ..ono tie grády budú ešte stúpať neboj sa :) a prepáč, že si tak dlho musíš čakať na další deň..ale sú prázdniny a s nimi aj kopu práce ...takže sem tam nestíhačka riadná :(

    (0)(0)
    Odpovedať
 3. kulisek |

  ehm... snazis se mi o infarkt? 😯 ten tik v ocich by nestacil? 😀
  sakrys, takovyhle napeti a strach jsem jeste v zadny povidce nezazila, obraci se Ti to lehce hororovym smerem 😀 ale reknu Ti, zamlouva se mi to a to moc, hooodne moc 😀
  jen tak dal, nabira to poradny grady :3
  jinak ja moc dobre vim, ze bych Te mela sprdnout za toho Kibumicka, jak mu porad ublizujes, a jeste za toho Yunace, ze z neho delas eenaka, nemluve o tom, ze ses prave na "dobry" ceste pripravit Heechula o zivot a teoreticky vzato je i v ohrozeni zivota Zhoumi (a samozrejme i Kibumicek a Yunac), ale tak nejak se mi to svym desivym zpusobem libi 😀

  (0)(0)
  Odpovedať

Leave A Comment