Neverland

Enny's & Natt's blog
3 comments

WISH 5: Spot Light (U KISS Fandom) *Kari55*

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

tumblr_m2p7o34V1w1rtiuqlo5_500

Názov: Spot Light
Fandom: U KISS
Couple: Eli and Kevin /ElVin
Rating: +19!
Genre: yaoi, harem, smut, mature
Autor: Enny =:P
Venované: Kari55 ;-) P.S…prepáč za to dlhé čakanie :))

Príjemné čítanie praje RiAn ;-)

Prší. Leje ako z krhly. Neprestalo pršať ani po troch dňoch. Potrebuje oddych. Potrebuje sa vyspať. Neprestajne pracuje a hlava mu ide vybuchnúť. Pracuje už niekoľko hodín v kuse. Nemal ešte ani obedňajšiu prestávku. Kedy konečne skončí? Kedy bude môcť ísť domov do svojej teplej postele a patrične sa vyspať? Musí sa uvoľniť. Vie, že musí, inak sa asi zrúti. Ale nič ho nenapadá. Teda áno napadá, jeho milenec. No vlastne teraz už bývali milenec, potom čo ho načapal s jeho kolegom v posteli. Ale nemôže mu predsa len tak zavolať akoby nič. Veď mu predsa povedal, že ho nechce už nikdy viac vidieť. Vyzeral by hlúpo. To si myslel.

Ručičky na hodinke ukázali pol šiestej večer. Časť ísť domov. Konečne. Mal by už ísť, ale nejde. Nechce sa mu. Nechápe, netešil sa snáď na túto chvíľu celý deň? Tak prečo sa mu potom teraz nechce ísť? Rozmýšľa a zvraští obočie. Keď si pomyslí, že zase bude jeho byt úplne prázdny a tichý, nechce sa mu. Ostáva v práci? Na čo? Všetci ostatný už dávno odišli. Nakoniec ide aj on. Berie si svoj kabát pohodený na stoličke a kráča k východu. Nejde však ešte domov. Hodnú chvíľu bezmyšlienkovite kráča upršanými ulicami. Nevšíma si ľudí, ktorý okolo neho prechádzajú a zízajú naňho. Nepozerá sa do výkladov v meste. Nevadia mu ani okolo neho prechádzajúce autá, ktoré naňho špliechajú vodu. Nezaoberá sa tým. Odrazu zastaví na chodníku a dvihne ruku k blížiacemu sa žltému taxíku. Taxík zastaví a Kevin Woo si nastúpi dozadu.

“Tak kam to bude, pane?” opýta sa ho taxikár a obráti sa smerom ku Kevinovi.

No keď si pozrú navzájom do očí, ako by onemeli. Akoby sa zastavil čas a oni vstúpili do paralelného vesmíru, kde nikto iný okrem nich nie je. *V Seule je tisícka taxíkov, prečo som musel nastúpiť práve do tohto?* pomyslí si Kevin. Cíti sa nervózne, zmätene ba až nahnevane. Chce vystúpiť. Chce odísť ďaleko od toho chlapa pred ním. Prečo nejde? Nemôže. Nohy ho neposlúchajú. Zvyšok tela sa chce pohnúť no nohy akoby boli priklincované k podlahe.

“Kevin?” opýta sa taxikár.

“Kevin, to už je doba.” dodá no váha, nad tým ako sa tváriť. Má sa usmiať alebo sa tváriť vážne? Vyzerá ako pokrytec.

“Eli?! Čo tu robíš?!” vyletí z Kevina.

“Pracujem tu. Musím sa nejako uživiť. Keď si ma vyhodil z firmy, potreboval som peniaze. A toto bolo jediné voľné miesto.” vysvetľuje blonďavý šofér.

“A ty sa divíš?” nadvihne Kevin obočie.

“Čomu? Tomu, že si ma vyhodil? Hej, divím. Pozri, chápem, že čo to som spravil bola hlúposť, ale nechápem prečo si zaťahoval súkromie do práce?”

“Nezniesol by som sa viac pozerať na tvoju tvár, po tom všetkom, čo sa stalo.” povie Kevin s nenávisťou a ľútosťou v očiach. Konečne ho poslúchajú nohy. Chystá sa otvoriť dvere a bez váhania vystúpiť. No Eli urobí rýchly pohyb a stláča malý čierny gombík. Zamkne dvere v celom aute. Kevin sa zúfalo snaží otvoriť dvere.

“Eli, pusti ma von!” vykríkne.

Eli sa naňho pozrie a povie:” Nepustím! Toto je jediný spôsob, akým ťa donútiť počúvať ma.”

“Počúvať ťa? Prečo? Čo také mi chceš povedať?”

“O tom čo sa skutočne v ten večer stalo.”

“Ja som videl, čo sa stalo, vážne mi to nemusíš vysvetľovať. Pusti ma!”

Eli nepovie už ani slovo. Naštartuje auto a vyráža na cestu.

“Eli! Zastav a pusti ma von!” kričal Kevin, takmer so slzami v očiach no Eli ho ignoruje.

“Zavolám políciu!”

Eli rýchlo zabočí do slepej uličky a tam zastavuje auto. Zatiahol ručnú brzdu. Kevin sa snaží vytočiť číslo na políciu. Začína sa ho zmocňovať hnev a strach. Eli neváha a rýchlo sa presúva na zadné sedadlo. Stiahol Kevina ležmo na sedadlo a prisadol mu trup. Hneď po tom mu z ruky vytrhne mobil. Kevin naňho zdesene hľadí a snaží sa spod neho dostať.

“Haló? Tu polícia, aký máte problém? Počúvame.” ozvalo sa náhle z mobilu.

Eli si prikladá modrý mobil k uchu a pokojne hovorí. ” Prepáčte, je to omyl.” zloží a odhodí telefón na predné sedadlo spolujazdca.

“Čo to robíš?! Vráť mi ten telefón!” rozkrikuje sa Kevin.

“Prosím, zober si ho. Stačí ak sa po neho natiahneš.” hovorí Eli a rozopína si svoju bielu košeľu.

“Eli! Pusti ma, prosím.” Kevinovi sa hrnú slzy do očí.

Eli mu chytí ruky a vytiahne mu ich k hlave. Kevin sa snaží dostať zo zovretia. Nedarí sa mu. Vie, že tento súboj dávno prehral. Čo môže on so svojím útlym telom oproti tomu Elijovmu? Jeho ruky sú tak pevné a mužné, zatiaľ čo Kevinové tak slabé a krehké.

Eli sa nakloní nad Kevinovu tvár a povie:” Kevin, prosím vypočuj ma.”

“Neviem na čo by som to robil! Zlez zo mňa!”

“V tom prípade mi nedávaš inú možnosť.” povie Eli a prisaje sa pevne na Kevinove pery. Kevin sa vzpiera, chce ho zo seba striasť. No vo chvíli keď sa Eli dostane do jeho úst, prejde mu nežne jazykom po zuboch a potom pohladí jazyk, Kevin akoby rázom zamrzol. Nie, to nie je ten správny výraz. Skôr akoby ho vymenili. Po chvíľke prestáva odporovať. Zatvorí oči a pridá sa. Začne Elija bozkávať tak vášnivo, ako Eli jeho. Dokonca o čosi dravšie a zvrátenejšie. Odrazu mu nevadí, že si ho Eli dobýva. Zabudol, že sa naňho hnevá, že ho nenávidí. Túži po ňom. Chce aby si s ním Eli robil čo chce, tak ako za starých čias. Chce hladiť jeho nahé telo. Chce ho v sebe cítiť.

Eli povolí stisk, Kevin to využije, vymaní si svoje ruky z tých Elijových a prejde mu nimi po tehličkách na bruchu a po vypracovanej hrudi. Strhne z neho košeľu. Odhaľuje Elijovo nádherné telo. Jeho ruky preskúmali už každý záhyb, podráždili blonďáčikové bradavky stláčaním a hladkaním, no má pocit, že mu to nestačí.

Ukusí Elija do jazyka. Eli sa strasie, odtrhne sa od Kevina. Utiera krv z jazyka a nechápavo pozrie na mladšieho. Ten sa mu zachytí o krk, trošku sa po vytiahne, zlíže krv z Elijovho jazyka a potom lačne siahne po jeho krku a následne mu bozkáva a olizuje celý hrudník vrátane bradaviek.

Eli cíti ako sa ich telá chvejú. Má pocit, že vybuchne, ako veľmi túži po svojom sladkom Kevinovi. Prejavilo sa to už aj v jeho nohaviciach, ktoré náhle nabrali do objemu. Kým mu Kevin jazykom umýva brucho ako dáka mačička, Eli siahne rukami na Kevinov rozkrok. Chvíľku ho hladí a stláča v pravej ruke. Keď pocíti Kevinove vzrušenie, rozopne mu nohavice a s Kevinovou pomocou ich stiahne dole. Následne aj jemu Kevin nedočkavo rozopol zips . Potom z neho Eli stiahol aj čiernu kravatu a belasú košeľu. Kevin sa ocitol úplne nahý. Jeho telo sa trasie vzrušením. Je nadržaný ako nikdy pred tým. Prečo je Eli tak pomalý? Prečo ho ešte neuspokojil? Eli sa zatiaľ veselo v ústach pohráva s Kevinovím penisom. Fajčí ho.

“Eli…p- prosím…zasuň ho už konečne do mňa..prosím.” vzdychá Kevin zúfalo.

Eli si vytiahol penis z úst, usmieva sa na Kevina a pýta sa ho: ” Odkedy si taký nadržaný a neslušný?”

Kevin si zahanbene zahryzol do pery, na jeho tvári sa objavuje červeň. ” To ty za to môžeš Eli..len ty..”

“Ja?” smeje sa Eli.

“Áno ty a nepýtaj sa ma prosím už hlúposti a rob to čo máš!”

“Bez prípravy?” pýta sa ho Eli.

“Je mi to jedno, prosím len to urob.” červená sa Kevin.

Nevinný a sladký Kevin. Tak táto skutočnosť pri sexe vôbec neplatí. Vtedy akoby Kevina posadlo niekoľko malých diablikov, zabúda na slušné spôsoby, správanie či vychovanie. Náhle sa mení na nadržanca. On to vie a preto to úspešne až doteraz skrýval. Samozrejme ak nebol práve s Elijom. Nikto iný o tejto jeho “zlej” stránke totiž nevie. Eli bol a ešte stále je jeho prvým a jediným milencom. Je jediný, s kým spal. Dokonca to nevyskúšal ani s dievčaťom. Netúžil po tom a nechýbalo mu to. Dievčat sa vždy stránil, bál sa ich. Ktovie prečo. Jediný pri kom sa vedel a vie osmeliť, je Eli. Len s ním dokáže neprerušovane rozprávať a len jemu sa chce odovzdať. Len jemu chce patriť a nikomu inému. Len Eli vie ako ho uspokojiť a ako ho rozmaznávať.

“Si nejaký nedočkavý…čo ak ťa to bude bolieť?” pýta sa Eli ustarostene majúc strach o svoju bábiku.

“Tak nech…” odvrkne Kevin.

Eli už viac neváha. Nadvihne si Kevinove nohy k trupu a pomaly sa prisúva k jeho otvoru. Vstupuje doňho. Pomaličky, neisto so strachom, že mu ublíži. Kevinovi prejde po tele prvá vlna bolesti. Tuho si zahryzne do pery a oboma rukami sa zaprie o kožené sedadlo. Eli zaváhal no napokon sa zas o kus posúva do svojho milenca. Je tak úzky a teplý. Cíti ako sa Kevin pomaličky rozťahuje. Kevin hlasno vzdychá, jeho telo obaľuje bolesť. Nechce však skončiť. Chce aby Eli pokračoval.

Eli sa rázom pohne prudšie a rýchlejšie. Narazil na koniec. Je najhlbšie ako môže. Obidvom im steká pot po chrbte.

Eli si podvihne Kevina k sebe a prilepí si ho k svojmu telu. Začne sa v ňom pohybovať, zatiaľ čo si vychutnáva Kevinove vášnivé bozky. Chytí Kevinov penis a posúva po ňom rukou rovnako intenzívne ako sa pohybuje aj v jeho vnútri. Obaja si hlasne vzdychajú do úst.

Dažďové kvapky neprerušovane stekajú po sklách. Narážajú do okien, miestami to dokonca vyzerá, že sa chcú pridať.

Ich sex nebol nikdy pred tým lepší. Dúfajú, že nikto nejde okolo ich auta a nepozerá sa na nich, pretože by len veľmi ťažko dokázali prestať. Chcú aby táto chvíľa trvala večne.

Eli postupne zrýchľuje pohyb rukou po Kevinovom penise napokon prstami stlačí špičku a z tej vystrieknu Kevinove spermie na blonďáčikovu hruď. Kevinovi sa znovu nahrnie červeň do tváre. Stále sa cíti v rozpakoch, keď ho Eli spraví. Obidvaja sú už vyčerpaný, no ešte naposledy sa zaprú a Elijove semeno sa rozleje v Kevinovom vnútri. Lapajú po dychu. Tuho sa objímajú. Kvapky potu im stekajú z čela. Srdcia im bijú ako na závodoch.

“Kevin, prosím odpusť mi…ja som bol opitý..nevedel som čo robím…Keby som bol pri zmysloch, tak to nikdy nedopustím…” začal Eli no Kevin ho náhle preruší letmým no zato sladkým bozkom. Pozrie sa mu do očí, usmeje sa na neho a povie nežne:” Pššt….už je to dávno zabudnuté..” Eli sa cíti ako najšťastnejší človek na svete. Sám by si za to čo sa stalo v ten nešťastný deň najradšej uštedril niekoľko poriadnych faciek. Myslel si, že sa niečo také krásne ako to milovanie pred chvíľou už nikdy nestane. Že už nikdy nebude počuť Kevinov sladký hlások, ktorý mu hovorí, že je všetko v poriadku…že už nikdy nepocíti na jazyku jeho horko sladkú chuť..že už nikdy neokúsi jeho pery…Myslel si, že ním bude opovrhovať do konca života…No nestalo sa tak…odpustil mu…všetko mu odpustil…Eli by mal byť rád, vie to..no aj tak sa cíti trochu previnilo, aj keď veľmi dobre je, že to nebola tak celkom jeho chyba…Už to nikdy nesmie dopustiť..Kevin preňho znamená príliš veľa…Nie je si istý, či by bez neho dokázal prežiť ešte jeden deň..Asi by sa zbláznil..Len Kevin mu dáva ten pravý zmysel života…

Eli jazykom nežne pohladil chvejúcu sa Kevinovu dolnú peru a potom ju vcucne do svojich úst. Bozkáva ho. Kevin bozkáva jeho. Aj dášť vonku ustál. Na oblohu vykuká slnko spoza sivých mrakov.

U KISS: Secret – SpotLight

(2)(0)

3 Comments

 1. Kari55 |

  hey.. Hey! HEY!! to je úžasný~~!! :3 moc, moc děkuju!! :33 moc se mi líbí ten nápad, Sex v autě/taxi.. 😀 ^3^ ,
  Kevine, Kevine.. to bych do tebe neřekla.. 😀 doufám, že takhle na Elie nenaléháš i v reálu... 😀 😳

  (0)(0)
  Odpovedať
  • Enny =:P |

   Ja dakujeeem a niet začo ;)...som rada že sa to páčilo ten nápad prišiel ako blesk z jasného neba :D...ak náhodou si ešte niečo želáš, kľudne napíš..budem len rada ;)..oo kevin takto v reaali no to by bolo pekné 😀

   (0)(0)
   Odpovedať
   • Kari55 |

    no... možná.. eh.. spíš určitě!! si něco objednám.. :3 😳 protože píšeš opravdu krásně! :3 a máš dobrý nápady! ^^

    (0)(0)
    Odpovedať

Leave A Comment