Neverland

Enny's & Natt's blog
7 comments

WISH 1: 24/7 (SJ Fandom) *kulisek ;)*

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

Prvá poviedka na želanie je už na svete..neviem, síce či sa mi podarila ..ale tak išla som presne podľa pokynov autorky :D..Teda aspoň som sa snažila.. Ale stačí ak budú nejaké nezrovnalosti, stačí napísať do komentu a ja sa to budem snažiť upraviť 😉

Takže kulisek 😉 dúfam, že za to na mňa nezačneš nadávať :D..Ale toto story mi proste hned napadlo pri predstave tejto úžasnej dvojky, ktorú som mala použiť :D..Dúfam, že je tam všetko čo si si želala 😀 Nie je to síce dlhé.. Tak snád se bude líbit 😉

P.S: Len sa ma nepýtaj ako som sa dostala k tomu názvu :D..Ani sama neviem..rozmýšľala som ako to pomenovať a kedže ma nič slušné nenapadlo..tak som použila názov pesničky, ktorá mi práve vyhrávala vo veľkom 😛

sungie

Názov: 24/7

Fandom: Super Junior

Couple:  KiSung/ YeBum 😛

Dostupnosť: toto fakt nemá žiadny random..a ak už má nejaký byť tak +12 😛

Genre: shounen ai, sport, fiction, romance, yaoi

Autor: Enny =:P

Venované: kulisek :-* ..Snád sem to neskazila :S

“…ostáva už len 30 sekúnd do konca zápasu..Kto to dnes vyhrá?…od víťazstva delí Červených tigrov už len jeden bod..Vyhrajú to?..Ah, hráč s číslom 48 sa rúti ku košu..obíde všetkých protivníkov..ide sám?..na istotu? ..Strieľa…A….”
***
“Čo je s vami? Kde nastala chyba? V tom ako som vás trénoval..alebo je chyba vo vás?..Toto je už tretí zápas! Spamätajte sa! Ak budúci zápas nevyhrajeme, môžeme sa rozlúčiť s majstrovstvami..Na čo vás trénujem?” frfľal tréner na zdrvených a prepotených hráčov v šatni.
Naštvaný muž sa otočil na čiernovláska:
“KiBum! Čo sa s tebou deje?..Si úplne mimo..SungKi ti prihral nádhernú loptu..tebe stačilo už len streliť…To už nedokážeš trafiť ani z trojky? ! Mám pocit, že najbližšie zápasy sedíš na lavičke!”.
“Ale tréner, prosím vás…!” namietal chlapec.
“Dosť! Toto bolo moje posledné slovo!..Zajtra nech ste všetci na tréningu  v čas!” zakričal a odpochodoval preč.
Všetci hráči sa sa chystali do sprch, niektorý sa ešte stále spamätávali nad prehrou..iný po tichu nadávali na KiBuma. Čiernovlások to už dalej nezniesol, zobral si svoje veci a odišiel zo šatne.
Prišiel na malé betónové ihrisko, nedaleko od štadióna, kde chodieval stále, ked potreboval byť sám.
Vybral si basketbalku z tašky, začal driblovať, uskakovať, robiť kľučky okolo neviditeľných protivníkov..priblížil sa ku košu..hodil..lopta sa odrazila od kruhu a dopadla na zem…Skúšal to znovu a znovu..ale nie a nie aby sa mu darilo..
Naštval sa odhodil loptu tak silno, že dopadla na druhú stranu plota..Nemal ani najmenšiu chuť po ňu ísť..posadil sa bez slova na zem..upokojoval sa.
“Tak tu si zmizol! Všade som ťa hľadal.” ozvalo sa odrazu za ním.
KiBum pootočil hlavou, pred bránou zbadal chlapca, ktorý mu pekne liezol na nervy, už od prvej chvíle, čo nastúpil do týmu. Yesung, pôvabný blondák, bol populárny nie len medzi dievčatami v škole, ale aj medzi spoluhráčmi.
“Čo chceš?” zahundral KiBum.
“Milé od teba vážne..ja som ťa prišiel utešiť a ty takto?” Yesung sa postavil pred neho.
“Daj mi pokoj!..Nepotrebujem aby ma utešoval niekto ako ty!” povedal KiBum pomaly sa zdvihajúc zo zeme.
“Mal  by si krotiť svoje hormóny..” podpichol blondák.
Bum si len bez slova zobral svoje veci z lavičky a chystal sa na odchod.
“Kam ideš?” zadržal ho Yesung.
“Niekam kde, ťa nemusím počúvať a ani vidieť!”
Yesung položil svoju pravú ruku na Bumovu hrud, zastavil ho. Obidvaja sa na seba pozerali nenávistnými pohľadmi. Na chvíľu sa po ihrisku rozliahlo ticho..
“Varujem ťa, ešte raz skazíš hru..a ja osobne sa postarám o to, aby si si už nikdy nezahral.” povedal blondák napokon.
“Pusti ma!” hovoril KiBum zatiaľ pokojne.
“Myslím to vážne, v týme nepotrebujeme také padavky ako si ty!” podpichol znovu blondák.
“Čo si to povedal?”
“Povedal som, že si padavka a nie si schopný trafiť ani jediný kôš..” odvetil Yesung.
No v tom KiBum odstrčil jeho ruku zo svojej hrude a uštedril blondáčikovi päsťou tvrdú ranu do tváre. Blondáčik spadol na zem, naštvane pozrel na Buma..v rýchlosti sa postavil..ranu mu vrátil…začali sa biť..strkať..nadávať
“Hej, Hej, Hej!..KiBum! Yesung! Prestaňte obidvaja!.” objavili sa zvyšok týmu Red Tigers, rozdelili sa na dve polovičky a rýchlo od seba oddelili tých dvoch. Lenže už aj tak bolo príliš neskoro.Obidvom sa už leskli tváre od červených podliatín, krvavých škrabancov či modrín…
“Čo sa medzi vami stalo?” opýtal sa jeden z hráčov KiBuma.
“Nič! Opýtajte sa jeho!” odpovedal im, vymanil sa z pod ich nadvlády, zobral si svoje veci ležiace na zemi a odišiel preč.
Yesung sa za ním len bez slova pozeral a utieral si krv stekajúcu z rozťatej pery.
***
Prešli už dva týždne..bol deň veľkého semifinálového kola, kde sa malo rozhodnúť, či Red Tigers nastúpia vo finále.
Hrači sa poctivo a tvrdo pripravovali..všetci spoločne až na KiBuma, ktorému tréner zakázal hrať, kvôli potyčke s jeho miláčikom Yesungom. Kým ostatný trénovali a odohrávali posledné zápasy..čiernovlások len znechutene sedel na lavičke..
Ani Yesung ani KiBum nemali odvahu pozrieť sa tomu druhému do očí..Yesung vedel, že to čo mu povedal bolo hnusné..a nepríjemné..Veľmi dobre vedel, že tým Bumovi ublížil, ale bol príliš hrdý na to aby sa mu šiel ospravedlniť…
***
Zápas začal, fanúšikovia na tribúnach skandovali mená hráčov, kričali, tlieskali….Komentátori nevymeškali ani jediný okamih zápasu Red Tiger vs. Pastels..všetci boli vo veľkom napätí ako to dopadne..
Ostávalo len 5 minút do konca zápasu..výhra bola naklonená k tigrom…Práve bol v hre Yesung..
“Sedmička prebehla celú telocvičňu, akoby na nej bola sama…nevadia mu prekážky..vyráža do útoku sám..Beží, dribluje..už je skoro tam..zdá sa, že skóruje a posunie Tigrov do finále…Je tam..Dá to?…” komentáor ani nedýchal.
Yesung už bol pod košom, rozhodol sa pre hod z otočky..lenže bola to chyba…Pri skoku nesprávne dostúpil na nohu..tá sa mu zvrtla a on dopadol na zem vo veľkých bolestiach..zvíjal sa..
Tréner hned požiadal o TimeOut..všetci spoluhráči i protihráči sa zbehli okolo Yesunga…
KiBum sediaci na lavičke, po zaznení píšťalky vyskočil na nohy..Nevedl najprv, čo sa deje, bol dezorientovaný..poriadne sa poobzeral, ked pred sebou na zemi uvidel blondáčika, zľakol sa..čosi s ním nebolo v poriadku..rozbehol sa smerom k nemu..
“Prosím ustúpťte, pustite ma k nemu..” robil si uličku cez hráčov.
Podišiel k Yesungovi, pomohol sa mu posadiť a zo strachom v očiach sa spýtal:” Yesung..si v poriadku?”
Yesung naňho neveriacky pozrel, ale niekde hlboko bol rád, že práve KiBum je pri ňom tak blízko..:”Som, len moja noha..”
“Môžeš sa postaviť?” prerušil ho Bum.
KiBum pomohol Yesungovi na nohy, ten to však nevydržal, noha sa mu podlomila..cítil bodavú bolesť v členku..KiBum ho chytil jednou rukou okolo pásu a druhou si ho podoprel o ramená.
“Pod pomaly..” prehovoril KiBum a pomalím krokom sa vydali skrz hráčov k lavičkám..Pomohol Yesungovi sadnúť si..
“Budeš v poriadku?”vyletelo z Buma.
Yesung sa naňho zadíval..nechápal, čo sa to s Kibumom deje..Inokedy by ho najradšej zabil..a dnes sa oňho stará..bojí sa o ňho.
“Budem, ale zdá sa, že nemôžem dnes pokračovať v zápase.” odpovedal.
“Čo? ..A kto  to dokončí?” pýtal sa KiBum.
V tom k ním prišiel aj tréner a zvolal:” KiBum! Nastupuješ!”
Kibum sa zdesene pozrel na staršieho muža.
“Čo na mňa tak zízaš?..Chod!..Ale opovažíš sa ma sklamať!” dodal.
KiBum sa najprv pozrel na hráčov, tí prikyvovali aby poslúchol trenéra..potom sa pozrel na Yesunga..stačil mu jediný jeho pohľad, jediný jeho úsmev..a on vedel presne čo robiť..
***
Yesung ležal v nemocničnej izbe, ked do nej odrazu niekto vstúpil.
“Môžem?” opýtal sa čiernovlások.
“Jasné, len pod dnu…” povedal Yesung s úsmevom na tvári.
“Dakujem, že si prišiel..a hlavne dakujem za to na zápase..” povedal blondáčik, cítil ako sa mu rozbúchalo srdce.”Vidíš, ako to vlastne dopadlo?” opýtal sa nedočkavo.
“Vyhrali sme..ty si pochyboval?..a to nestojí za reč..nemohol som ťa tam tak predsa nechať”Odvetil KiBum a posadil sa na stoličku vedľa posteli k Sungovi.
“Vážne?..to je dobré, gratulujem…Lenže počkaj, boli tam aj iný, ktorý boli bližšie než si bol ty.” Nedalo Sungovi.
“Tí blbci neurobili absolútne nič, nič čo by ti pomohlo! Len na teba pozerali ako na dáku atrakciu! Nezniesol som to..” vybehol čiernovlások.
Yesung chcel čosi povedať, ale bolo neskoro…KiBum ho pobozkal..prerušil nával jeho myšlienok..priviedol ho do rozpakov, aké ešte nikdy nezažil…vôbec nechápal čo sa to deje..čo sa deje s ním…
“N-nezniesol som jednoducho pohľad na to ako trpíš..Je pravda, že ťa nenávidím z celej duše, teda aspoň som ťa nenávidel..Neviem, čo to so mnou poslednou dobou je..ale asi som zmäkol…Uvedomil som si..vlastne ani neviem čo som si uvedomil…”vykoktal sa KiBum a vyzeralo to, ako by ani nevedel, že práve pobozkal Yesunga na pery.
“KiBum?! Čo to bolo?” zdesene sa díval Yesung, cítil ako sa mu červeň zhromažduje na lícach.
“Čo myslíš?” nechápal KiBum.
“Bozk!” vykríkol Sungie.
“Bozk? Kámo, o čom to hovoríš? Spadol si z čerešne?…Povedz, že sa ti práve snívalo s nejakou kráskou..ty darebák jeden.” smial sa KiBum a buchal Yesunga po pleci.
*To na to tak rýchlo zabudol? Ma sklerózu?..ved ma práve pobozkal..cítil som to..predsa nie som blázon..to je až taký dobrý herec?* premýšľal Yesung..vôbec ničomu nechápal..
“Kámo to čo hovoríš vôbec nedáva zmysel..Prečo by som mal dať pusu chlapovi? Si snád gey? lebo ja nie..” smial sa KiBum, ale bolo vidno akoby čosi zakríval pred celým svetom..hlavne sám pred sebou.
“Eh..nie..” odvetil Yesung..ale pocíťoval čosi ako..sklamanie?..ktovie..
***
Po pár dňoch Yesunga prepustili z nemocnice..odmietal barle, preto mu spočiatku KiBum pomáhal chodiť..Nikto neveril tomu čo vidí..pred tým najväčší rivali a teraz?…Nevedeli popísať, aký vzťah to vlastne medzi nimi vznikol…niektorý sa to dokonca báli zisťovať..
Jedno je však isté..Yesungova noha je už v poriadku..on a KiBum sa stali hlavnými hráčmi novej sezóny, ktorá odštartovala spolu so zimou..spoločnými silami sa snažia tým dotlačiť k majstrovstvám…

***
“Zápas práve začal…v telocvični je cítiť poriadne napätie…ako to dnes dopadne?…Získajú Red Tiger v prvej štvrtine 5 bodový náskok?…”

 

(0)(0)

7 Comments

 1. CiCi x) |

  Do prdele O.o ,,,, on ho ten Kibum tak z nicoho nic pobozkal ! .... ja som len .... ostala mimo xD take oci a precitala som si tu pasaz este raz xD .... kurna dostalo ma to XD uzasna poviedka! Len tak dalej ! 😀

  (0)(0)
  Odpovedať
 2. RiAn |

  Ja si to tak pokojne čítam, keď zrazu "pobozkal ho".
  Priemer mojich očí sa zdvojnásobil a len som facepalmoval že "WTF? :D".
  Ale asi ti dám lekciu písania diakritiky, nech to nemusím furt ja opravovať :)
  Krom toho lážo-plážo 😀

  (0)(0)
  Odpovedať
  • Enny =:P |

   Prepáč RiAn ale neodpustila som si to..ale veď to bolo nič..malá nevinná pusa a to sa k nej ani nechcel priznať 😀 😀 .. a ďakujééém :)

   (0)(0)
   Odpovedať
 3. kulisek |

  ehm... dej mi chvilku... musim rozdychat fakt, ze existuje ceska... e... slovenska povidka na KiSung (na ty dva nejvic sexy typky *_*)
  ze zacatku mi bylo Kibumicka lito... vsichni tam na nej byli eeni :( on za to nemohl, kazdej ma obcas krizi
  a jak tam pak na to hriste napochodoval Sung a byl na nej zlej, tak jsem mela chut ho tam jit plesknout (njn, sorry Sungu, ale Kibum je preci jen o malicko vys nez ty 😀 + pleskla bych i Kibuma, kdyby nekomu ublizoval ;D)
  tak me tak napada... Kibum a Sung s natrzenym rtem... hm... so hot ;D
  a jak si ho tam pak sel opecovavat... asi jsem se roztekla 😀 heled? a netrefili Buma nahodou micem do hlavy? ze mi tam opusinkovava Sunga a ani o tom nevi? 😀 jinak, co si budeme povidat, Sungie se taky branil statecne 😀
  moc se mi to libilo :) a ten konec... ten otevreny konec XD jinak je mi uplne jasny (i kdyz to ty dve jelita asi tak uplne nepriznali), ze nakonec byl KiSung (i kdyz oba tvrdili v nemocnici, ze nejsou na kluky :D)
  dekuji :*

  (0)(0)
  Odpovedať
  • Enny =:P |

   No zdá sa mi, že s dvojkou KiSung som neskončila 😀 ...joo to mi odpusť..aj mne bolo blbo, že tam všetci na Bumieho boli zlý..a to som to písala :P..joo natrzeny ret aaa ta predstava me ubiji :D..A takto on o tom veľmi dobre vedel, len sa tváril, že nič nespravil 😀 potvorka jedna malá 😀 ..a Sungie dokonalý rebel 😀 .Takže splnila som tvoje očakávania?? 😀 ..vieš..môžeš ma aj skritizovať..byť uprimný je to najlepšie 😀 ..inak si potom o sebe budem namýšľať 😀 .. potom sa teš na dalšiu poviedku ktorú si si vybrala 😀 ..hovorila si, že si nikdy nikde nevidela poviedku na KiMin že?? 😀

   (0)(0)
   Odpovedať

Leave A Comment