Neverland

Enny's & Natt's blog
0 comments

Why so Serious?? O.o

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

Annyeo hase yo ^.^

Peknučký a tepľúčky deň to dneska máme, že? 😀 …Teda aspoň ja určite….Božee ide ma poraziť, keď si spomeniem, že sa dnes ešte musím učiť fyziku…oooooo…Nande ore ga? :cry:…No nič, nechajme to tak…veď ste tu neprišli aby ste počúvali moje srdcervúce story about my “perfect” life 😀 :D….Takže dnes sem hodím len jednu poviedku, ktorá sa mne osobne dosť páči..Je pravda, že je napísaná už pomerne dávno ..ale tak akosi sa na ňu zabudlo  :oops:..snáď si to u Vás vykompenzujem jej obsahom :oops:….Dosť už zbytočných rečí a šup čítať!! …Ľúbim Vás detičky moje :!: (jeeee ja z toho smajlíka vážne nemožem :D)

P.S …ide o couple mne srdcu veľmi blízku …nedám si na ňu dopustiť 😀 😀 ♥

GD013013

 

FANDOM:  BigBang (2NE1)

COUPLE:  SeungRi & G-Dragon /G-Ri

RATING: +19!

GENRE:  yaoi, comedy

AUTOR: Enny =:)

“Seungri..môžeme ísť? Ji Kwon bude nervózny, ak neprídeme včas.” zakričal manažér TOP na modela, ktorý sa ešte stále upravoval pred zrkadlom.

“Hmm..počkaj chvíľku.” povedal zaneprázdnený Seungri.

“Už som čakal dosť!..Pod inak za seba neručím!” vyhrážal sa TOP.

Seungri prekrútil očami :”Aiish..Arasso…Už idem..” povedal nervózne.

“No konečne..neboj sa, vyzeráš dobre..aj tak stále nechápem, prečo sa toľko trápiš s výzorom, ked stretnutie s faninkami máš až zajtra.” nechápal TOP.

“Nikdy nevieš, kedy ich stretneš na ulici a navyše sa dnes stretnem s Minzy.” žmurkol naňho Seungri.

“Aish..chincha…nejako som na ňu pozabudol.”  povedal si TOP.

“No tak ideme?” opýtal sa.

TOP prikývol a už aj vychádzal so Seungrim na ulicu a nastúpili do pripraveného auta, ktoré ich zaviezlo do štúdia. Pred vchodom do štúdia stála pohľadná  blondínka, ktorá ich nadšene vítala. Najmä jedného z nich.

“TOP!” vykríkla a pribehla s otvorenou náručou k modro vláskovi.

“CL…som rád, že ťa vidím.” povedal.

“Aj ja som rada..hrozne som sa tešila, keď mi dnes povedali, že sem prídeš..” povedala CL po celý čas hľadiaca do modro vláskových očí.

“Heej..aj ja som tu..mňa nepozdravíš?” zafrfľal Seungri a mával CL pred očami, v nádeji, že si ho všimne.

“Oh.. Seungri..aj ty si tu?” “nadšene” ho privítala.

“Privítal by som trochu krajší pozdrav…znelo mi to skôr ako “neotravuj a vypadni” než ako pozdrav.” hundral Seungri.

“Minzy je dnu.” odvrkla CL bez záujmu o to čo hovorí.

“Kde presne dnu?” opýtal sa čiernovlások, no odpovede sa nedočkal, pretože TOP si pritlačil k sebe CL a začal ju vášnivo bozkávať.

“Bleeee…oblizovať sa a ešte k tomu takto priamo na ulici…majte trochu studu ľudia..” krútil Seungri hlavou, nasadil si svoje čierne okuliare na oči a už aj kráčal dnu do budovy. Prešiel cez dlhú chodbu a schody na druhé poschodie, kde ho v šatni očakávala Minzy a ešte niekto.

“Minzyyyy…”vykríkol Seungri, keď mu dievča vletelo do náručia.

“Seungri…konečne si prišiel..už som ťa očakávala..” hovorila Minzy, no v tom bola prerušená hlasitým : “Ehm Ehm Ehm…”

Seungri sa nechápavo pozrel na muža pred sebou..prečo ruší chvíľku medzi ním a jeho priateľkou?

“Oh prepáč GD,…Seungri toto je G Dragon alebo ak chceš Ji Kwon..je to tvoj nový štylista. Veľmi sa tešil na stretnutie s tebou.” povedala Minzy a odlepila sa od Seungriho.

“Ahoj, teší ma…” povedal GD a podišiel k čiernovláskovi podávajúc mu ruku.

Seungri si zložil okuliare z hlavy…zdá sa mu to, alebo je tento chlap krajší ako väčšina žien, ktoré pozná?…Podal mu ruku, hypnotizovaný jeho vzhľadom a povedal:” Ahoj, aj mňa teší..”

G dragon a Seungri sa zhovárali o práci, kým sa Minzy pohodlne uhniezdila v Seungriho lone a hladkala mu vlasy. V tom do miestnosti vošiel TOP, no už sám bez CL.

“Tak tu si..všade som ťa hľadal.” povedal TOP.

“Aaah, GD..máš sa?” opýtal sa vzápätí blonďáčika.

“Výborne, ďakujem TOP a ty?” usmial sa Ji Kwon.

“Napodobne…tak čo, už vieš, čo ušiješ Seungrimu na to pondelňajšie fotenie pre ten nový časopis?” opýtal sa TOP.

“Jasné, už som o tom premýšľal, ale budem si musieť zobrať všetky jeho miery.” povedal G Dragon spokojne.

“V poriadku..tak my vás necháme a vy sa do toho môžete pustiť.” súhlasil TOP a očami naznačil Minzy, aby ich nechala o samote.

“A nemohla by som tu ostať?” opýtala sa zúfalo.

“Nie, ospravedlňujem sa zlatko..ale rád pracujem s klientmi o samote..Som nerád rušený.” ospravedlňoval sa GD.

“Veď sa uvidíme neskôr Minzy..” povedal Seungri a pobozkal ju letmo na pery.

“Oh..dobre bunny…ale sľúb, že prídeš.” žiadala Minzy.

“Sľubujem..” prikývol čiernovlások.

“V tom prípade vás nechám..tak ahoj bunny.” povedala Minzy a vychádzala z miestnosti mávajúc svojmu chlapcovi.

Dvere sa zatvorili.

“Tak môžeme začať?” opýtal sa čiernovlások.

Blonďáčik sa potmehúdsky usmial :”Si nejaký nedočkavý..no dobre, ako chceš…Postav sa sem a vyzleč si tričko, ja si zatiaľ vezmem meter.” povedal a prešiel ku zásuvke, odkiaľ vybral dlhý krajčírsky meter, zápisník a pero.

Seungri si zatiaľ bez slova zo seba vyzliekol tričko a odhalil svoje nádherné vypracované bruško. G Dragona fascinoval ten pohľad, podišiel k Seungrimu a začal si rozopínať košeľu.

“Čo to robíš?” opýtal sa Seungri nechápavo.

G Dragon kývol s plecom a povedal: ” Nič, len je tu príliš horúco..Vadí ti to? Veď sme obidvaja chlapi.”

“Eh…nie..nevadí..rob ako chceš.” povedal čiernovlások, no keď zbadal to dokonalé bruško s niekoľkými malými tetovaniami pred sebou, ostal stáť ako onemený..dokonca jeho telom prešiel akísi zvláštni chtíč, túha po tom mužovi pred ním…Nechápal, čo sa to sním deje…

“Tak začneme..” povedal GD, no namiesto toho, aby premerával krajčírskym metrom miery, premerával si skôr modela pohľadom. Podišiel k nemu a rukou začal prechádzať po všetkých záhyboch na jeho bruchu…Prechádzal nimi opatrne a pomaly, akoby študoval jeho telo…

Seungriho striaslo:” Hej človeče, čo to robíš?”  zdesil sa.

“Pracujem, čo asi?” odvetil GD, nechcel sa dať rušiť.

Chytil Seungriho mužnú ruku, a siahol si ňou do nohavíc…Seungri sa zdesil ešte viac:” Hej, prestaň..pusti ma!” vykríkol. No GD mu ruku ďalej držal vo svojom rozkroku..

“Cítiš to? Cítiš ako sa chvie nedočkavosťou?” opýtal sa GD.

“Prestaň! No tak, pusti ma..  nepočuješ?” kričal Seungri.

“Iba vtedy, ak mi ty povieš, že po tom netúžiš…Že do mňa nechceš zasunúť ani nič podobné.” provokoval ho blonďáčik

Seungri naňho bez slova hľadel…nevedel, čo sa sním deje…akoby padol pod nadvládu neskrotnej túžby a vášne ktorá spaľovala každý kúsok jeho tela…

Vytiahol ruku z G Dragonových nohavíc, chytil ho pevne oboma rukami za ramená a náhle, bez akéhokoľvek varovania ho zvalil na gauč pred nimi. Sadol si naňho obkročmo a uprene mu hľadel do oči. GD naňho zdesene pozeral..

“Je to len tvoja chyba!” povedal Seungri, no než stihol Ji Kwon niečo na obranu povedať, čiernovlások ho začal náruživo bozkávať. GD ho prepustil do svojich úst…veď presne to chcel, nie?…Seungri preskúmal podrobne celé blonďáčikove ústa. Neskôr sa presunul cez krk, kľúčne kosti a obidve bradavky, s ktorými sa dostatočne pohral a podráždil ich až k brušku a vzápätí k pupku, ktorý jazykom poslušne študoval. Z GDho úst sa vydrali prvé povzdychy…jeho vzrušenie sa prejavilo aj v jeho nohaviciach. Keď si to Seungri všimol, rýchlo zobliekol blonďáčikove nohavice a odhodil ich na podlahu, následne to isté urobil aj so svojimi. Obidvaja boli úplne nahý a plný nedočkavosti..

Seungri sa naklonil k GDho rozkroku a zobral si jeho penis do úst, tak hlboko, ako sa len dalo. Cítil ako sa penis dotkol jeho mandlí..Začal si ho v ústach pohadzovať, lízať ho a hladkať jazykom….Fajčil ho tak dlho, kým GD v jeho ústach nedosiahol vrchol, ktorý sprevádzal slastný výkrik.

“Seungri..prosím, teraz ty…” prosíkal GD.

Seungri si vybral GDho vlhký penis z úst a zhltol zvyšné spermie. Oblízal sa okolo úst a potom sa naklonil nad GDho pery a začal ich jemne cmúľať, hrýzť…GDho vzdychy boli čoraz pravidelnejšie a hlasitejšie..

Seungri naznačil G Dragonovi aby si na neho sadol. Blonďáčik poslúchol a otvorom sa namieril na Seungriho pripravený penis. Pomaly si naňho sadal a zasúval si ho do seba..cítil ako mu telom prechádza bolesť, vykrikoval Seungriho meno…Konečne je tam..konečne je Seungriho úd celý v ňom..

Seungri cítil to teplo a ten pomaly sa rozťahujúci priestor v GDiho vnútry..Pritiahol si blonďáčikovu hlavu k sebe a znovu ho začal bozkávať. Nabudil ho aby sa po ňom začal pohybovať…G dragon ho poslúchol a začal sa pomaličky pohybovať hore a dolu…Seungri prešiel rukami v blondáčikovmu zadku a začal mu pomáhať s nadvihovaním…Mal pocit, že vybuchne…Pohyby začali byť čoraz prudšie a rýchlejšie..Obidvaja si počas neustáleho bozkávania sa vzdychali do úst naplnením a spokojnosťou..Cítili sa tak pohodlne a spokojne..

“Seungri…” vykríkol GD, keď cítil ako sa celé Seungriho semeno rozlialo v jeho vnútri…

Obidvaja lapali po dychu, padli na gauč v objatí a len tak ležali nič nehovoriac…No v tom sa G Dragom postavil a začal sa obliekať. Seungri sa posadil zadíval sa naňho a opýtal sa:” Prečo si to chcel robiť? Si snáď gay?”

GD naňho pobavene pozrel a povedal: ” Nie, prečo?…Mám priateľku presne tak ako ty..”

Seungrimu skoro oči z jamôk vypadli:” Č-čo?….Tak potom prečo si to so mnou robil?”

“Chceš povedať, že sa ti to nepáčilo?” opýtal sa ho blonďáčik.

“Nie, to nie…možno nie som normálny, ale páčilo sa mi to.” povedal Seungri.

“No vidíš, ja som sa zas potreboval odreagovať. A vlastne sa mi ešte nestalo aby ma nejaký muž priťahoval tak ako ty.” vysvetlil GD.

Seungri zahanbene sklonil hlavu a povedal: “Som na tom tak isto..”

” To som potom úprimne rád… Tak ja už budem musieť ísť, dakujem za spoluprácu.” povedal GD a poberal sa k dverám.

“G Dragon!” zastavil ho Seungri.

“Áno? Čo sa deje?” otočil sa k nemu.

“Môžeme to ešte niekedy zopakovať?…Môžem ťa ešte niekedy vidieť?” opýtal sa Seungri, ani sám neveril, že to hovorí.

Blondáčik sa usmial a povedal:” Uvidíme..”

Otvoril dvere, no ešte sa v nich na chvíľu zastavil a upokojil Seungriho so slovami:” Stačí ak zavoláš…TOP má moje číslo..a ja kedykoľvek prídem.”

“Myslíš to vážne?” uisťoval sa Seungri.

GD mu daroval nádherný úsmev, žmurkol naňho a odišiel…

Seungri hľadel pred seba a spamätával sa z toho, čo sa práve stalo…*Ja som sa vyspal s chlapom a páčilo sa mi to?..Čo je to so mnou?..Čo je to sním?…* hovoril si Seungri sám pre seba, keď ho vyrušila nová SMS-ka.

Čiernovlások, otvoril správu a čítal:” Zlatko, čakám ťa na zvyčajnom mieste. Príď o hodinku. Minzy.”

Seungri sa zhlboka nadýchol a odpísal:” Prepáč Minzy, ale zdá sa, že dnes nebudem môcť prísť..niečo mi do toho prišlo..”

*Možno sa bude hnevať, ale myslím, že toto je lepšia cesta, ako sa s ňou milovať a mať celý čas pred očami Ji Kwona..*pomyslel si Seungri, ľahol si na gauč a snažil sa zaspať…

SeungRi ft. G-Dragon – Strong Baby ♥
G-Dragon – Crayon (Why so serious? 😀 ) ♥

(0)(0)

Leave A Comment