Neverland

Enny's & Natt's blog
0 comments

White Snow 4/5 :P

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

Annyeo :razz:

Ták po dlhšiej prestávke sem dávam ďalší diel našej romance s B1A4 :) …Aby Vám nebolo smutno tak som sa rozhodla sem hneď hodiť aj posledný diel, špeciál, ktorý bol napísaný akosi náhodne :D..Pôvodne to malo všetko skončiť štvrtou časťou, ale nejako som sa prepočítala 😀 ..No dúfam, že Vám to vadiť nebude :oops: ..Príjemné čítanie želám :cry:.

P.S: Tá poviedka si to aj tak nakoniec urobila po svojom…a to som chcela dať svojho miláčika ako seme…no nejako mi to nevyšlo :oops:

Časť štvrtá: 

“Milujem ťa Jinyoung…milujem ťa a na tom sa už nič nezmení.” povedal som v nádeji, že mi Jinyoung odpustí. Nič na svete som nechcel viac ako jeho odpustenie. Možno som sa stal slabochom…Stavím sám, že Baro z minulosti, by nebol takýchto slov a skutkov schopný…Baro z minulosti by sa mi vysmial za moju slabosť…ale teraz je mi to naozaj jedno…Netuším ako a prečo sa to vlastne stalo…ale v živote som nemyslel nič úprimnejšie ako lásku, ktorú cítim k Jinyoungovi.

Jinyoung na mňa bez slova hľadel, v očiach samu leskli slzy, opatrne som sa k nemu prisunul, jednou rukou som ho tuho zovrel do náručia a druhou som ho jemne chytil za bradu a privlastnil si jeho pery. Začal som ho bozkávať, nežne, opatrne, bál som sa, že sa mi rozsype v náručí. Jinyoung sa ma spočiatku snažil odstrčiť, no potom akoby ho opustila sila v rukách…Privinul sa mi do náručia a opätoval mi bozk. Pocítil som na jeho tvári horúcu slzu, no neprestával som. Ďalej som sa nežne a pomaličky pohrával s jeho jazykom. Bol to náš druhý bozk, no pre mňa ako by bol prvý…nádherný, sladký a plný nežnosti.  Klesli sme na chladnú zem, no ja som mal pocit, akoby som ležal v tých najteplejších a najpohodlnejších perinách. Bozkával som ho čoraz viac odvážnejšie a náruživejšie. Cítil som ako sa jeho telo rozpálilo rovnakou vášňou ako to moje a svoje bozky mi odplácal rovnako. Trochu váhavo som vkĺzol studenými rukami pod jeho tričko. Jinyoung sa trochu striasol, no keď som videl, že neprotestuje, pomaly som putoval vyššie k jeho vypracovanej hrudi. Hladil som ju a jasne som vnímal ako jeho bradavky pod končekmi mojich prstov tvrdnú a silnejú, Jinyoung tichučko zastonal a ja som neprestával. Ešte chvíľu som ich stláčal a naťahoval, no potom som prestal….odtiahol som sa od Jinyounga a posadil sa vedľa neho.

“Prepáč..asi by som mal radšej odísť. Ani som sa ťa nespýtal, či to chceš. Dotkol som sa ťa znovu bez tvojho dovolenia..prepáč.” povedal som.

“O čom to hovoríš? Teraz nesmieš odísť!” povedal Jinyoung, v jeho očiach sa objavilo čosi ako sklamanie.

Postavil som sa : ” Prepáč..znovu som to pokazil…” povedal som a chystal sa na odchod, keď ma Jinyoung potiahol za ruku a vykríkol:” Nechoď! Prosím ostaň!…*jeho hlas sa trochu stíšil a jeho tvár nabrala krvavý odtieň* ..Verím ti a chcem aby si ostal tu..pri mne..Alebo si si to už rozmyslel a nechcel byť so mnou?”

Zvrtol som sa na nohe, kľakol som si vedľa Jinyounga, chytil ho za ramena a pozeral mu do očí: ” Preboha, o čom to hovoríš? Po ničom netúžim viac, ako  byť s tebou Jinyoung.” povedal som.

“Tak sa potom prosím nedrž ďalej…Nechcem aby si bol zdržanlivý.” povedal Jinyoung hľadiac mi do očí.

“Naozaj to tak cítiš?”

Jinyoung prikývol. Už som nepotreboval ďalšie zbytočné slová. Znova som si vyhľadal jeho mäkké pery a moje ruky opäť začali svoju krásnu, vzrušujúcu hru. Po krátkom čase som mu cez hlavu pretiahol tričko a pomohol mu zo zvyšného oblečenia. Ocitol sa predo mnou úplne nahý. Je taký nádherný.

“Jinyoung..” zastonal som v nedočkavosti a vzrušení.

“Vyzleč sa prosím aj ty….chcem ťa pevne cítiť..tvoju pokožku..všetko.” povedal po tichu. Poslúchol som ho, zhodil zo seba oblečenie. Ešte chvíľu som sa kochal pohľadom na svojho milenca, potom som sa nad neho naklonil a začal hladiť po celom tele. Kým som bozkami obdarovával jeho prsia , rukami som opatrne skúmal každučký záhyb na jeho túžbou rozpálenom tele. Ani Jinyoung sa viac nedržal späť…pomaličky začal študovať moje telo. Ohmatával brušné svaly, hladil ich, keď sa dotkol môjho penisu z mojich úst vyšiel náruživý ston. Ovládol som sa však a pokračoval v tejto nádhernej ľúbostnej hre. Cítil som ako naše telá horia..ako ich spaľuje vášeň a neskrotná túžba. Pohrával som sa s Jinyoungovím penisom, hladil ho a bozkával, keď som náhle vo svojich ústach pocítil jeho sladké definitívne naplnenie náruživého vzrušenia.

“Baro!” zvolal priam prosebne.

Zhltol som zvyšok jeho spermií a uškrnul sa kútikom úst. Pochopil som čo chce. Sklonil som sa nad neho. Jinyoung obopol môj pás nohami. Keď som doňho vnikol ,roztomilo sa mykol a stlačil v dlani kúsok oblečenia pohodeného na zemi vedľa nás. Pohol som sa v ňom. Jinyoung zastonal v bolestiach. Chcel som sa odtiahnuť a prestať, no pevne ma držal a povedal: ” Neprestávaj, prosím…” vnikol som doňho najhlbšie ako som mohol. Stony bolesti náhle vystriedali vzdychy vášne a spokojnosti. Jinyoung sa začal prispôsobovať môjmu rytmu. Nadvihol sa, rukami sa pevne oblapil okolo môjho krku. Cítil som jeho horúci dych na svojej tvári. Naše spotené telá sa navzájom dotýkali. Jeho pohyby sa začali zrýchľovať a boli stále žiadostivejšie. Jednu ruku na mojom krku uvoľnil, chytil si svoj penis a začal pumpovať do rytmu mojich pohybov v ňom. Stonal, vzdychal…ja som nebol výnimkou. Cítil som obrovský tlak..mal som pocit, že každú chvíľu prasknem. Po krátkej chvíľke sa Jinyoung mimovoľne vystrel, obaja sme dosiahli svoj vrchol, explóziu nášho vzrušenia. Jeho sladké spermie vystriekli na naše nahé telá, kým ja som doňho stenajúc prúdil. Obidvaja sme vzdychali a  lapali po dychu. Jinyoung sa ku mne pritúlil, padli sme v objatí na zem.

“Milujem ťa Jinyoung…a ešte raz ťa prosím odpusť mi” zašepkal som mu do ucha.

Jinyoung sa na mňa usmial a po tichu povedal: ” Nemám ti už čo odpustiť, Baro.”

V živote som sa necítil šťastnejší…zovrel som ho ešte pevnejšie vo svojom náručí a privlastnil si jeho sladké ružovučké pery. Jinyoung sa nechal viesť rozpálený novou túžbou.  Tento krát sme sa však už milovali oveľa pokojnejšie, bez búrlivej divokosti a nepríčetnosti, ktorá ovládala naše prvé spojenie. Teraz som si celkom vedome vychutnával medovú vôňu jeho tela, jemné dotyky jeho rúk…Jediné čo som v tej chvíli dokázal vnímať bol len Jinyoung..nič iné pre mňa na svete vtedy neexistovalo…

(1)(0)

Leave A Comment