Neverland

Enny's & Natt's blog
9 comments

Tak ako to má byť

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

Fandom: Super Junior
Pár: EunHae
Rating: +15-18
Venovanie: Enny- ktorá ma dokopala k tomu to sem dať
Komentár: berte to s rezervou

 

Krik. Potlesk. Nekončiaci aplaus. Členovia SUJU, sa po odspievaní tretieho prídavku, klaňajú publiku a s úsmevmi odchádzajú z pódia. Mieria do šatne aby zo seba dostali make-up a prepotené oblečenie (skúste si tancovať a spievať 2 hodiny). Aj napriek únave im v žilách koluje dobrá nálada spôsobená ďalším vypredaným a mimoriadne úspešným koncertom. Teda, aspoň väčšine.

„ Eunhyuk, si v poriadku?“ Leeteuk ako správny leader si nemohol nevšimnúť , že je jeho mladší kolega  celý večer akosi mimo.

„ Č-čo? Jasné nič sa nedeje,“ odpovie nie práve presvedčivo opýtaný mladík. Leeteuk sa mierne pousmeje. Vlastne presne vie čo dnes Hyukovi stalo. Alebo skôr čo sa malo stať a nestalo ale to je jedno. Faktom je, že Donghae dostal tesne pred dnešným koncertom horúčku, takže sa ho logicky nemohol zúčastniť.  A keď nie je Hae na pódiu, tak tam nie je ani Hyuk. Obrazne myslené, on tam síce je ale neužíva si to a keby nemali tie pesničky toľko krát odspievané tak si je Teuk istý, že by zostal len tak stáť a čumieť do blba, poprípade by zaspal rovno na pódiu.

„ Myslíš, že to tým dvom konečne dopne? Alebo im to budeme musieť povedať my?“ Leeteukovu tvár ozdobí zamilovaný úsmev, keď ho okolo pásu objímu dve svalnaté paže.

„ Ako dlho to trvalo nám, hmm? Nechaj ich , oni na to skôr či neskôr  prídu,“ odpovie a dá Zhoumimu cudnú pusu na líce.

„ To len preto, že ty si to nechcel vidieť,“ odpovie zo smiechom mladší a pritiahne si Teukiho na poriadny bozk.

ASI O HODINU NESKÔR- HOTELOVÁ IZBA EUNHAE

Eunhyuk bol rád, že je pre dnešok zo všetkým koniec. Dnešný koncert mu pripadal nekonečný a únavný. Bez Haeo to proste nebolo ono. Cez jeho pery sa predral tichý povzdych, keď  sa jeho myšlienky zatúlali k jeho najlepšiemu kamarátovi . Veľmi dobre si uvedomoval, že to čo v poslednom čase v jeho prítomnosti pociťuje sa ťažko dá radiť do kategórie kamarátstvo. To, ako každú chvíľu jeho pohľad zablúdi na ten úžasný zadok ako nevie odtrhnúť pohľad od tých vzrušujúcich pier, alebo tie výboje čo cíti vždy, keď sa ho to streštené šteňa dotkne.

„ Hyukie? Si to ty?“ na jeho tvári sa objaví nežný úsmev, keď započuje tichučký hlások chlapca, ktorý v poslednom čase úplne ovláda všetky jeho myšlienky.

„ Kto iný? Ako sa cítiš?“ odpovie, zhodí na zem tašku, čo ešte stále zviera v rukách a podíde k posteli, kde sa celý zakuklení v teplej prikrývke nachádza jeho priateľ. Dlaňou sa dotkne jeho čela a so zamračením musí konštatovať, že horúčka možno klesla, ale určite nezmizla.

„ Ako dopadol koncert?“ pýta sa mladší zvedavo.

„ Bez teba to nebolo ono,“ odpovie mu Eunhyuk s odzbrojujúcim úsmev, že ak by nemal tváre znachovené  horúčkou určite by sa červenal.

„ Ale ty nevyzeráš dobre. To je preto, že sa nevieš správne potiť,“ Hae spraží Hyuka pohľadom a po vytiahne obočie.

„ Tak ma to nauč!“ naoko naštvane reaguje a špúli pery. Hyuk nie je schopný slova. Hypnotizovane pozerá na tie dokonalé ústočká, ktoré akoby naňho kričali nech ich okamžite pobozká.

„ Dobre,“ za toto pôjdem do pekla prebehne mu ešte mysľou, ale to už sa skláňa a drví Haeo pery v zničujúcom bozku. Mladší najprv stuhne a snaží sa vo svojej chorobou otupenej hlávke poskladať čo sa vlastne deje. Všetky dieliky do seba zapadnú a on sa začne (akože) brániť. Zaprie sa do staršieho ramien a snaží sa ho odtlačiť. Je zmetený, nechápe čo to do jeho najlepšieho priateľa vošlo. Eunhyuk si jemný tlak na svojich ramenách ani nevšimne, jazykom jemne obkrúži celé Haeo ústočká, zubami zaťahá za jeho spodnú peru a opäť ju ako ospravedlnenie polaská jazykom. Bez toho, aby prerušil svoju činnosť sa mierne nadvihne a ztiahne z postele prikrývku. Jeho ruky vniknú pod tričko, kde skúmajú štruktúru svalov a zamatovej pokožky.

„ Hy…Hyukie….ahh,“  vo chvíli, keď prsty začnú dráždiť bradavky, Haemu unikne z hrdla hlasný ston, ktorý je však okamžité umlčaný mrštným jazykom. Eunhyuk využíva situáciu a vniká za bariéru tých vzrušujúcich pier. Prejde po zúbkoch a potom sklzne na druhého jazýček. Pomalými pohybmi sa snaží prinútiť Haeo k spolupráci. Ten sa slastne vypne proti jeho rukám, z hrdla mu vyjde slabé zakňučanie a neskúsene začne opätovať Hyukov bozk. Odtrhnú sa od seba až keď im dôjde kyslík. Eunhyuk sa na Haeo bezejstne  usmeje a zaútočí na jeho krk, ktorý začne obsypávať motýlími bozkami. Jeho ruka putuje na podbruško až k lemu nohavíc. Bez zaváhania pod ne vojde a obopne mladšieho, už značné tvrdý, penis. Hlavou sa presunie z krku na podbruško, jemne kuše a dráždi jazykom jeho citlivú kožtičku. Neodolá, aby na pár sekúnd nedvihol pohľad a nepokochal rumencom zaliatou tvárou a vzrušením zastrenými očami. Jeho tvár pretne víťazný úsmev. Je jeho..nebráni sa….páči sa mu to. Rukou  prejde celú  jeho dĺžku a prstom podráždi citlivý vrcholček. Môže sledovať ako Hae otvára ústa v bezhlasnom výkriku a ako sa jeho telo slastne vypína.

„ Hyukieee…pre-prestaň…bože…“ nie je schopný povedať súvislú vetu. Nie je schopný myslieť! Nechápe, čo to Hyuk robí…čo on sám robí! Prečo sa nebráni? Prečo sa ho nepokúša zastaviť?

„ Naozaj chceš, aby som prestal?“ silnejšie stisne Hao pýchu a jazykom oblíže špičku, na ktorej utkvelo pár kvapiek semena.

„ Bože….Jashin..nie!“ vyhŕkne mladší skôr než si stačí uvedomiť možné následky. Vlastne mu to je už jedno. Jeho telo je ako v ohni, je až bolestivo vzrušení a ten tyran ho namiesto poriadneho vyfajčenia len jemne olizuje a dráždi do nepríčetna.

„Tak čo teda chceš?“ vyzývavý hlas sa objaví tesne pri jeho uchu až mu z toho naskočí husia koža.

„ Urob ma!“ vyhŕkne bez rozmyslu a jeho tvár zaplaví krvavá červeň. Starší sa len pousmeje a vráti hlavu späť k Haeo rozkroku. Ruky presunie na tie dokonalé stehná a donúti ho roztiahnuť nohy tak, aby mal čo najlepší prístup. Mladší šokovane zalapá po dychu, keď na svojom vstupe ucíti niečo vlhké a pohyblivé!. Hyuk obkrúži jazykom jeho vstup, pričom ho jednou rukou začne opäť spracovávať. Vo chvíli, keď sa staršieho jazyk dostane do Haeo vnútra, pretne jeho telo divoký orgazmus. Ešte cíti ako Hyuk z jeho tela zlízava zvyšky eakulátu a chvíľu na to ma v ústach jeho jazyk pokrytý čímsi sladkastým.

„ Chutíš úžasne,“ pozrie Hyukovi do tváre, na ktorej pohráva šťastný úsmev. Chce sa spýtať čo to pre nich znamená. Čo sa týmto zmení. Už otvára pusu, keď mu slová jeho najlepšieho priateľa vyrazia dych.

„ Milujem ťa, Donghae. Nikdy som nikoho nemiloval tak ako teba. A nikdy ani tak nikoho milovať nebudem. Chcem byť s tebou ako tvoj partner a milenec. Nemusíš mi dať svoju odpoveď hneď….“ jeho reč  je prerušená bozkom. Prekvapene pozrie na Haeo. Ten ho s nežným úsmevom stiahne na posteľ a uloží sa na jeho hrudi.

„ Aj ja ťa milujem Hyukie“ povie a rukou zablúdi pod staršieho tričko. Ten mu však ruku chytí a nekompromisne vytiahne.

„ Ale veď ty…“ na jeho perách pristane prst. Je zmätený….Eunhyuk nechce, aby mu to oplatil?

„ Si chorý. Musíš odpočívať. Ja si len hodím sprchu a prídem za tebou,“ Hyuk vstane z postele, vezme zo zeme prikrývku a zakuklí svojho milenca až po uši. Dá mu pusu na čelo a provokačne povie:

„ Takto sa správne potí, miláčik.“

SPOLOČNÁ HOTELOVÁ KLUBOVŇA- OSTATNÝ ČLENOVIA SUJU

„ Ahoj zlatko,“ Leeteuk vlepí Zhoumimu rýchlu pusu a otočí sa na ostatných.

„ Len tak pre info. Tí čo ste sa stavili…….všetci dlžíte Heechulovi 70 000 wonov[1].“[1]  V prepočte je to asi 50 eur

 

 

(3)(0)

9 Comments

 1. Luli(na) |

  Zhouteuuuuk!
  Hellyeah, ti dva musí být všude! Jo!
  EunHae. Další z nejdokonalejších párů v historii k-pop slashe.
  Jo, hlavně vědět, jak zprávně vypotit nemoc.
  Háááhahaha.
  Hej, ty wony. To je v pr**li. Zrovna dneska jsme se nad tím s Kami skládaly smíchy. Jako... představit si Juniory s českýma prachama, aniž by věděli, jaká je měna. Teď takové dýško 10 000. Haha, ten číšník/pokojská/pokladní by měla asi pořádný WTF výraz 😀

  (0)(0)
  Odpovedať
  • Natt |

   potenie je veľmi dôležitééé :mrgreen: mne by sa tiež teraz niekto taký hodil kedže som chorá 😉
   tie wony 😆 ja som si to pre istotu hladala ale len dobrých 10 minút mi trvalo kým som si spomenula aká je v Kórei mena 😀
   nemyslím že by sa takému dýšku hádali 😀 a že by to chlapci (chlapci no ale šak sa chápeme) nejak pocítili :mrgreen:
   inak dakujem za komentár a dúfam, že čím skôr obnovíš pravidelnú činnosť..ja totiž zbožňujem tvoje poviedky

   (0)(0)
   Odpovedať
   • Luli(na) |

    Je divné říct - muži, když ti magoři vyvádějí to, co co vyvádějí. Haha. Takže jo, chlapci, všichni chápeme 😀
    Tys zapomněla na měnu, jo? Pohoda, já zapomněla, jak vypadá korejská vlajka 😀 😀 😀

    (0)(0)
    Odpovedať
    • Natt |

     och vlajku si pamätám 😛 som totiž totalne zavislá od pesničky Victory Korea a tam sa ta vlajka objavuje vkuse 😀 😀
     to vieš mi behali po rozume len yeny (či jak sa to píše) :mrgreen:

     (0)(0)
     Odpovedať
      • Luli(na) |

       Rada -NIKDY neposlouchat Victory Korea, když jdete do školy. Já naběhla se sluchátkama v uších do třídy stylem lika a boss a ještě jsem si do toho pohmkávala tam tam tadam tam tam tadádam!

       (0)(0)
       Odpovedať
       • Enny =:P |

        No tak to si potom dobrá :D..asi bych pukla smíchy 😀 Ale neviem či sa to stáva aj tebe, ale ked počujem nejaké slovo, ktoré je názvom nejakej pesničky, alebo sa tam o tom spieva, tak si to hned dzačnem pospevovať..napríklad najčastejšie Sorry Sorry alebo Oppa Oppa 😀

        (0)(0)
       • Natt |

        ja som si to minule začala spievať v autobuse 😀 som si nejak neuvedomila že si to spievam nahlas a tá pani vedla mna sa na mna tak divne pozerala 😀 😀

        (0)(0)

Leave A Comment