Neverland

Enny's & Natt's blog

Sladké pokušenie

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

Táto poviedka je spoločný počin dvoch trhlých yaoistiek, ktoré sa stretli v jednej miestnosti a písali to isté na dvoch
počítačoch vzdialených meter od seba *padla*
Patrí to k tým slabším poviedkam ale každá yaoiELFka uzná, že písať +18 na Wookieho je skoro nemožné
Vaša Natt

Lovely-YeWook-super-junior-14604951-1024-819

Fandom: Super Junior
Pár: YeWook
Rating: v podstate žiadny
Dodatok: Enny= Ryeowook; Natt= Yesung

Y: Sedel som na posteli vo svojej izbe a zo záujmom sledoval Hounted house – podľa Kyuhyuna najlepší zombie horor aký kedy kto natočil. Pre môj zámer úplne ideálny. Bolo mi jasné, že do pár minút ku mne príde Wookie so svojimi povestnými sušienkami, aby som ho mohol ako vždy uistiť, že sa mu podarili. Skrivil som ústa do jemného úškrnu a opäť sa zadíval do deja, inak by ma ten evil maknae rituálne zavraždil- *tiež ma mohlo napadnúť, že nebude dobrý nápad sľúbiť mu, že sa s ním o tom filme zajtra budem baviť*

R: *Sušienky už budú hotové..dúfam, že budú Sungiemu chutiť* bleslo mi hlavou keď som sa pozrel do rúry. Od rána som mal voľný deň a tak som sa rozhodol, že spravím niečo dobré pod zub svojmu kamarátovi, ktorý tak isto ako ja sedí celý deň doma.
Zohol som sa teda k rúre a vybral som z nej pekáč preplnený voňavými čokoládovými sušienkami. Pár z nich som poukladal na tanier a vybral som sa do vedľajšieho bytu k Yesungovi. Zaklopal som na dvere, musel som sa uistiť, či náhodou práve nespí, ako bolo jeho zvykom počas voľných dní.

Y: „ Pre bohaaa,“ vo chvíli, keď sa ozvalo zaklopanie som mal srdce niekde v krku a tep rýchlejší ako Bolt po odbehnutí svetového rekordu. Vstal som z postele s úmyslom poriadne vynadať človeku, ktorý sa odvážil ma prísť vo voľný deň otravovať. Prudko som otvoril dvere a môj vražedný výraz sa v okamihu zmenil na priblblý úsmevík.
„ Wookie! Ahoj…och…. mňam,“ *mal som pravdu s tými sušienkami….no pááni…byť tak kawaii a sexy zároveň by malo byť trestné* do jednej ruky som chytil tanier a do druhej Wookieho ruku.
„Pozerám film. Pridáš sa že?“ bez toho, aby som čakal na odpoveď som vtiahol Ryeowooka do môjho a Eunhyukového bytu a posadil som ho na posteľ, pričom som nasával vôňu tej dokonalej pochúťky.

R: Yesungova rýchla reakcia ma trochu prekvapila, ale zároveň potešila. Nečakal som až také nadšenie pre sušienky a nečakal som , že ma pozve dnu. Cítil som sa ako keby mi práve niekto oznámil, že som vyhral v lotérii a ja som ostal úplne zaskočený. Ani som si nestihol uvedomiť a už som sedel na posteli vedľa Sungieho. Hrialo ma pi srdci, keď som si všimol, ako sa na tie koláčiky s chuťou vrhol. Bol taký sladký, skoro ako malí chlapček, ktorý sa teší, keď mu mama dá niečo sladké ako odmenu, za niečo dobré čo spravil. Môj myšlienkový pochod bol práve náhle zastavený, keď som si uvedomil, že Yesung drží moju ruku vo svojej teplej a mužnej dlani.
„Y-Yesung??“ dostal som zo seba zúfalo asi po minúte zízania na naše ruky.

Y: „Ehm? Áno?“ otočil som sa na Wookieho, ktorého pohľad sa však upieral smerom na matrac. Pozrel som dole na svoju ruku v ktorej som stále zvieral tú jeho drobnú pacičku. Pustil som ju ,natiahol sa po ovládač a stlačil play. Ryeowook stočil zrak na obrazovku a hneď na to na mňa vrhol absolútne zdesený kukuč.
„Ochránim ťa, “ žmurkol som a dal som mu rýchlu pusu na čelo. Tanier som položil na nočný stolík, preniesol som svoje telo z polohy sedmo do polohy ležmo a stiahol som Wookieho do svojho náručia. Rukami som objal jeho štíhly pás, zavŕtal nos do jeho vláskov a nasal sladkastú vôňu vanilky.

R: *On si robí srandu? Ja mám pozerať horor?…Prečo mi to robí? Veď vie, že neznášam horory a vôbec, že sa ich bojím!!* pomyslel som si.
Neviem, čo presne sa stalo v tej chvíli, ale odrazu som sa ocitol na Yesungovej hrudi, a cítil jeho dotyky na svojom tele. Moje srdce sa rozbúchalo rýchlosťou svetla, moja myseľ prestala vnímať všetko okolo seba a mozog začal trpieť nedostatkom kyslíka.
Nechápal som čo sa to so mnou deje, vedel som už dlhšie, že k Sungiemu pociťujem čosi viac ako len obyčajné kamarátstvo . Netušil som však a ani neveril, že by aj tento nežný blondáčik mohol pociťovať to isté ku mne. Mal som v pláne svoje city zakryť , nedať o nich nikomu vedieť..Až doteraz sa mi to úspešne darilo, nebyť tejto situácie.
Keď som si konečne uvedomil, že Sungie je zaborený v mojich vlasoch, na mojej tvári sa objavilo množstvo červene, odrazu som skríkol :“ííííípp“ a svoju tvár som si skryl do dlaní.

Y: Užíval som si ten pocit, že môžem zvierať to moje ukeátko v náručí a vdychovať omamnú vôňu jeho vláskov. Po chvíli sa z úst toho božského stvorenia sa vydral výkrik a akési zaskučanie, vtedy sa film stal len akousi nepodstatnou kulisou a ja som svoj pohľad preniesol na, aj napriek tme očividne sa červenajúcej tvári, na ktorú mi o moment na to zakryli výhľad dve drobné dlane. *Tak to teda nie…skrývať tak rozkošnú tváričku by bol hriech*
„Stalo sa niečo, zlatíčko?“ v sekunde som prevalil Wookieho na chrbát a nahol sa nad neho. *Myslím, že som ho prekvapil…* prebehlo mi mysľou, keď som zbadal ako sa jeho ústa otvoria v nemom výkriku a v očiach sa mihla panika. Stiahol som mu ruky z tváričky a pritlačil ich na matrac vedľa hlavy, koleno som zatlačil medzi jeho nohy a predátorsky sa usmial:
„ Nedovolím, aby sa ti čokoľvek stalo Wookie. Budem ťa chrániť až do konca.“

R: Sotva som sa spamätal z jedného šoku a hneď tu bol ďalší. Yesung náhle zmenil moju polohu, a povedal slová, ktoré mi vyrazili dych. *Budem ťa chrániť až do konca….Až do konca?…Vážne to povedal??* Bolo ťažké tomu uveriť. Najradšej by som teraz skákal od radosti a bol v jeho náručí..ale nejako ma ovládali pochybnosti a strach, že to Yesung nemyslí vážne. Bál som sa, že ak mu poviem, že ja to cítim rovnako..tak sa mi do očí vysmeje a vyhlási, že to bol len „nevinný žart“.
Preto som naňho len ďalej hľadel v nemom úžase, červeň z mojej tváre neustupovala a mal som pocit, že srdce mi každú chvíľu vyskočí z hrude…Moje telo sa z ničoho nič začalo chvieť..cítil som akési zvláštne teplo.
„ííííp!“ znovu zo mňa vyletelo, aj napriek návalu pochybností, ktoré som mal. Lenže tento krát boli moje ruky spútané a ja som nemohol zakryť svoje rozpaky.

Y: Hľadel som do jeho sčervenanej tváre a snažil sa neumrieť na prudko zvýšenú hladinu cukru v krvi. Vyhýbal sa môjmu pohľadu, cítil som ako sa podo mnou jeho telíčko chveje, videl som ako sa nervózne kusal do spodnej pery a jeho líčka naberali stále tmavší odtieň. Vytiahol som mu ruky až nad hlavu, kde som ich obe prechytil do svojej jednej, druhou som ho chytil za bradu a donútil ho hľadieť mi do očí. Po pár sekundách Wookieho pohľad opäť odvrátil a rumenec sa ešte viac zvýraznil. Nijak som to nekomentoval, namiesto toho som sa sklonil a konečne ochutnal chuť tých sladučkých pier. Nechcel som toho maličkého vydesiť, cmúľal som jeho spodnú peru, obsypával som jeho ústočká motýlími bozkami, jemnučko som hrýzkal jeho vrchnú peru, jazykom som obkrúžil tie dva sladké polmesiačiky, z jeho úst unikol tichý vzdych a ja som sa v tej chvíli odtiahol. Uprel na mňa…zdesený? pohľad, v očiach sa mu zaleskli slzy a z úst unikol srdcervúci vzlyk. Nevedel som čo si mám myslieť, čo mám robiť, čo….
„Ryeowookie neplač, prosím neplač. Nikdy nikomu nedovolím, aby ti ublížil..ani sebe…už to nikdy to neurobím, len prosím neplač. Tvoje slzy mi trhajú srdce na kúsky…nechcem, aby si plakal… neznesiem pohľad na tvoje utrpenie…na tvoj smútok. Odpusť mi prosím, ja ťa milujem Wookie.“

R: Snažil som sa umlčať svoje vzlyky a slzy, ktoré mi stekali po tvári..Yesungové slová ma zasiahli ako blesk z jasného neba. Hovoril mi, že už to viac neurobí..že mi neublíži..Ja som mu len chcel povedať, že mi nikdy neublížil..že to nie sú slzy bolesti, či strachu ale nesmiernej radosti. Nechcem aby prestal, ja chcem aby pokračoval..potreboval som cítiť jeho nežné bozky, dotýkať sa jeho tela..cítiť ho..Ešte hodnú chvíľu som nedokázal vydať zo seba ani jediné slovo..ani jediný zvuk..Rukami som si neustále utieral oči..ale tie nie a nie sa usušiť…Keď sa mi to však konečne podarilo, bez slova som položil svoju dlaň na Yesungovo líce a prilepil som sa na jeho pery, ktoré ešte stále chutili po mojej čokoládovej sušienke…

Y: Ucítil som na tvári jeho dotyk, v duchu som už bol pripravený na najhoršie, keď v tom som ucítil na perách tie jeho. *On má bozkáva* bolo to jediné na čo som bol schopný myslieť. Jeho bozk bol neskúsený a mierne neohrabaný a napriek tomu najkrajší aký som kedy dostal. Nikto z tých, s ktorými som bol predtým sa mu nemohol vyrovnať. Pustil som jeho ruky, pohladil som ho po líčku a prebral som nadvládu. Opatrne som prenikol jazykom pomedzi jeho pery a začal som preskúmavať celú jeho pusinku. Na jazyku som cítil čokoládu, niečo čo som odhadoval na chuť cesta a jednu dokonalo zamatovú príchuť samotného Ryeowooka. Moje ruky sa presunuli nižšie, aby mohli o kopírovať a pohladiť Wookieho dokonalé boky. Opäť som sa odtrhol od tých neskutočne hriechu zvodných pier a zahľadel som sa na mladšieho mladíka. Mohol som vidieť usychajúce cestičke, ktoré za sebou zanechali slzy, nežný pohľad v tmavých očiach, mierne opuchnuté pery, ktoré zdobil ten najkrajší úsmev. Rýchlym pohybom som z neho zliezol a hneď na to som si ho privinul do náručia. Vtlačil som mu pusu na uško a zašepkal:
„Milujem ťa Wookie. Ľúbim ťa z hĺbky svojej duše. Chcel by som, aby si bol odo dnes iba môj. Urobíš to pre mňa Wookie? Budeš od teraz iba môj? “

R: Rukami som sa pritisol ku Sungiemu ešte viac..chcel som dokonalo cítiť jeho teplo. Yesungov šepotajúci hlas sa rozliehal v mojich ušiach a spôsobil nárazové chvenie môjho telo, mal som šťastie, že som ležal. Inak by sa moje kolená triasli tak, že by som sa na nich ani nebol schopný udržať. Sungieho slová mi pripadali tak krásne, po nich som nadvihol svoj zrak k Yesungovím očiam a povedal som rozochveným hlasom:
„Sungie, pre teba urobím pre teba čokoľvek čo budeš chcieť..Milujem ťa a vždy som ťa miloval…“ už som ďalej nemohol dopovedať vetu, pretože môj hlas sa roztriasol a pocítil som znovu slzy šťastia na svojej tvári. V tej chvíli som sa už len schúlil hlavu do Yesungovej hrude.

(4)(0)

14 Comments

 1. Kari55 |

  Nya~~!! :33 YeWook miluju! :3 no prostě dokonalí!! :33 moc se mi to líbilo!! 😮 áh.. mám nutkání si to přečíst znova.. 😛 😳

  (0)(0)
  Odpovedať
 2. Luli(na) |

  He...hehehehe.
  Já komentuju.
  Divný, co?
  No jo, dyť já nekomentuju.
  Teda... teď ano, ale jako obecně.
  He.
  Yewoook! Aňuuuuu! Jak já ten pár miluju!
  Dobře, přiznám, povídky ve slovenčině mě trošku deptají.
  Nemám ráda slovenčinu.
  Neříkejte to mojí babičce, zabila by mě.
  Už tak mě peckuje, že mám mluvit slovensky.
  Ale tohle se mi líbilo... jako, uhn... slovenčina mi nevadí jako takhle ve filmech a když kecám, tak někdy taky sama přepnu zpět na slovenčinu, síla zvyku, chápeme se. Ani v knížkách mi slovenčina nevadí. Nějak mě dycky irituje jen v těch FF povídkách. Fakt nevím, proč. Také divné to je. Uhn, ale jsou výjimky. A tohle se mi četlo dobře. Až na pár chybiček - já mám co říkat, když jsem ze slovenčiny měla ledva trojku a to taky asi jen za modré oči. Moje gramatika stála za prd. Haha. Takže raději pomlčím o nějaké gramatice a jdu na děj. Teda... děj. Ono to zas tolik děje nemělo, že? Spíš oddechová povídka. Ale byla sladičká a taká rozkošná a potřebuju inzulin a aňuuuu!!!
  Toto se mi fakt líbilo. Jsem úchyl na Yewook.
  Fakt jsem úchyl na Yewook.
  Hahaha... miluju je.
  A tahle povídka byla vážně povedená. Taká miloučká. Aňuňuňu. A dala bych si sušenky. He.

  (0)(0)
  Odpovedať
  • Enny =:P |

   Dekujeme moc krát :D..ani nevieš ako nás to teší, že si okomentovala práve našu poviedku 😀 ..Tú slovenčinu chápem :D.. som zo SLovenska ale no..čo budem hovoriť :D..Mne sa teda rozhodne lepšie číta v češtine :D, hlavne kvôli tomu, že máte lepšie výrazové prostriedky :D..A za tie chybyčky sa ospravelňujeme 😀 ..ale no aj ked to kontrolujem tak si málokedy všimnem všetky :D..Sme radi, že sa ti táto poviedka páčila, my tiež zbožňujeme kombináciu YeWook, teda hlavne ja 😀 ..Takže ešte raz dakujemeeeee :-*

   (0)(0)
   Odpovedať
  • Enny =:P |

   Oh moc krát dekujeme :) ..ani nevíš jak nás to teší, že se ti povídka líbila :) ..Dúfam, že nesklameme ani v dalších povídkach 😀

   (0)(0)
   Odpovedať
 3. kulisek |

  hm, hm... okay, nejdriv zacnu kritikou - preci jen se nejdriv rikaji ty "horsi" zpravy, ne? ;D zadny obavy, nebude velka, jen takova malicka pripominecka ;D neberte to jako neco spatneho nebo zleho nebo ja nevim co - je to mysleny v kladnym slova smyslu 😉
  ... zahľadel som sa na mladšieho mladíka... - heh... tohle mi tam dost vadilo, preci jen, kdyz se vyjadruju o cloveku, ke kterymu mam blizsi vztah... nebo kteryho znam... to je jako bych o svoji sestre rekla : "bavila jsem se s tou starsi slecnou"...
  konec vytek, jeste mozna preklepy, ale kdo je nema, ze? ;D
  jinak to bylo skvely! a to zasadne povidky na YeWook nectu 😀 tohle je moje myslim druha povidka na tenhle par, jop, tyhle dva spolu mi proste vadej, ale to je muj problem 😀 Sungovy muzne ruce me pobavily :D:D dale... vas styl psani se mi libi a vubec nebylo poznat, ze jste to psaly dve 😉 pokud tahle povidka patri k tem "slabsim", tak to se tesim, az si prectu dalsi :))
  jop a jeste dotaz - Sung sdilel/sdili byt doopravdy s Hyukem? nebo nevite s kym? to by me docela zajimalo XD

  (0)(0)
  Odpovedať
  • Enny |

   Ehm :)..dakujem za tu kritiku..a ked som si to teraz tak prešla..tak si myslím..že to naozaj vyznelo blbo takže sa polepšíme 😀 ..za tie preklepy sa ospravelňujeme 😀 ..proste stáva sa 😀 ..dakujeme krásne za to, že sa ti to páčilo...ani nevieš akú chuť do písania nám tento tvoj komentár dodal :) ..budeme sa snažiť písať ešte lepšie ako doteraz 😀 ..a k tvojej otázke..jop bývajú spolu ..ak sa to teda nezmenilo..snažíme sa využívať skutočné info z prostredia o ktorom píšeme :)..takže ak ma moje zdroje neklamú tak jop Yesung a Hyukie zdieľajú jeden byt :) ..čo ma najprv dosť prekvapilo lebo by som čakala že Hyuk bude s Haem. Avšak DongHae je so Shindongom :)

   (0)(0)
   Odpovedať
   • kulisek |

    :O:O:O oni fakt bydlej spolu?! tak tim je moje teorie potvrzena XD jeste jeden dotaz 😀 odkud mate takove pekne info? teda pokud to neni tajny ;D
    za preklepy se neomlouvej, nenasla jsem pomalu nikoho, kdo by je tam nemel (dokonce i lidi, co maj bety XD) a ja je tam mivam taky... 😀
    to jsem rada, ze jsem vas potesila :) vsak vy me taky ;D
    btw ja povidky taky nepisu ve Wordu 😀 pak to tam pred zverejnenim sice hazim, ale stejne to ne vzdy najde chyby - zvlast pokud to slovo, co je "spatne", existuje 😀 doufam, ze se to dalo pochopit... 😀

    (0)(0)
    Odpovedať
    • Enny |

     Noo ono to až také tajné nie je 😀 ..Vieš ja som maniak čo sa týka Super Junior a U Kiss viem takmer všetko čo sa dá 😀 .. a túto peknú vec som sa dozvedela asi pri 3 show, ktoré mi to potvrdili 😀 ..Takže moje pochybnosti boli zahnané 😀 .. Aj ked som stále tajne dúfala, že EunHae sú spolu ale Sungieho mám rada takže supeeer 😀 😀 ..Joo ten Word..teraz sme síce tamad písali ale ja ho tiež moc nevyužívam...fakt niekedy mi podčiarkne aj slovo, ktoré je spisovné..no teraz sa v ňom vyznaj 😀 ..A môžem sa spýtať ako si sa dostala k našej poviedke? 😀 Čítala si aj iné?

     (0)(0)
     Odpovedať
     • kulisek |

      takze dobre informovana, dobry vedel ;D
      ja jsem toho nazoru, ze je YeHyuk real, protoze Hyuk na Sunga vyslovene zarli XD jop, uz taky paruju :D:D
      Sungie je nejlepsi <3
      no prave! opravi to, co je dobre, ale to, co je spatne ne :S minule jsem koukala, co jsem to napsala za blbosti 😀
      na blog jsem se dostala pres koment, co jste nekde zanechaly (netusim kde, jsem dobra, ze si pamatuju tohle XD) a prvni povidku, co si na novym blogu prectu, si vybiram podle paru 😀 jiny jsem zatim necetla, ale uz vas mam zalozeny v oblibenejch polozkach na nb, takze tu urcite nejsem naposledy ;D
      krome toho jsem cetla tvoje prani na povidku od Sungie a tim parem ses mi jeste sympatictejci (Kibummie!!!<3) a tak se tu 100% jeste zjevim ;D

      (0)(0)
      Odpovedať
      • Enny |

       No pravdupovediac párik YeHyuk by ma v živote nenapadol 😀 ..Asi preto, že môžete mi hocikto aj hlavu trieskať o stenu, som zaťatá čo sa týka EunHae hlavne Hyukieho..ale Yesunga zbožňujem..je užasný :D..Nie, neboj, nesnažím sa ti ho ukradnúť ani nič podobné :D...A tváš blog sa mi hrozne páči..hlavne kvôli tomu, že ked naňho kliknem, tak sa mi pekne hned objaví Sungie a Bumie :D..a tie poviedky oooo..proste tiež som si to musela dať do obľúbených zložiek :D..Joo ked si tak spomínam, niekde som ten koment písala ale ani srnky netušia kde :D..Ja tiež vyberám podľa párov 😀 tak je to najlepšie 😀 ...Ooch KiBumiee 😀 :D..som rada, že sme sa na ňom zhodli..lebo ja ho úplne žerem 😀 ..milujem ho a nikdy ma to neprejde :D..a proste zbožňujem dvojku KiChul alebo ja radšej hovorím ChulBum..tak to znie krajšie :D..ale samozrejme,že KiBumie je stále seme :Dto inak ani nejde 😀 ..a som rada a veľmi dakujem za tvoju priazeň 😀

       (0)(0)
       Odpovedať
  • RiAn |

   Ono keby to nepísala v poznámkovom bloku ale normálne vo Worde tak by tam možno toľko chýb nebolo 😀

   (0)(0)
   Odpovedať

Leave A Comment