Neverland

Enny's & Natt's blog
8 comments

Shadow of Love …Will you trust me?

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

Po dlhšom čase prichádzam opäť aj s nejakou tou OneShot-kou. Tento krát som si na mušku zobrala skupiny, ktorá sa stala v poslednej dobe mojou veľkou závislosťou.  Snád mi chlapci odpustia to aegyo a emócie v príbehu :D..Ale za ten obsah môže rozhodne pesnička, ktorú som pri písaní tejto poviedky počúvala. Reč je o náhernej pesničke od Olivie Lufkin s názvom – Shadow of love (ehm.. nenápadný názov, že? 😀 ). No čo mala som slabú chvíľku 😀

Dúfam, že sa Vám poviedka bude páčiť..tak ako v to dúfam, pri všetkom čo píšem 😀 ..a že si ju vychutnáte 😀

P.S: Nápad na poviedku vznikol zaujímavo pri rozmýšľaní nad inou poviedkou 😀 ..No čo už stáva sa 😛

in

Názov: Shadow of love…Will you trust me?

Fandom: INFINITE

Couple: DongWoo a SungJong (DongJong :-* )

Dostupnosť: aspoň 18 (zase hovorí tá pravá 😛 )

Genre: yaoi, real life, romance, drama

Autor: Enny =:)

Venované: Všetkým INSPIRIT 😉

Bol som práve na ceste do svojej izby, ked  na mňa ktosi zavolal:”Hej, SungJong počkaj kámo!”
Ked som sa otočil, zbadal som za sebou vždy veselého SungYeula, ktorý za mnou dobehoval.
“Čo ťa tak súri hyung?” opýtal som sa.
Hyung sa vydýchal a odpovedal: ” Nechceš ísť s nami na pizzu?  Leader ma po teba poslal.  Pod bude to pecka.”
“Nemám náladu niekam ísť hyung, prepáč.” odmietol som inokedy ponuku, ktorú by som zobral bez váhania.
“Pod no tak, už si druhý kto ma odmietol.” prosil SungYeul.
“Druhý?” divil som sa.
“Jop, prvý bol totiž to DongWoo, ten neide vraj kvôli tomu, že už jedol. Blbá výhovorka, ale tak presvedčiť jeho..to skôr presvedčím mulicu. Poood.” naliehal na mňa.
“Necítim sa dobre, prepáč..Sľubujem, že nabudúce už pôjdem.” nedal som sa, vážne som sa necítil bohvieako dobre.
“Och, čo je to s vami dneska? No dobre no, mám ti aspoň niečo priniesť?”
“Nie je to nutné, ale ak budeš tam, mohol by si mi priniesť poriadne veľkú syrovú pizzu?” oživel som, pri myšlienke na lahodnú pizzu s ôsmimi druhmi syra, ktoré sa rozplívajú na jazyku.
“Odrazu ti je dobre čo?” zasmial sa hyung.
“Ved to budem mať na raňajky predsa.” obraňoval som sa.
“Dobre, dobre…prinesiem ti ju..tak ja letím..maj sa kámo.” rozlúčil sa smejúci sa SungYeul.
Zakýval som mu na rozlúčku, ale namiesto toho aby som šiel do izby ako som pôvodne chcel,  vrátil som sa do kuchyne po vodu.
Zohol som sa do chladničky, že si vyberiem nejaký džús, ked som začul hlasy s vedľajšej miestnosti.Podišiel som k nej Divil som sa, kto to môže byť..ved všetci mali byť predsa vonku. Teda až na..
“DongWoo??” povedal som s vypleštenými očami ostal stáť na mieste. To čo som videl bol šok! DongWoo sa bozkával s ..H-H-Hoyom?? Čo?
Lepšie povedané Hoya bozkával DongWa a ten si to len užíval.
“SungJong! Čo tu robíš?” DongWoo náhle od seba odstrčil Hoyu, ktorý sa na mňa pozeral so zdeseným výrazom na tvári.
V tej chvíli som cítil ako sa vo mne čosi prebudilo. Moje srdce začalo búchať ako na závodoch, mal som pocit, že sa mi každú chvíľu rozletí v hrudi na malé kúsičky. Nechcel som veriť vlastným očiam. Nechcel som veriť sám sebe..Hrozne to bolelo..Bola to žiarlivosť?
“SungJong, toto je nedorozumenie, nie je to tak ako to vyzerá.” obhajoval sa Hoya.
Ja som sa len bez slova otočil, nemohol som pozerať na ..zradcov?..Rozbehol som sa preč z kuchyne.
“SungJong!!” zakryčal za mnou DongWoo, ale ignoroval som ho, nechcel som ho vidieť.
Bežal som po chodbe, jednou rukou si utieral vytekajúce slzy, chcel som ich všetkými silami zastaviť..ale nemohol som. Nevedel som, čo sa to so mnou robilo..Prečo ma to tak bolelo.
Chcel som práve vbehnúť so svojej izby ked ma ktosi potiahol za ruku a privinul ma do teplého náručia.
“SungJong, prosím neplač. Naozaj to nebolo tak ako to vyzeralo. Toto by som ti v živote nespravil, keby som vedel čo ku mne cítiš. Lenže ty si hlupáčik, ako som to mohol vedieť..ked si mi to v živote ani len nenaznačil? Celý čas som myslel, že to jednostranné. Prosím odpusť mi.” bol to DongWoo..jeho nežný hlas som v tej chvíli nebol ani schopný vnímať, pretože som bol nahnevaný.
Zaprel som sa päsťami o jeho hru a snažil som sa ho od seba odtlačiť ale neúspešne.
“SungJong..prosím..”naliehal na mňa môj hyung.
Nepočúval som ho a dalej tvrdohlavo bojoval a snažil sa vymaniť spod jeho nadvlády. DongWoo ma odrazu uchopil za ramená, donútil ma aby som prestal..díval sa mi zúfalo do očí.
“SungJong, prosím vypočuj ma..”
“Vypočuť ťa?..nie dakujem videl som dosť..pusti ma!” stále som odporoval.
” To čo si videl..” nestihol dopovedať pretože som ho prerušil.
“Viem, čo som videl, nie som slepý..A myslíš, že mi na tom záleží?! Rob si čo ch..” náhle boli moje slová prerušené nežným bozkom.
*On ma bozkáva?…Bozkáva ma tými ústami, ktorými teraz bozkával Hoyu?* pomyslel som si.
Odstrčil som ho od seba, zadíval sa mu do očí :” Prečo si to urobil? Chcel si aby som bol ticho? Stačilo mi to povedať nie?”
“SungJong ty ma vôbec nepočúvaš!..Ale máš pravdu bol to jediný spôsob ako ťa zastaviť a povedať ti, že ťa ľúbim..” povedal, to takým tempom, že aj keby som chcel niečo namietať, nestihol by som.
Jeho slová ma zarazili a prekvapili.
“Milujem ťa,..”zopakoval.
“Ten bozk s Hoyom nič neznamenal. Len som ho učil. Našiel si priateľku, a bol zúfalí, že sa už dlho nebozkával, že sa strápni ked s ňou bude…tak som sa jednoducho ponúkol, že ho to naučím. Keby som vedel, že prídeš, nikdy to neurobím..Ja viem, že je to primitívna a ťažko uveriteľná výhovorka..ale je to naozaj tak.” vysvetľoval.
“Povedz to ešte raz.” skočil som mu do rečí, cítil som ako sa mi začínajú potiť dlane.
“Učil som ho..”
“Nie, toto nemyslím..myslím toto, čo si povedal pred tým.” prerušil som ho.
DongWoovi náhle svitlo a povedal so sladkým úsmevom na tvári: “Milujem ťa, viac než čokoľvek na svete.”
Moje srdce sa rozbúchalo, znovu oživlo..Potreboval som to počuť..Pritiahol som si ho k sebe a vášnivo ho pobozkal. On mi hned bozk opätoval, vzal ma znovu do náručia.  Jednou rukou otvoril dvere do mojej izby, vkráčali sme do nej. Dvere sa za nami zatvorili.
Prerušili sme bozk a spoločne sme sa vyzliekli..naše šaty sa ocitli všade navôkol. DongWoo ma začal bozkávať tento krát vášnivejšie a žiadostivejšie. Padli sme na posteľ.
Ľavou rukou ma začal hladiť po celom tele, prechádzal každú krivku, každý malý záhyb na mojom trupe, cítil som sa tak krásne. Vášeň mi rozpaľovala celé telo, zahaľovala zdravý rozum.
DongWoo sa odtrhol od mojich úst a  začal ma bozkávať od uší, cez krk, vypuklé kľúčne kosti až k mojím bradavkám.  Jednu mi príjemne masíroval jazykom a druhú rukou. Potom prechádzal so svojím jazýčkom až k môjmu pupku. Podrobne ho prezkúmal a pokračoval nižšie.
Moje telo sa celé chvelo, túžil som po ňom..chcel som ho cítiť ešte viac.
Dostal sa k môjmu už stvrdnutému pesnisu, hladil ho jazykom, hrýzkal..začal mi ho honiť v ústach. Nevydržal som to už viac a vpustil svoje semeno do jeho úst.
DongWoo ho celé prehltol:
“Si tak sladký SungJong..potrebujem ťa celého.” povedal a znovu sa nahol nad moju tvár a začal ma bozkávať.
Jednou rukou prešiel k môjmu otvoru a prešmykol doň najprv jedným prstom, bol som už uvoľnený takže to šlo ľahko..dostal do mňa tri prsty a hladil ma z vnútra..,prechádzajúcu bolesť som si nevšímal..len som si užíval tú rozkoš.
Ked sa DongWoo ujistil, že som pripravený, zasunul do mňa svoj nádherný penis. Vnikol do mňa a začal sa vo mne posúvať. Bozkával ma, neprestával…Bolo to úžasné. Rozmaznával môj penis voľnou rukou. Obaja sme cítili, že sa blížime k vyvrcholeniu.
Prišlo to,  DongWoo vypustil svoje spermie do mňa a ja som sa spravil na jeho vypracované bruško. Posadil som sa pred neho a všetko to z neho zlízal. DongWoo ma potom vytiahol k sebe a znovu ma pobozkal.
Nadvihol si ma na seba a znovu ho do mňa vsunul. Bolelo to trochu viac ako predtým..ale aj tak som to nechcel zastaviť..chcel som pokračovať. Poriadne som sa oblapil okolo jeho krku a trochu mu pomáhal tým, že som sa sám nadvihoval.
Naše vzdychanie sa rozliehalo po celej izbe…Ked bolo po všetkom, ležal som na DongWoovej hrudi a on ma hladil po vlasoch.
“Aj ja ťa milujem DongWoo.” povedal som.
“Viac než čokoľvek na svete?”vyzvedal.
“Viac než čokoľvek na svete” opovedal som a s úsmevom som sa natiahol po další sladký bozk.

*Pesnička – Shadow of Love by Olivia Lufkin

(0)(0)

8 Comments

 1. Luli(na) |

  No... ačkoli jsem byla trošku v pr**li, jelikož Infinite po jménu nepoznám, ani kdyby měli jmenovky, ale pak jsem najela na google - které mě nas**lo, bo nefunguje, tak jsem najela do složek k-pop fotek (ještě, že je mám roztříděné, protože hledat v složce s více než 13 000 fotkami by byla sebevražda) a našla jsem si ty dva. Haha. Muuhahaha. Jo, miluju povídky na styl - to není tak, jak to vypadá, já ho jen učil! Jo, héč. Dycky ho jen učí *na zemi*

  Ha... ale mohla bych se je naučit rozeznat po jménu. Poznám jen Sungkyua, jelikož jeho hlas miluju táááákhle moc. A pak Myonsooa, protože v 60sec je táááák sladký (pokud to byl on, vážně je nepoznám :D)

  Kruci, ale vážně bych měla vypadnout, haha. Háááhahahaha, ale jako že rychle. Jo, měla bych. Půjdu. Ale tuhle stránku si hodím do záložek aj do oblíbených 😀

  (0)(0)
  Odpovedať
  • Enny =:P |

   No ja som na nich začala závislačiť teprve nedávno :D..a hned som si obľúbila toto sladké maknae SunJong a rappera DongWoo 😀 sú užasný :D..Jop netrvalo dlho a už ich nemám problém pomenovať 😀 (mňa ked niečo zaujme ah :D)..a jo a trafila si sa s tou pesničkou..je to on 😉 ale ja mu radeji rikam L 😀 ..Joo som rada, že ťa to rozosmialo, ja som sa tiež pri tom smiala ked som to písala..ani neviem jak som k tomu došla :D..a naozaj dakujeme..ani nevieš ako si nás tým potešila a dodala obrovskú chuť písať dalej 😉

   (0)(0)
   Odpovedať
   • Luli(na) |

    Hehe, není za co. Jop, znám ten pocit. Odezva na povídky vždycky potěší a dodá chuť psát další.
    A není nad ten pocit, když tu povídku poseru a všichni mě chtějí zabít, haha 😀
    Proč já jsem taková d**ka? Jo aha, protože vás všechny miluju. Kekeke

    (0)(0)
    Odpovedať
 2. ČiČi x) |

  Enny ! 😀 Ja ťa asi zabijem 😀 ... Od vety "Prerušili sme bozk a spoločne sme sa vyzliekli..naše šaty sa ocitli všade navôkol. " som skoro ani nedýchala 😀 😀 ... *rozplívala sa a zároveň usmievala ako ten najväčší idiot až do konca * XD 😀

  (0)(0)
  Odpovedať
  • Enny =:P |

   Mooja ČiČi 😀 😀 ani nevieš jak ma to teší..sa budem snažiť písať viac takých aby si sa takto usmievala 😀 😀 ..nevedela som či sa ti budú moje poviedky páčiť ale tak skúsila som to 😀 ..a proste páriku DongWoo a SungJong sa proste nedalo odolať kedže ich milujem 😀 😀 ...vieš si predstaviť ako som sa ja tvárila ked som to písala predstavovala si too??? 😀 😀 😀 slintala som pri tom to viem určite 😀

   (0)(0)
   Odpovedať
 3. RiAn |

  Je to..... zaujímavé. :DD
  Neviem prečo ale na tomto som sa brutálne smial:
  „Povedz to ešte raz.“ skočil som mu do rečí, cítil som ako sa mi začínajú potiť dlane.
  „Učil som ho..“
  „Nie, toto nemyslím..myslím toto, čo si povedal pred tým.“ prerušil som ho.
  Asi preto že sa mi to stáva furt keď sa vás na niečo pýtam 😉

  (0)(0)
  Odpovedať
  • Enny =:P |

   Ked si to teraz tak napísal..tak som si to uvedomila, že to naozaj tak je :D..Lebo ty nikdy nevieš o čom kecáme..v jednom kuse sa v nás strácaš :D..ale aspoň je sranda 😀 ..Fakt ťa obdivujem, že si sa odvážil to prečítať :D..A neboj už sa budeme snažiť..rozprávať pomalšie 😉

   (0)(0)
   Odpovedať

Leave A Comment