Neverland

Enny's & Natt's blog
0 comments

Plač nepomôže, senpai.. 2 (NaNa Fandom)

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

Časť  druhá ( Následky)

Nobu stál nahý v kúpeľni a oplachoval i tvár s ľadovou vodou. Nechápal, čo sa práve odohralo vo vedľajšej izbe. Bol šokovaný, nahnevaný, znechutený sám so seba, sklamaný..teda vlastne ani sám nevedel ako najlepšie vystihnúť spršku pocitov, ktorá naňho dopadla.

Po chvíľke si Nobu položil ruky na umývadlo a pomaly dvíhal orosenú tvár k zrkadlu. Pozeral sa na svoj odraz :

„Prečo som mu to dovolil? Čo to do mňa pre boha vošlo? Čo to vošlo do Shina??…Mal som ho zastaviť  hned na začiatku…Milujem jedine Hachi, nie je možné aby som sa vyspal s niekým iným a už vôbec nie s mladším a neplnoletým chlapcom! …Som najhorším človekom na svete!“ 

Pobral sa ku dverám kúpeľne, že sa pôjde obliecť. Chytil kľúčku do ruky ale náhle ho čosi zadržalo:

„Počkať!…Ako sa teraz pozriem na Shina?…Prídem k nemu a poviem mu…*Počuj Shin, zabudni prosím na ten orgasmus, ktorý si so mnou práve zažil?*..Fakt úžasná reakcia, to nemôžem povedať…Najlepšie bude ak sa s ním porozprávam…“

Nobu otvoril dvere a prehovoril:“ Shin, ja….“ nastalo hrobové ticho a vzápätí dokončil:“ On odišiel?“

Blondáčika sa zmocnil akísi pocit sklamania..Obliekol sa do šiat, ktoré ležali na zemi a sadol si na posteľ. Zatúlal sa v myšlienkach kdesi na neznáme miesto.

***

Shin sa medzitým dostal k jednému z hotelov v Tokyu, vyšiel na šieste poschodie a zazvonil pri devrách.

„Shin!! Konečne si prišiel, bála som sa, že sa už nezastavíš. Veľmi si mi chýbal.“ Reira ho objala tuho okolo útlych ramien a pobozkala ho.

Modrovlások bozk Reire bezsloba opätoval  a neprerušil ho. Bozkávajúc sa zatvorili za sebou dvere a poberali sa smerom k posteli. Bez prerušenia bozku rozopol Shin speváčke šaty a nechal ich voľné padnúť pozdlž jej štíhlych nôh.   Uchopil ju pevnejšie okolo drieku a zvalil sa s ňou na posteľ.  Shin i Reira pokračovali vo vášnivom a túžobnom bozku. Preskúmali si dopodrobna ústne dutiny. V tom modrovlások prešiel k jej krku a začal ju hrýzť a olizkávať. Reirino telo sa začalo chvieť vzrušením, spaľovala ho vášen a túžba po mladšom chlapcovi.

Shin sa dostal k jej hrudníku, jednou rukou hladil mäkký prsník, pohrával sa s bradavkou a ústami sa priblížil k druhej bradavke a vcucol ju do úst. Dráždil ju jazykom, kusal do nej.

V tom Shin prestal.  Odtiahol sa od Reiri a sadol si na okraj postele rozmýšľajúc.

„Shin, deje sa niečo? Prečo si prestal?“ opýtala sa ho Reira a objala ho okolo ramien a hladkala mu bruško.

„Prepáč  Reira, ale nemôžem. „ odpovedal Shin.

„Ak nemáš náladu, môžeme pokračovať  zajtra.“  

„Reira, nemôžem v tom pokračovať..Myslím tým, že sa s tebou musím prestať vídať.“  Zložil jej ruky dole a pozrel sa jej do očí.

„Prečo? Čo sa stalo? Spravila som niečo zlé?“ hrnuli sa speváčke slzy do očí.

„Nie, neide o teba..Ide o mňa.  Problém je, že dnes som spravil čosi nepochopiteľné, čo som vôbec neplánoval. “  snažil sa vysvetliť Shin

“Shin, nechápem, čo mi chceš naznačiť.”

“Nemilujem ťa Reira! Pravdepodobne milujem úplne niekoho iného. Odpusť mi to, ale nemôžem ťa už viac klamať.” odpovedal Shin úprimne. Postavil sa z postele, obliekol si tričko a vyšiel z hotelovej izby nevnímajúc speváčkine hrnúce sa slzy.

Modrovlások sa psutil rýchlim krokom naspäť domov, dúfal, že tam zastihne Nobuho aby mu mohol vysvetliť, čo sa vlastne stalo.

***

“Nemôžem už dlhšie čakať! Možno sa dnes ani nevráti..Musím ísť za ním!” povedal si Nobu a vybral sa do ulíc Tokya hľadať mladšieho modrovláska. Celou cestou si nacvičoval, čo asi chlapcovi povie..*Oh ahoj Shin, potrebujem sa s tebou znovu vyspať, pretože len vtedy nemyslím na Hachiko…alebo môžem použiť…Shin, budeš so mnou chodiť?…možno bz bolo najlepšie..Shin, zabudnime na to!…ale nie som si istý, či to dokážem..Pravdou je, že odkedy sa to stalo, nedokážem na to prestať myslieť a Hachi sa premňa stala akokeby niečím menej podstatným…Kriste, som v poriadku? ..Mám pocit, že po ňom túžim, moje telo sa chveje zakaždým, ked si spomeniem na jeho bozky, dotyky…al akokeby to stále nebolo ono…Potrebujem vedieť, prečo to vlasne Shin  urobil!!!* Nobuho hlava bola plná úvah, hádanok…Bol sebov znechutený…

***

Prešlo asi desať minút, od doby, než sa Nobu vydal hľadať mladého Shina..Počasie sa náhle zmenilo k horšiemu…Krásne slnečné poobedie sa rázom zmenilo na zamračenú oblohu, z ktorej sa pustil hrozný lejak.

Zhodou okolností sa Shin práve nachádzal v blízkosti malého stánku s dáždnikmi. Rýchlo si jeden kúpil a ponáhľal sa domov.

Kráčajúc upršanou ulicou si odrazu všimol pred sebov čosi zvláštne. Zastavil sa na chodníku  a zapozeral sa pred seba. Pred sebou zbadal  bežať premoknutého blondáčika. Nebolo ho vidno zreteľne ale ked sa priblížil bližšie začul blondáčika vykríknuť:

“Shin??!!”

“Nobu?” povedal potichy Shin a rozbehol sa za Nobuom. Ked k nemu dobehol rýchlo skryl mokrého chlapca pod priesvitný dáždník. Nobu sa snažil chytiť dych a dvíhajúc hlavu k Shinovi povedal: ” Som rád, že som ťa našiel…M-môžem- sa -s tebou porozprávať?”

Shin sa len pousmial a povedal: “Aj ja sa s tebov chcem porozprávať o tom čo sa stalo..Nepôjdeme domov?”

Nobu prykývol a obidvaja sa pobrali do ich nedalekého domu..Ked vošli do domu, Nobu ostal stáť vo dverách, Shin si zložil dáždník na zem : ” Nobu, to čo ti chcem povedať je..” nestihol však dohovoriť, pretože rázom bol blondáčik pri ňom, pritiahol si jeho tvár k sebe a venoval mu hlboký bozk.

Shin pozeral naňho pozeral nechápavo a s vytrieštenými očami. Nobu šak neprestával, preskúmal podrobne každý kútik Shinových úst. Jednou rukou si ho oblapil oklo pásu a druhou rukou zašiel do nohavíc.

Palcom dráždil chlapcov konečník, masíroval ho..Nobu cítil ako mu Shinov penis tvrdne v rukách. Ten pocit ho vzrušoval, triaslo to celým jeho telom.

Shin pomedzi vášnivé bozky začal vydávať jemné povzdychy, oblapil Nobuho okolo krku a aj spolu s ním sa presunul k posteli.

Nobu na chvíľku prestal dráždiť chlapcov úd, ktorý sa už blížil k vyvrcholeniu a spoločnými silami sa obaja vyzliekli do naha. Shin si chcel pootočiť Nobuho, aby si ho mohol zvaliť a sadnúť si naňho ale v tom ho Nobu prerušil so slovami: ” E e e, tento krát už nie” zákeracky sa na neho usmial a strčil ho na posteľ.  Vzápätí si sadok k Shinovým nohám, naklonil sa nad neho. Pobozkal ho na pery, kusal ho okolo krku. Dráždil mu bradavky jazykom, potom jazýčkom zašiel do jeho pupku a poriadne ho preskúmal. Prešiel potom dole k jeho už stvrdnutému penisu, nahmatal otvor a prenikol do Shinových útrob dvomi prstami..Shin sa pomaly uvoľňoval..*Je tak úzky a teplý..* pmyslel si.

Shin sa už nedokážal viac udržať na uzde : “Nobu!! Chcem to….”

Nobu to bral ako príkaz, posadil si Shina na nohy a jeho otvor nasmeroval na svoj chvejúci sa penis. Shin zatlačil, ctil prudkú bolesť, ktorá mu prešla celým telom. Začal sa na vrchu Nobuho pohybovať hore a dolu..pohyby boli čoraz prudšie…Obaja cítili ten nádherný pocit opojenia, pot začal  zalievať ich nahé telá. Shin sa pritiahol bližšie k Nobuovy a jednou rukou sa oblapil okolo jeho krku a druhou rukou yašiel do vlasov. Nobu medzitým zobral Shinov penis do rúk a začal ho dráždiť, šmýkal po ňom ruku sem a tam..

“Nobu, ja to už nevydržím!” zvolal Shin a vypustil svoje lepkavé spermie na Nobuho bruško. Shin sa vzčerpaný zavesil staršiemu chlapcovi okolo krku.

“Shin?..Pobozkaj ma prosím..Len ak ťa cítim dokážem na všetko zabudnúť.

Shin len bez slova ako poslušné šteniatko začal bozkávať Nobuho, Nobu ho medzitým chytil oboma rukami pekne za zadoček a začal si ho znovu nadvihovať..robil prudšie pohyby ako pred chvíľkou..Shin vzdychal, jeho telo bolo rozpálené ako rúra na pečenie…

Netrvalo dlho a Nobuho spermie boli už po druhý krát vypustené do modrovláskovho vnútra….Po tomto obidvaja padli vyčerpaný na postel, Nobu si ešte pritiahol chlapca k sebe a dlhú chvíľu len ležali v objatí a bez slov.

Odrazu sa Nobu prehovoril: ” Shin, milujem ťa..Neviem ako sa ti to podarilo..ale hlavu mám plnú tvojej nevinnej tváričky..nedokážem ju dostať preč..ale vlastne ani nechcem..Milujem ťa Shin..”

Shin sa po týchto slovách ešte silnejšie pritisol k Nobuoivi, ychúlil hlavu k blondákovej hrudi a tichým hláskom povedal: ” Rozišiel som sa s Reitou, Nobu..potrebuješ inú odpoved?”

***

 

(0)(0)

Leave A Comment