Neverland

Enny's & Natt's blog
4 comments

It’s Love 8/? (EXO Fandom)

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

Kapitola 8: Tia..

-Sobota poobede-

 

Sehun sa prechádzal sám po škole, neriekol ani slovo. Potreboval nejaký priestor pre svoje myšlienky. Rozmýšľal nad tým, čo mu Luhan povedal.

 

“Si len zmätený..nie si gay..Miluješ ma len ako svojho najlepšieho priateľa.”

 

Tieto slová neustále zvonili v jeho hlave. Povzdychol si. Nikdy predtým sa takto necítil. Nikdy predtým necítil príťažlivosť voči inému chlapcovi. Bol príliš frustrovaný z toho, že je zmätený. Chýbali mu tie časy, keď si ešte Luhan nebol blízky s Yixingom. Trávili spolu každú jedinú minútu. Sehun vedel, že potrebuje Luhana. Vedel, že bez neho už nemôže žiť.

 

“Ahoj.” začul neznámi hlasy. Sehun zdvihol svoj pohľad a zbadal dievča, ktoré sa naňho nežne usmievalo. “Ahoj.” povedal Sehun. “Vadí ti, ak si prisadnem?” opýtalo sa dievča. “Nie. Len si poslúž.” usmial sa Sehun. “Vyzeráš smutne.” povedalo dievča. “Yeah..Som.” povzdychol si Sehun. “Chceš sa zabaviť?” opýtalo sa dievča. “Samozrejme.” povedal Sehun a spoločne odišli.

 

 

-V klube-

 

Ľudia veselo tancovali na hlasitú hudbu vychádzajúcu z obrovských reprákov. Dievča viedlo Sehuna na miesto neďaleko barového pultíku. “Piješ?” opýtalo sa dievča. “Áno.” odpovedal Sehun. Barman pred nich položil 2 poháre s alkoholickým nápojom. “To vyzerá..nebezpečne.” povedal Sehun, ked pozeral na pohár naplnený žltou tekutinou. Dievča sa zasmialo.”Pohoda. Neublíži ti to.” povedalo dievča. Sehun si trochu odpil. “Hmm, je to dobré.” povedal Sehun. “Osviežujúce, že?” opýtalo sa dievča. Sehun prikývol. “Chceš ísť tancovať?” opýtalo sa dievča. “Samozrejme.” povedal Sehun a dievča ho hneď  viedlo na tanečný parket. Obidvaja začali tancovať.

 

Po chvíľke sa dievča začalo zvíjať okolo Sehuna. Krútila sa v jeho tesnej blízkosti. Sehun jej to dovolil. V tom sa dievča pritlačilo k Sehunovi a omotala svoje ruky okolo Sehunovho krku. “Si roztomilý.” povedalo dievča a začalo bozkávať Sehuna na jeho pery. Sehun jej začal bozky opätovávať. Zvláštne. Prečo nič necítim? Práve ma bozkáva nádherné dievča.

 

Dievča sa od neho odtiahlo. “Výborne sa bozkávaš.” povedala. “Ďakujem. Musím ísť na toaletu.” povedal Sehun a odišiel z tanečného parketu.

 

Hneď ako sa dostal na toaletu, pustil vodu a prepláchol si ústa niekoľko krát. Cítil sa znechutene po bozkávaní sa s ňou. Pozrel do zrkadla. Namiesto toho aby videl svoj vlastný odraz, zbadal Luhanovu tvár. “Pane bože.” povedal si Sehun a opláchol si tvár. Potom odišiel.

Sehun zbadal dievča ako sedí na mieste, kde predtým pili. “Hej.” zvolal Sehun. “Oh, si späť.” povedalo dievča. “Poďme von. Potrebujem trochu čerstvého vzduchu.” povedal Sehun a odišli.

“Ako sa voláš?” opýtal sa Sehun, ked kráčali cez ulicu. “Volám sa Tia.” usmiala sa. “Ja Sehun.” odvetil Sehun. “teší ma, Sehun.” povedala Tia s úsmevom. Bola naozaj pekná. Je žiadaná a milióny chlapcov by sa o ňu chcelo pobiť. “Tia, musím sa už vrátiť. Uvidím ťa v škole?” opýtal sa Sehun. “Okey.” povedala Tia. Predtým než Sehun odišiel Tia strčila kúsok papiera do jeho vrecka. “Tu je moje telefónne číslo. Budem čakať na tvoj telefonát.” usmiala sa a odišla.

-Na dorme-

Luhan si skladal oblečenie na podlahe. V tom a otvorili dvere a Sehun vošiel dnu. “Hej, už si späť?..” opýtal sa

 

Luhan predstierajúc, že sa nič nestalo v to ráno. “Yeah…” povedal Sehun, prisadol si k Luhanovu a pomáhal mu skladať oblečenie. “Kde si bol?” opýtal sa Luhan. “Bol som von s dievčaťom.” odpovedal Sehun. Dievča?…Pravda..Sehun je normálny. “Je pekná?” opýtal sa Luhan zmeniť tú divnú atmosféru, ktorá prevládala v ich izbe.

“Hej, je.” odpovedal Sehun. “Takže spolu chodíte?” opýtal sa Luhan. “Ešte nie.” odpovedal Sehun. Ešte nie..to znamená, že sa s ňou čoskoro znovu stretne…”Hotovo.” povedal Luhan a preniesol šaty na Sehunovu posteľ. Potom si obaja niečo uvedomili. Obaja skladali oblečenie toho druhého namiesto vlastného. Pozreli sa na seba.  Sehun sa zasmial. “Sme divný.” povedal a poskladal zvyšné kusy oblečenia. “Yeah.” usmial sa Luhan. “Oh. Zabudol som na jedno tvoje tričko.” povedal Luhan a zohol sa sa poň.

Sehun zbadal na Luhanovom krku visieť retiazku, ktorú mu daroval. Luhan ju nosil po celý ten čas a on si to ani nevšimol. Nemohol si pomôcť neusmiať sa. “Prečo sa usmievaš?” opýtal sa Luhan a položil tričko na Sehunovu posteľ.

 

Sehun sa uškrnul. “Nič.” povedal. “Chováš sa zvláštne. Že si myslel na dievča, s ktorým si bol von?” opýtal sa Luhan a sadol si na Sehunovu posteľ. “Volá sa Tia. A chodí na rovnakú školu ako my.” povedal Sehun. “Chcem ju stretnúť.” povedal Luhan nadšene. “Nah. Nedovolím aby si sa s ňou stretol.” zavtipkoval Sehun. “Hej.” zakričal Luhan. “A kto ti dovolil sadnúť si na moju posteľ?” povedal Sehun hravo. “Tvoja posteľ je pohodlnejšia.“ povedal Luhan a ľahol si.

 

Sehun sa zodvihol zo zeme a ľahol si vedľa Luhana. “Eww. Smrdíš. Chod preč.” povedal Luhan a zakryl si nos. “Hej pane, toto je moja posteľ. Jediný, kto by sa mal postaviť a odísť, si ty.” povedal Sehun. “Nechcem.” povedal Luhan.

 

“Oľutuješ, ak nepôjdeš.” povedal Sehun. “Nebojím sa ťa a ty to vieš.” povedal Luhan. Sehun začal Luhana štekliť na bruchu, čo spôsobilo Luhanov záchvat smiechu.

 

“Okey, okey.” povedal Luhan pomedzi smiech. Sehun prestal štekliť Luhana a prestal sa smiať. Pozreli sa na seba. Jeden druhému chýbali tak veľmi. “Umm vezmem nám niečo na pitie z mini chladničky.” povedal Luhan a posadil sa. “Luhan.” zvolal Sehun a chytil Luhanovu ruku. “Hmm?” odpovedal Luhan. “Ďakujem.” povedal Sehun. “Za čo?” opýtal sa

 

Luhan. “Za všetko.” usmial sa Sehun. “Niet začo.” usmial sa Luhan a pobozkal Sehuna nežne na čelo. “A len pre tvoju informáciu…Ty, naozaj smrdíš.” povedal Luhan a rýchlo ušiel. “Yah! Pabo!” zakričal Sehun a začal naháňať Luhana.

 

Chytil Luhana a objal ho zozadu. “Hej, nechcem smrdieť ako ty.” povedal Luhan. “Dobre, môžeš odo mňa utiecť.” povedal Sehun. “No, to môžem.” povedal Luhan a snažil sa vymaniť zo Sehunovho objatia. “Vidím. Nemôžeš utiecť, aj ked veľmi chceš.” povedal Sehun. Luhan sa snažil dať zo seba Sehunove ruky preč.

 

“Ah.” zakričal Sehun v bolesti a odskočil, keď mu Luhan prehol prsty. “Bože, prepáč! Nechcel som.” povedal Luhan chytil Sehunovu ruku. Začal ju šuchať. “Stále to bolí?” opýtal sa Luhan. Sehun prikývol. Luhan si priložil Sehunovu ruku k perám a nežne ju pobozkal. “Lepšie?” opýtal sa Luhan. “Nie.” odpovedal Sehun. Luhan pobozkal jeho ruku znovu, ale tento krát bozk trval dlhšie.

 

“Musím…musím sa napiť.” povedal Luhan a pustil Sehunovu ruku. Luhan sa otočil no v tom momente ho Sehun znovu objal zozadu. “Sehun..” povedal Luhan po tichu. “Prosím….dovoľ mi to..” povedal Sehun. Luhan už nič nepovedal. Sehun začal spievať.

 

“Neoye sesangeuro~

 

Luhan zaspieval ďalšiu vetu.

 

Yeah yeorin barameul tago yeah~”

 

Sehun zaspieval ďalšiu vetu.

 

Ni gyeoteuro~”

 

Luhan spieval ďalšiu.

 

Eodi eseo wat nyago~

 

Sehun zaspieval ďalšiu.

 

Hae malkge mudneun nege bimi rira malhaesseo~”

 

“Manyang idaero hamkke georeu myeon~

 

Posledné slová zaspievali obaja spoločne.

 

Eodideun cheonguk il teni~”

 

“Ďakujem, že si ma naučil takú nádhernú pesničku.” povedal Sehun. Luhan sa uškrnul. “Možno by si si to mal trochu ešte precvičiť. Keď budeš najbližšie s Tiou, mal by si jej to zaspievať.” povedal Luhan. “Nechcem túto pieseň spievať nikomu inému. Toto je len naša pesnička. “Mal by si túto pesničku spievať osobe, ktorú  miluješ.” povedal Luhan. “O dôvod viac, prečo by som to mal spievať len tebe. “Sehun ja…Musím ísť na toaletu.” povedal Luhan a Sehun ustúpil.

 

-V tú noc-

“Luhan?” zvolal Yixing z vonku. Luhan otvoril dvere a Yixing vstúpil dnu. “Čo sa deje, Yixing?” opýtal sa Luhan. “Umm..Si voľný zajtra večer?” opýtal sa Yixing. “Chceš ísť znovu do kina?” usmial sa Luhan. Yixing prikývol. “Samozrejme. Nemám nič.” usmial sa Luhan. “Skvelé! Takže v tom prípade ťa vyzdvihnem o siedmej.” povedal Yixing šťastne. “Okey. Dobrú noc.” povedal Luhan a Yixing odišiel.

Luhan sa otočil na Sehuna, a ten sa naňho usmieval. “Čo je to za úsmev?” opýtal sa Luhan a prekrížil si ruky na hrudi. “Vyzeráte spolu naozaj roztomilo.” povedal Sehun. Aj ked ho ranilo, čo povedal, myslel to úprimne. “Očakáva sa odo mňa poďakovanie?” opýtal sa Luhan. “Nemáte žiadne spôsoby, mladý muž.” povedal Sehun.

“Okey, ďakujem.” rozosmial sa Luhan. “Dobrú noc, Sehun.” Luhan zaželal Sehunovi dobrú noc a vyliezol na svoju posteľ. Sehun vybral z vrecka kúsok papiera s číslom, ktorí mu dala Tia. “Tia..zavolám ti až zajtra ráno.” povedal si Sehun. “Prestaň sa rozprávať sám zo sebou. Je to nezdravé.” zvolal Luhan zo svojej postele. “Shikeuro! Pabo!” zvrieskol Sehun a obaja sa rozosmiali.

Luhan si ľahol a zobral prívesok v tvare S na svojom krku do ruky. “Dobrú noc, Sehun. Ľúbim ťa.” povedal si Luhan po tichu, pobozkal prívesok a odložil ho späť pod tričko.

Obaja len predstierali, že je medzi nimi všetko v poriadku. Stále cítil hlbokú bolesť vo svojich srdciach. Bude to trvať večnosť, kým sa to zahojí.

 NEXT: Outing…:idea:

 

(1)(0)

4 Comments

Leave A Comment