Neverland

Enny's & Natt's blog
2 comments

It´s Love 5/? (EXO FanDom)

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

KAPITOLA 5: Žiarlivosť

HUNHAN-SEHUNSNIFFINGLUHAN

 

-Nasledujúce ráno-

Luhan sa utápal v bolesti.  Keď, zakopol a spadol. Jeho pravé koleno krvácalo. „Do riti. Hlupák. To musím byť taká lama?“ školil Luhan sám seba.  Poobzeral sa dookola seba, nikto tam nebol, tak si vzdychol.

„Kde je to decko. Už je to hodina, odkedy odišiel.“ povedal si Sehun. Volal Luhanovi, no jeho telefón zazvonil na jeho posteli.“Pabo, zabudol si tu telefón.“ zamrmlal Sehun.  „Kašľať na to. Idem ho pohľadať.“ Sehun odišiel.

„Luhan!“ zakričal Sehun, keď ho hľadal. Neprestával volať jeho meno. „Luhan!“ zakričal Sehun. „Sehun?“ Luhan začul, známy hlas ako ho volá. „Sehun! Si to ty? Som tu!“ kričal Luhan. Sehun našiel cestu k Luhanovi. „Yah! Čo sa stalo?!“ vykríkol Sehun a kľakol si k Luhanovi. „Ja..zakopol som a spadol.“ povedal Luhan. „Pabo.“ uškrnul sa Sehun, za čo Luhan hral urazeného. „Poď. Skoč na môj chrbát.“  povedal Sehun a pomohol Luhanovi vstať. „Ale ja som ťažký.“ povedal Luhan.  „Vyzerám na to, že ma to zaujíma?“ opýtal sa Sehun. Luhan už nepovedal nič, Sehun  opatrne vstal.

„Drž sa pevne.“ prikázal Sehun. Luhan ovinul svoje ruky okolo Sehunovho krku a Sehun sa dal do kroku. „Sehun-ah . Prepáč, že ti robím len problémy.“ ospravedlňoval sa Luhan. Sehun ostal ticho. „Sehun?“ oslovil ho Luhan znovu. „Nerozprávaj so mnou, kým nedorazíme do dormu.“ povedal Sehun.

-Späť na dorme-

Sehun položil Luhana opatrne na svoju posteľ. Potom šiel do kúpeľne zobral uterák a vrátil sa k Luhanovi. „Vystri nohu.“ prikázal Sehun. Luhan ho poslúchol. Sehun si sadol vedľa Luhana a začal mu pomaly prikladať uterák na Luhanovu ranu aby ju očistil. „Ah..“ Luhan sebou trhol. „Musíš vydržať.“ povedal Sehun.

Sehun odniesol do kúpeľne špinavý uterák a vrátil sa k Luhanovi. „Sehun-ah…Prečo si tak ticho? Hneváš sa na mňa za to, že ťa otravujem?“ opýtal sa Luhan. „Áno, hnevám sa na teba. Ale kvôli tomu, že si myslíš, že ma otravuješ.“ povedal Sehun. Luhan bol zmätený. „Neotravuješ ma, Luhan. Nikdy ma neotravuješ. Rád sa o teba starám. Si môj najlepší priateľ. Keď majú priatelia problémy, tak sa snažia navzájom si pomôcť. Ako napríklad ja, keď sa cítil skleslo alebo mám problémy, si tu vždy pre mňa“ povedal Sehun.

„Ochraňuješ ma stále znovu a znovu. Radšej necháš zraniť sám seba, ako by som mal byť zranený ja. Vyčaríš mi na tvári úsmev s jednoduchým bozkom. Spievaš mi a môj život dostáva zmysel.  To čo som urobil dnes ja, sa nedá ani porovnať s tým, čo všetko si pre mňa urobil ty. Takže nikdy nehovor, že ma otravuješ alebo, že mi robíš len problémy, okey?“  povedal Sehun a prstom prešiel po Luhanových perách. Luhan sa začervenal po slovách, ktoré mu Sehun povedal. Sehun preplietol ich prsty dohromady. „Bez teba, by bol môj život prázdny. Som ti zaviazaný až dokonca svojho života.“ usmial sa Sehun.

 

„Yah! Prestaň. Je to také…Urgh. Naskakuje mi husia koža.“ povedal Luhan znechutene. „Ale ja to myslím úprimne“  povedal Sehun, pozerajúc hlboko do Luhanových očí. „Ľúbim ťa Luhan“ povedal Sehun, priblížil sa tvárou k Luhanovu a znovu spojil ich pery . Luhan sa cítil veľmi dotknutý, tým čo mu Sehun povedal. Začal mu jeho bozk vracať.

Sehun sa odtiahol. „Som šťastný, že už viac neodmietaš moje bozky“ povedal Sehun. „Možno by som mal“ povedal Luhan. „Nemyslím si, že mi môžeš odporovať“ podpichol Sehun. „Oh vážne? Uvidíme“ povedal Luhan s nadvihnutým obočím. Sehun znovu pobozkal Luhana. Luhan sa zo všetkých síl snažil Sehuna odtlačiť, ale nič nepomáhalo. Po prvé, Sehun bol až príliš silný. Po druhé, Luhan sa stáva oveľa slabším, kedykoľvek ho Sehun bozkáva.

„Nedá sa mi odporovať, že?“ podpichol Sehun. „Buť ticho. Nenávidím ťa!“ povedal Luhana, keď pomaličky vstával z postele. Sehun ho objal zo zadu. Vdychoval Luhanovu vôňu. „Sehun. Práve som sa vrátil z behania. Smrdím za potom.“ povedal Luhan. „Nie nesmrdíš. Vždz voniaš nádherne“ usmial sa Sehun. Pozrel sa na Luhanov krk a všimol si cucflek. Pripomenulo mu to, čo sa stalo včera v sprche.  Prečo som to Luhanovi spravil? Prečo mám pocit, že ma priťahuje? Prečo by som ho najradšej stále objímal a nikdy nepustil?

„umm Sehun? Yoo hoo“ zavolal Luhan. „huh?“ Sehun sa vrátil späť do reality. „Na čo myslíš?“ opýtal sa Luhan. „Na teba.“ Sehun sa usmial a oprel si bradu o Luhanovo rameno. „No isto“ povedal Luhan sarkasticky. Sehun znovu vdychoval Luhanovu vôňu. Začal ovoniavať Luhanov krk. „Sehun, čo to robíš?“ opýtal sa Luhan.  „Nemôžem sa nasýtiť tvojej vône“ povedal Sehun. „Hmm..Keďže nemôžem príliš chodiť, ostaňme dnes na dorme“ navrhol Sehun. Luhan sa k nemu otočil tvárou. „Neboj sa o mňa. Keď chceš ísť von, tak choď. Ja to tu nejako vydržím“ usmial sa Luhan. „Nie. Moje baby je zranené. Musím sa o teba postarať“ povedal Sehun. „Povedal som ti, aby si ma tak prestal volať“ povedal Luhan otrávene. „Baby. Baby baby baby baby“ neprestával Sehun opakovať, čím ešte viac rozčuľoval Luhana. Luhan bez rozmýšľania pobozkal Sehuna na pery a umlčal ho. Sehun bol prekvapený a Luhan sa rýchlo odtiahol preč.

„Takže keď ťa budem volať baby, pobozkáš ma. Teraz ťa tak budem veľmi rád oslovovať každú minútu“ povedal Sehun. „Choď preč. Nemyslel som to tak. Chcel som len aby si zmĺkol“ povedal Luhan a odtlačil Sehuna preč. „Baby“ povedal Sehun ešte posledný krát, pred tým, než pobozkal Luhana. Bozk bol sladký a nežný. Luhan ovinul ruky okolo Sehunovho krku, Sehun svoje ruky zas okolo Luhanovho tela a obidvaja si užívali ten sladký moment.

Po chvíľke od seba obaja odstúpili a hľadeli na seba. Spôsob akým sa na seba pozerali, bol iný než kedykoľvek predtým. Bol plný emócii a pocitov.

Prečo cítim niečo iné? Prečo mám pocit, že sa moje pocity zmenili od tých predošlých ,keď sa na Luhana pozerám teraz? Čo je to vlastne za pocit?

 

Moje pocity k tebe sú stále hlbšie, Sehun. Musím  to zastaviť. A ty sa o tom nikdy nesmieš dozvedieť. 

Sehun leaned in. He rested his forehead on Luhan’s forehead and their noses touched. “Promise you’ll never leave me, okay?” Sehun asked. Luhan could feel Sehun’s breath on his lips. “I can’t imagine myself without you.” Sehun said and he closed his eyes “Sehun ah. What’s wrong?” Luhan asked, wondering why his best friend was feeling emotional all of a sudden. Sehun opened his eyes. “I just.. I don’t know…” Sehun said. He sounded like he was about to cry. “Hey it’s okay. Nothing to worry about. I will never leave you, okay?” Luhan smiled and he gave a quick kiss on Sehun’s lips. “I love you. Luhan. I… really do.” Sehun said. “I love you too.” Luhan smiled. I know you love me only as a best friend… But my love for you is more than that….

Sehun pristúpil bližšie. Oprel svoje čelo o to Luhanove a ich nosy sa dotkli. „Sľúb, že ma nikdy neopustíš, okey?“ opýtal sa Sehun. Luhan cítil Sehunov dych na svojich perách. „Nedokážem si predstaviť seba bez teba“ povedal Sehuna zatvoril oči. „Sehun-ah. Čo sa deje?“ opýtal sa Luhan, rozmýšľajúc, prečo jeho priateľ prepadol tak náhle emóciam. Sehun otvoril oči. „Ja len..neviem..“ povedal Sehun. Znel akoby sa každú chvíľu chcel rozplakať. „No ták..to je dobré. Nemusíš sa ničoho báť. Nikdy ťa neopustím, dobre?“ usmial sa Luhan a daroval Sehunovi na pery rýchli bozk. „Ľúbim ťa Luhan. Luhan..naozaj ťa veľmi ľúbim“ povedal Sehun. „Tiež ťa ľúbim“ usmial sa Luhan. Viem, že ma ľúbiš len ako svojho najlepšieho priateľa..Ale moja láska k tebe je viac ako to…

 

“Okay wanna call some of our friends over to play some games?” Luhan asked as Sehun pulled away. “Sure! It’ll be fun.” Sehun smiled. “okay I’ll call Baekhyun Chanyeol Jongin and Yixing.” Luhan took his phone and started typing a message. Sehun stared at Luhan. Luhan… What exactly is this feeling I’m feeling towards you?…Why am I so afraid of losing you?…. Why do I need you so much?….

 

„Dobre, chceš zavolať nejakých našich priateľov aby sme si niečo zahrali?“ opýtal sa Luhan a odstúpil od Sehuna. „Samozrejme! Bude zábava“ usmial sa Sehun. „Dobre, zavolám  Baekhyuna, Chanyeola, Jongina a Yixinga.“ Luhan zobral svoj telefón a začal písať sms-ku. Sehun zízal na Luhana. Luhan…Čo sú to vlastne za pocity, ktoré k tebe prechovávam?..Prečo sa stále bojím, že ťa stratím?..Prečo ťa pri sebe tak veľmi potrebujem?…

-O pol hodinu neskôr-

„Luhan! Sehun! Sme tu!“ zakričal Baekhyun a zaklopal na dvere. „Už idem“ zakričal Sehun späť a šiel otvoriť dvere.“Poďte dnu.“ privítal Sehun priateľov a zatvoril dvere. „Omo Luhan! Zranil si si koleno? Čo sa stalo?!“ vykríkol Baekhyun a rozbehol sa k Luhanovi, ktorý sedel na Sehunovej posteli. „Zakopol som a spadol, keď som dnes ráno behal“ povedal Luhan. „Si nešikovný!  Rýchlo sa daj do poriadku, dobre?“ povedal Baekhyun a položil svoju ruku na Luhanovo rameno. Sehun pociťoval žiarlivosť, keď to zbadal.

„Dobre, takže začneme! Chcete hrať pravdu alebo odvahu?“ opýtal sa Chanyeol nadšene. „Dobre. Znie to dobre“ usmial sa Yixing. Všetci aj Luhan si sadli na podlahu. „okay. Budem prvý točiť fľašou“ povedal Jongin, otočil fľašou a tá zastavila pri Chanyeolovi. „Pravda alebo odvaha?“ opýtal sa Jongin, „Pravda“ odpovedal Chanyeol. „Okay. Máš rád Baekhyuna?“ opýtal sa Jongin. „Ooooohh..“ podpichli ostatný, Baekhyun sa hanbil a preto pozeral do zeme. Chanyeol pozrel na Baekhyuna. „Áno“ povedal rozhodne. „OOhhhh Chanyeol ľúbi Baekhyuna“ podpichol Jongin. .

„Buď ticho, Jongin.  Už aj tak je to dosť trápne“ povedal Chanyeol. „Vy ste teplý?“ opýtal sa Sehun. „Um..Hej..Ja som, ale niesom si istý o ostatných“ odpovedal Chanyeol. „Ja som“ povedal Yixing. „Ja tiež“ povedal Jongin s úsmevom. „Ja som tiež…“ povedal Baekhyun placho. „Ooohhhh, to znamená, že ty a Chanyeol môžete byť teraz spolu“ Jongin podpichol znovu. „Yah, Jongin. Už konečne prestaň“ povedal Chanyeol. Cítim sa už dosť trápne aj bez jeho podpichovania.  Prakticky nepriamo priznal svoju lásku k Baekhyunovi. Jongin sa zasmial „Okay, okay. Točme fľašou“ povedal Jongin a Chanyeol zatočil fľašou. Zastavila pri Luhanovi. „Takže Luhan pravda alebo odvaha?“ opýtal sa Chanyeol. „Hmmm..pravda“ odpovedal Luhan. „Dobre. Máš teraz niekoho naozaj rád?“ opýtal sa Chanyeol. Všetci naňho pozerali s očakávaním vrátane Sehuna. „Áno..“ povedal Luhan po tichu.

„Oohh, Luhan má niekoho rád“ Jongin znovu podpichol. Luhan ostal ticho. Luhan má niekoho rád? Akože, že o tom nič neviem? „Dobre, točme!“ povedal Jongin šťastne, fľaša zastavila pri Sehunovi- „Pravda alebo odvaha?“ opýtal sa Luhan. „Pravda“ odpovedal Sehun. „Nechaj nech sa ho opýtam ja, prosím“ povedal Jongin. „Sehun, si gay?“ opýtal sa Jongin. Luhan okamžite pozrel na Sehuna . „Umm..Nie“ povedal Sehun vyhýbavo. Jasné, že Luhan vedel, že Sehun nie je gay, ale cítil sa dosť ranený, keď to vyšlo takto priamo z jeho úst.

„Okey. Točte fľašou!“ povedal Jongin. Sehun zatočil fľašou a tá zastala pri Yixingovi. „Odvahu prosím“ povedal Yixing rozhodne. Jonginsi pošúchal ruky s diabolským úsmevom na jeho tvári. „Chem, aby si pobozkal Luhana na jeho pery“ povedal Jongin. „Oooooohhh..“ všetci si ich doberali až na Sehuna. „Luhan, bude ti to vadiť?“ opýtal sa Yixing. „Nie“ usmial sa Luhan. Čo? Yah Luhan!  Sehun nechcel uveriť, že Luhan sa pokojne nechá pobozkať od Yixinga. Yixing sa otočil tvárou k Luhanovi a dal mu rýchli bozk na pery. „Vykonané „ usmial sa Yixing. „Wow Yixing. Si úžasnýL povedal Chanyeol. „Ty to s Baekhyunom môžeš urobiť tiež“ žmurkol naňho Yixing. Chanyeol ho tresol po ruke. Prečo žiarlím na Yixinga, že pobozkal Luhana? ..Prečo sa ta to cítim?…

-2hodiny neskôr-

„Bola sranda to s vami hrať chlapci!“ povedal Baekhyun. „Yeah, prídeme znovu!“ povedal Jongin šťastne. „Dobre. Uvidíme sa zajtra v škole“ usmial sa Luhan. „Dávaj na seba pozor a hlavne sa daj do priadku“ povedal Yixing Luhanovi a prehrabol si vlasy. Luhan sa zasmial „Okey, ďakujem ti Yixing „ usmial sa Luhan a všetci odišli.

 

„Ahh bola to zábava, nemyslíš, Sehun?“ opýtal sa Luhan a pozrel na Sehuna, ktorý od neho bol otočený chrbtom. Neodpovedal. „Sehun?“ zavolal Luhan, podišiel k Sehunovi a prisadol si k nemu. „Čo sa deje?“ opýtal sa Luhan. „Choď preč“ povedal Sehun. „Prečo si naštvaný?  Čo sa stalo?“ opýtal sa Luhan. „Nestaraj sa o mňa a choď preč“ povedal Sehun.  „Nepôjdem preč, kým mi nepovieš, čo sa stalo“ povedal Luhan a objal Sehuna. „Neobjímaj ma. Choď preč“ povedal Sehun. „Sehun..Prosím

„Prečo si dovolil Yixingovi aby ťa pobozkal?“ opýtal sa Sehun a otočil sa k Luhanovi. „Prečo, nie?“ opýtal sa Luhan. „Prečo nie? Je to gay! Čo ak ťa má rád!“ vykríkol Sehun. „Bol to len jednoduchý bozk, ktorý nič neznamenal a ešte k tomu to bola len hra“ povedal Luhan. „Prečo vlastne si tak rozladený?“ opýtal sa Luhan. Prečo som rozladený? Žiarlím na teba, ty idiot! „ Zabudni na to“ povedal Sehun. „Nie. Prečo? Prečo si nahnevaný? Povedz mi to prosím.“ Prosil Luhan. „Ja..Žiarlím na teba, okay?“ povedal Sehun a odvrátil svoj pohľad do zeme. „ Počkať, čo?“ opýtal sa Luhan neveriac, čo práve počul. „Žiarlím. Žiarlím, že ťa Yixing pobozkal“ povedal Sehun konečne. „Prečo?..Prečo žiarlíš?“ opýtal sa Luhan. „Pretože..Pretože chcem byť jediný, kto ťa bozkáva..“ povedal Sehun po tichu.

 

„Pabo“ podrípol Luhan. „Si sebecký, pretože sa nechceš o svojho najlepšieho priateľa s nikým podeliť“ povedal Luhan. „Si môj“ povedal Sehun a hneď potom nastalo na chvíľku divné ticho. „ Vieš, Sehun..“ začal Luhan. „ Som len tvoj najlepší priateľ, nie som tvoj. Nepatrím ti. Keď v budúcnosti budeš mať dievča, ona bude tá, kto ti bude patriť“ povedal Luhan. „ A potom bude naše priateľstvo rýchlo zabudnuté. Pretože jedinú, ktorú budeš ľúbiť a starať sa o ňu bude tvoje dievča.“ pokračoval Luhan. „A potom časom..ja budem zabudnutý“ pousmial sa Luhan. Kontroloval sám seba aby nezačal plakať. Myšlienka na to, že sa bude raz musieť odlúčiť od Sehuna a príliš bolela.

„Luhan..“ Sehun začal plakať. „Hey, neplač. Čo sa deje?“ opýtal sa Luhan a utrel Sehunovi palcom slzy z tváre nežne. „Nechcem sa od teba oddeliť..Nechcem aby sa to stalo..Neopúšťaj ma, prosím..“ Sehun objal Luhana. „ Dobre, dobre..už viac neplač“ povedal Luhan hladkajúc nežne Sehunov chrbát.

Sehun sa odtiahol. Na chvíľu sa na seba pozreli a potom sa ich pery spojili v jedno. Bozk bol plný emócii. Sehun priložil dlaň na Luhanovo líce a bozk prehlbil. Cítil sa byť zranený. Myšlienka, že sa bude musieť odlúčiť od Luhana ho tiež veľmi bolela. Luhan cítil ako mu slzy začali stekať po tvári. Až príliš ho to bolelo. Ovinul ruky okolo Sehunovho krku a pritiahol si ho bližšie. Emócie obidvoch boli vložené do bozku.

Po chvíľke sa odtiahli apozreli si do očí „Spi so mnou dnes večer. Tvoje koleno je zranené“ povedal Sehun po tichu. Luhan prikývol „Aj keď už bude tvoje koleno v poriadku, chcem aby si spal so mnou každú noc“ povedal Sehun. „ Budem“ povedal Luhan. Sehun začal spievať.

“Neoye sesangeuro~

 

Luhan spieval ďalší riadok.

Yeah yeorin barameul tago yeah~”

 

Sehun sa usmial a spieval nasledujúci.

 

Ni gyeoteuro~”

 

Luhan zaspieval nasledujúce dve riakdy.

Eodi eseo wat nyago~

Hae malkge mudneun nege bimi rira malhaesseo~”

 

Sehun zaspieval ďalší riadok.

 “Manyang idaero hamkke georeu myeon~

 

Poslednú časť spievali obidvaja spolu.

Eodideun cheonguk il teni eodideun cheonguk il teni~”

 

Ich hlasy splínuli perfektne. Obidvaja sa usmiali. „Nevedel som, že vieš spievať až tak dobre“ povedal Luhan. „Viem dobre, spievať len vďaka tebe“ povedal Sehun. „Vieš, Luhan“ pokračoval Sehun, ľahol si a Luhan ho následoval. Pozerali si do očí. „Rozmýšľal si už niekedy nad tým buť gayom?“ opýtal sa Sehun. Luhanovi zabehla vlastná slina. „Huh? N-nie..samozrejme, že nie“ odpovedal Luhan. „Prečo sa pýtaš?“ opýtal sa Luhan. „Dobre..“ začal Sehun a preplietol ich prsty dohromady „Možno raz..si uvedomím, čo vlastne teraz cítim. A potom..budem vedieť, čo to znamená“ povedal Sehun. „Pretože akosi…práve teraz nechcú do seba skladačky vôbec zapadať“ pokračoval Sehun „Raz, tieto skladačky poskladam správne“ povedal Sehun.

Luhan len bez slova pozeral na Sehuna bez toho aby mu rozumel čo i len jediné slovo. „Nerozumieš, čo som povedal, že?“ opýtal sa Sehun. „Nie. Vôbec“ povedal Luhan. Sehun sa zasmial „Pabo“ povedal potom s úsmevom.

 NEXT: Hádka

 

(1)(0)

2 Comments

 1. sahsa |

  Ahoj,počuj chcela by som sa ťa opýtať to čo tu všetko píšeš o Hunhan je pravda ? len tak sa chcem opýtať :)

  (0)(0)
  Odpovedať
  • Enny =:P |

   Awoj prepáč, že odpisujem tak neskoro, ale nedostala som sa sem istý čas..no odpoveď na tvoju otázku je NIE pretože je to len pouhá Fanfiction nič viac :)) ..a ja tento príbeh vlastne len prekladám :)) toto je pekné dielo od inej autorky :))..ale myslím si, že keby to bola pravda, tak by sa väčšina ľudí nepohnevala 😛

   (0)(0)
   Odpovedať

Leave A Comment