Neverland

Enny's & Natt's blog
6 comments

Interview with EXO : Is HunHan couple real?? ;)

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

Annyeong hase yo 😉

Takže, konečne rozbieham rubriku..ako prvý príspevok sem dávam zaujímavý rozhovor so skupinou EXO…Toto interview je moje najobľúbenejšie, čo sa EXO týka 😀 :D..hlavne ten koniec, ked som to čítala, skákala som do výšky 10 metrov od radosti :D…Tak príjemné čítanie želám 😉

P.S: Snažila som sa to prekladať najlepšie ako som vedela, tak to berte s rezervou 😉

exo_members_by_nana_0330-d4pvx4m

Po EXO´ showcase v Korei, ktoré sa konalo 31 mája 2012 sa chlapci z EXO zúčastnili interview v zákulisí, kde už ich nervozita odpadla. Boli im kladené otázky typu ako spia, aká atmosféra prevláda v zákulisí a čo sa podľa nich zmenilo od doby, ked sú spolu.

Taktiež bola položená jedná zásadná otázka Luhanovi (EXO- M) a to, čo si myslí o fan reakcii pre HunHan dvojicu (LuHan & SeHun couple).

Rozhovor je tu:

Int. :  Kto medzi členmi  EXO-K spí v posteli?

Su Ho: V skutočnosti by každý z nás rád spal v posteli, ale na dorme je vlastne len 4 až 5 postelí, ktoré by sa pre nás hodili.

ChanYeol: Pretože som vysoký, musím spať na zemi. Ale ked ostatný nie sú vo svojich posteliach, bez problémov si na ne ľahnem. (smiech)

Baek Hyun: Zvyčajne spím na posteli so Se Hunom.

Se Hun: Ale ja spávam s D.O.

D.O: Nikto nechce spať s BaekHYunom, pretože je príliš úchylný.

Baek Hyun: Eh? (všetci sa smejú)

Int.: Je ťažké meniť počas vystúpenia kostými, hlavne ak ste všetci 12 členovia spolu v jednej miestnosti?

Lu Han: Ano to je, hlavne kvôli nedostatku času, ktorý máme. Ale vdaka pracovníkom, ktorí nám pomáhajú, to dokážeme zvládnuť.

Int.: Všetci pozorujeme, to ako ste sa zmenili od dňa ked ste založili skupinu až do teraz ..čo všetko sa zmenilo? Začneme s BaekHyunom.

Baek Hyun: No uvediem príklad..pred tým som bol rád v stredom pozornosti a ukazoval ľudom svoje aegyo (smiech), ale už som sa polepšil. Byť plachý a roztomilý už nie je mojím štýlom.

ChanYeol: Teraz ukazuje viac aegya. ( všetci sa smejú)

Xiu Min: Ja som rovnaký (úsmev), akurát sa zlepšujú moje schopnosti.

Lay: Jatiež, začal som si veriť a zlepšil som svoje schopnosti.

Tao:Mne sa podarilo stať plachým človekom (členovia hovoria ohh?) Ano, naozaj..ale cvičím stále viac a viac aby som si začal veriť.

Lu Han: Pre mňa tu neboli žiadné veľké zmeny, ale…       ChanYeol(skočí mu do rečí) tvoje vlasy .. (všetci sa smejú)

Chen: Všetko je stále rovnaké, nič sa nezmenilo, ale všetci sme sa naozaj zlepšili.

Lu Han: .Moje terajšie schopnosti sa ani nedajú porovnať s tými pred tým. Taktiež môj profesionalizmus.

Se Hun: Som stále plachý a hambilvý človek. Ale vdaka chlapcom zo skupiny, sa to cez to môžem prenášať kročik po krôčiku. A myslím si, že môj spev znie o moc lepšie.

D.O: Každodenné cvičenie mi naozaj veľmi pomáha v zlepšovaní sa. A pokúšam sa zmeniť svoj eye popping (niečo ako žmurkanie, považuje to za zlozvyk), (všetci sa smejú)

Su Ho: Teraz, ked som EXO- K leader, moje veliteľské schopnosti sa o dosť zlepšili. Dúfam, že v budúcnosti, budem ešte lepším leaderom pre skupinu.

Kris: Je to rovnaké aj pre ostatných členov, bojujeme z hamblivosťou a zlepšujeme veci, ktoré potrebujú byť zlepšené, najmä získavanie nových fanúšikov. Taktiež byť zodpovednými a trochu vyrásť. (smiech)

Int.: Se Hun, LuHan, čo nám môžete povedať o HunHan, teraz ked je táto dvojka tak známa?

Lu Han: Potvrdzujem, že HunHan je skutočné a budeme robiť všetko, čo je v našich silách aby HunHan vydržalo dlho.

Se Hun: (hamblivo) Ano, HunHan je skutočné, dúfam, že nás budete podporovať, aj ked dôjde k našému rozdeleniu. Avšak HunHan couple navždy ( úklony – všetci členovia tlieskajú)

EXO pic

 

MNet MAMA 2012: EXO – MAMA, Mirotic, Lucifer (Shinee)

(0)(0)

6 Comments

 1. ČiČi x) |

  O.o 😀 😀 :DDD To posledné ! 😀 Muhehe 😀 Reálne hej ? 😀 *Hmm-mm*
  Ďakujem, že si to preložila, teda veď vieš, že na tom s anglinou niesom veľmi za dobre takže-... keď by to bolo v angline tak by som asi polovičku nerozumela :DDDDDDDD

  (0)(0)
  Odpovedať
  • Enny =:P |

   Jooo ale vieš jaký to bol šok?..zistiť, že moji dvaja obľúbenci najväčší z EXO tvoriya couple???..skoro mi oči vypadli a potom som skákala po izbe jak šalená od radosti 😀 ..na svete je druhé EunHae 😀 ..a veľmi rada prekladám taže no problemo 😀 😀

   (0)(0)
   Odpovedať

Leave A Comment