Neverland

Enny's & Natt's blog
9 comments

Darček

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)


K tomuto ma donútia Enny ( ešte včera som nevedela U-Kiss ani rozoznať 😀 ) tak dúfam, že sa bude páčiť, lebo ja neviem písať jednorázovky…proste mi to nejde…aj teraz mi príjde, že sa to tam zbehlo strašne rýchlo 😀

0

Fandom: U-KISS
Pár: AJ( Kim Jae Seop) x Lee Kiseop….. Seop?? no chápete aké problémy mi to spôsobilo??? som chcela, že použijem jeho práve meno a nemohla som O.o
Rating: +18 (ale budú aj horšie 😀 )
Venovanie: Enny, keďže je to vlastne pre ňu a dokopala ma k tomu a zakázala mi písať ďalšie kapitolovky a to mám tak úžasnééééé nápady

Ak sa v najbližších dňoch nestane zázrak, tak asi zomrie. Má pocit, že ho bolí každý sval v tele a hlavne mozog! Potrebuje sa nutne vyspať. Áno spánok, za posledné tri týždne už aj zabudol čo to vlastne znamená. Nečakal, že skúškové bude tak drsné. Na ďalší semester sa bude učiť priebežne. Určite! Presne to urobí ale teraz sa si musí ísť ľahnúť, lebo už nevidí na písmenka.

Neunúva sa s prezliekaním, vlastne nemusí, keďže sa s ním neunúva už posledný týždeň, samozrejme skúšky sú výnimka, predsa by tam neprišiel v pyžame že? Zalezie pod teplú prikrývku, ďakuje všetkým svätým, že nemá spolubývajúceho a nemusí sa nikomu prispôsobovať. Poriadne sa zahrabe do tej príšerne nepohodlnej internátnej postele a konečne, po 15 hodinách strávených nad knihami, zatvorí oči.

„ Do frasa,“ nervne sa posadí na posteli, nemôže zaspať aj napriek strašnej únave, ktorá sa zabodáva do každej bunky jeho tela. Hlavou mu vkuse blúdia tie hovadiny čo sa musí učiť. Za dva dni má poslednú a najťažšiu skúšku tohto semestru a proste sa mu nedarí zbaviť pocitu, že sa na ňu nemá šancu dostatočne pripraviť. Vôbec mu to nejde do hlavy. Čí bol ten dementný nápad strčiť ho späť do školy? Och… no jasné jeho! On sa chcel zdokonaliť v písaní textov ale to ešte netušil, že okrem japončiny a angličtiny sa bude musieť učiť aj francúzštinu. Tie absolútne nenaučiteľné členy a do bludu výslovnosť, kto sa v tom má sakra vyznať? Frustrovane sa zvalí späť na posteľ. Začína ľutovať, že odmietol tie prášky na spanie, keď mu ich kamarát ponúkal. Teraz môže tak maximálne počítať ovečky a dúfať, že to zaberie. Prudko sebou trhne, keď sa odrazu ozve rázne zaklopanie.

„ Koho to sem čerti nesú,“ huhlá si popod nos, keď sa hrabe z vyhriatej postele. Určite to zase bude Seung Ji s otázkou či jej nepožičia skripta. Zoznámil sa s ňou hneď v prvý deň, keď začala pri pohľade naňho jačať a hneď nato prosíkať podpis. Vtedy na ňu pozeral ako teľa na maľované vráta. Potom si k nemu prisadla na japončine a postupne sa z toho vyvinulo niečo, čo by sa dalo nazvať priateľstvom, aj keď sa on sám nemôže zbaviť pocitu, že je doňho to dievča zaľúbené.

„ Dúfam, že niekto prinajmenšom umiera,“ zavrčí na osobu pred dverami bez toho, aby si dotyčného predtým prezrel.

„ To nebolo veľmi milé. A to som si myslel, že ma uvidíš rád,“ reaguje osoba za dverami pohotovo.

„ Kiseop?“ to nie je možné. Definitívne sa z tej školy zbláznil, inak by predsa nebolo možné, aby tu bol práve on. Ten, na ktorého myslel od chvíle svojho odchodu najviac, ktorý mu najviac chýbal. Je si istý, že teraz musí vyzerať mimoriadne komicky so spodnou sánkou skoro na podlahe a vytreštenými očami.

„ Pustíš ma dnu alebo…“

„ Och jasné….prepáč….poď ďalej,“ preberie sa s tranzu, do ktorého ho doviedla prítomnosť jeho kolegu. Otvorí dvere do korán a ustúpi, aby mohol starší vojsť. Stále mu to nejde do hlavy. Čo tu Kiseop robí? Mal niekde tu blízko nejakú prácu? Alebo ho len prišiel pozrieť? Naivné! okríkne sa AJ v duchu. Prenesie svoj pohľad späť na červenovláska? Odkedy ma Ki červené vlasy? A ako je možné, že je s nimi ešte viac sexy ako bol predtým! a to si myslel, že to už nejde. Vidí ho ako si prezerá jeho izbu, keď v tom prenesie svoj pohľad a uprie naňho tie svoje hypnotizujúce ebenové oči. Zaujato si ho celého premeria a jeho pery sa skrútia do pobaveného úsmevu. AJ cíti ako sa mu krv hrnie do tváre a sfarbuje jeho líca do červena, keď si uvedomí, že má na sebe svoje síce obľúbené ale rúžové pyžamo so srdiečkami, ktoré mu zo srandy daroval práve Kiseop na jeho prvé narodeniny, ktoré strávil so skupinou a ktoré je , len tak mimochodom, v skutočnosti krátka nočná košeľa siahajúca mu asi do polky stehien.(ako ono to má strih ako normálna mužská košeľa, nieže si predstavíte ženskú nočnú košeľu s ramienkami xD)

„ Mám pocit, že si tvrdil, že si niečo také v živote neoblečieš,“ v tej chvíli sa pre AJia stanú jeho vlastné bosé nohy najzaujímavejším predmetom v miestnosti. Nevie ako by mal reagovať, jeho tvár horí studom a jeho hyung mu to rozhodne neuľahčuje.

„ Vyzerá to tu ako po výbuchu,“ má chuť pretočiť oči, zabudol na to Kiseopove strašné pedantstvo.

„ Mám skúškové a som rád, že stíham jesť a spať, niečo ako upratovanie fakt momentálne nepatrí k mojim prioritám,“ mladší je rád, že sa téma zmenila a on má šancu opäť nabrať stratenú rovnováhu.

„ Spať? Tie kruhy pod očami hovoria niečo iné,“ zamračí sa Seop a pristúpi k AJiovi, zovrie v rukách jeho tvár, aby si ho mohol pozrieť z blízka. Naozaj sa mu nepáči jeho vzhľad- okrem tých kruhov je aj strašné bledý a možno sa mu to len zdá ale má pocit, že pochudol.

„ Som v pohode, len je toho na mňa teraz veľa. A ty? Čo tu vlastne robíš?“ pousmeje sa AJ a pokúsi sa vymámiť z Kiseopovho zovretia. Hyung si ho ešte pár sekúnd zamračene prezerá, potom zloží ruky z jeho tváre a presunie sa k jeho posteli, kde sa uloží a opäť začne mladšieho prepaľovať pohľadom.

„ Prišiel som ťa pozrieť predsa,“ odpovie, ako keby to bola úplne samozrejmá vec. AJ cíti ako sa mu splašene rozbúchalo srdce, ruky sa mu začali jemne chvieť a tvár mu zdobí prihlúpli úsmev.

„ To akože len tak?“ je šťastný. Nikdy by ho nenapadlo, že by Kiseop prišiel navštíviť. Žeby len tak nasadol do lietadla a priletel by, len preto, aby ho mohol vidieť.

„ No vlastne som si prišiel pre darček,“ AJ uprie na hyunga nechápavý pohľad. Darček? Aký darček? Veď…počkať….mladší vytreští oči, keď si uvedomí ten fakt. Je predsa január! Kiseop má narodeniny.

„ Ale… ja pre teba nič nemám,“ ako mohol zabudnúť? Práve naňho? Cíti sa strašne, nedokáže sa mu pozrieť do očí. Pohľadom opäť skúma vlastné nohy, keď mu dôjde, že je ešte stále v tej nočnej košeli. Horšie to už snáď ani byť nemôže. Jeho tváre naberú krvavý odtieň a do očí sa mu tlačia slzy.

„ Tak mi dovoľ si vybrať,“ AJ zarazene zažmurká, keď sa do jeho zorného poľa dostane telo jeho hyunga. Na tvári ucíti jemný dotyk a odrazu je jeho myseľ spútaná ebenovým pohľadom. Kiseop zotrie z jeho tváre slzy, ktoré si medzi tým stihli preraziť cestu po AJovej tvári. Usmeje sa naňho spôsobom, z ktorého sa mladšiemu podlamujú kolená.

„ Tak čo? Smiem si niečo vybrať?“ Seop si je plne vedomí toho, čo s AJiom robí jeho prítomnosť. Páči sa mu akú má nad týmto sladkým stvorením moc.

„ Čokoľvek,“ šepká, nie je schopný hovoriť hlasnejšie. Cíti na sebe teplo, ktoré vyžaruje zo staršieho chlapca a jeho telom prechádza vzrušujúci mrazík. Dravé pery sa prisajú k tým jeho bez šance na odpoveď či odpor. Kiseop tvrdo plení jeho ústa, jednou rukou si ho pridržiava okolo pasu a druhou putuje k lemu jeho košieľky. Jazykom skúma všetky zákutia AJových úst, celé ich obkrúži, poláska zúbky, vyjde z nich, v tiahne medzi vlastné pery AJovú spodnú. Začne ju jemne hryzkať a cmúľať ako to najsladšie lízatko. Jeho ruka medzitým hladí jemnú pokožku mladšieho stehien, druhou si ho drží čo najbližšie pri sebe. Nachvíľu sa od mladšieho odtrhne, aby mu mohol pozrieť do vzrušením zastrenej tváre. Pery má opuchnuté a krásne červené, prerývavo dýcha, jeho pohľad je sklený a tkvie sa v ňom absolútna odovzdanosť a oddanosť.

„ Nádhera,“ zašepká Kiseop mladšiemu do ucha, olizne jeho lalôčik a jemne ho skusne a ako ospravedlnenie ho začne cmúľať. Ten zalapá po dychu, zovrie v rukách látku hyungovho trička, celé jeho telo sa chveje, nedokáže rozumne uvažovať, nedokáže sa brániť….nechce sa brániť. Cíti obe Seopove ruky na svojich stehnách, hladia ho, občas sa do jeho pokožky zaryjú nechtami. Vo chvíli, keď pevne zovrú jeho zadoček, z jeho úst unikne prvý hlasný ston.

„ Hyung…ach…čooo…čo ..to robíš?…aaa,“ chveje sa, neovládateľne. Kiseopové pery sajú pokožku na jeho krku, jeho ruky hnetú jeho zadoček. Má pocit, že od slasti zošalie, že zabudne ako sa dýcha a pri tom neustále iba lapá zúfalo po dychu. Skúsava si pery, aby zabránil stonom dostať sa von. Nespokojne zakňučí, keď sa Seop prestane venovať jeho krku. Odrazu mu hľadí do očí, v ktorých hrajú zvláštne iskričky.

„ Dovolil si mi vybrať si darček. A ja som si vybral teba,“ AJ nahlas vykríkne, keď sa odrazu ocitne na posteli. O sekundu na to, priklincovaný k matracu mohutnejším telom.

„ A teraz si ťa mienim pekne rozbaliť,“ opäť sa prisaje na jeho krk, kde začne vytvárať svoju značku- nech každý vie, že toto zlatíčko patrí len jemu. Medzitým mu stihne rozopnúť všetky gombíky a odhaliť tak na obdiv celé jeho telo. Neodolá, musí sa odtiahnuť a pokochať sa pohľadom- sčervenané tváre, zastreté oči, hriešne až vulgárne pootvorené pery, skĺzne pohľadom nižšie na jeho krk, kde krásne vidno jeho dielo, ďalej na hrudník, vzrušené bradavky, ploché bruško. Vkliní sa medzi jeho nohy, kochá sa pohľadom na jeho vzrušenie, na jeho dokonalé stehná, neodolá musí si ich pohladiť. Skloní sa nad tým dokonalým telom, vezme do úst jeho bradavku, líže ju, hryzká, saje až kým jeho uši nezachytia slastný ston, ktorý unikol z tých červenučkých pier. Presunie sa na druhú a celý proces opakuje. Potom pokračuje smerom dole, bozkami sa pomaly prepracuje až k podbrušku, ktoré olizne a tiež označí. Jednu ruku presunie na jeho vzrušený penis, palcom obkrúži špičku, rozotrie kvapky slasti, ktoré už cez ňu unikajú.

Môže sledovať ako AJ prudko zakláňa hlavu, môže počuť jeho ston, ktorý prerazí vzduch v miestnosti. Zíde rukou na jeho varlata a jemne ich začne masírovať. Skloní hlavu, aby mohol pohltiť jeho penis do úst. Jednou rukou si pridržiava jeho vzrušenie pri koreni a druhou drží jeho boky pevne prirazené k posteli. Nerád by si nechal vyraziť zuby. Vidí to na ňom, vidí, že je vzrušený na najvyššiu možnú hranicu ale chce, aby to povedal sám, chce ho počuť prosiť. Jazykom dráždi citlivú špičku, potom nechá celý penis zmiznúť v ústach. Cíti ako v ňom mladšiemu pri každom jeho dotyku šklbne.

Odtiahne sa, AJovi unikne z hrdla sklamaný výkrik. Bol tak blízko! Vzrušením zastretými očami sa pokúsi zaostriť na Kiseopa. Prečo prestal? Má pocit, že ak sa okamžite neurobí tak vybuchne. Opäť frustrovane zakňučí a pokúsi sa hyunga pritiahnuť späť k sebe. Ten sa vpije do jeho pier, chvíľu si s nimi pohráva, a potom sa presunie k jeho uchu.

„ Čo mám teraz urobiť? Musíš si vybrať sám, inak…“ Kiseop vstane z postele a vyzývavo sa na mladšieho zadíva. Tomu sa v očiach zračí panika a bezradne sa za starším natiahne.

„ Tak čo to bude?“ zopakuje Kiseop svoju otázku.

„ Ja…ja neviem…hocičo,“ AJ je zúfalý. Ako má v takomto stave myslieť?

„ Hocičo? Tak to môžem pokojne odísť, “ sám je neskutočne vzrušený ale chce to počuť z jeho úst. Chce si byť istý, že je pripravený. AJovým telom prejde záchvev paniky. Odísť? Zbláznil sa? A ako má on vedieť čo robiť? On sa v tom predsa nevyzná…..teda čítal o tom….ale nikdy to…..

„ Vezmi si ma,“ zašepká, nie je si istý či to vôbec mal Kiseop šancu počuť.

„ Prosím? Zopakuješ to? Nejak som to nepočul,“ klame, počul, len…to chce počuť ešte raz. AJ ho chvíľu pozoruje zúfalým pohľadom, a potom urobí niečo čo by Seop nikdy nečakal. Opäť sa pohodlne uloží na posteli, vyhľadá pohľad hyungových očí a vyzývavo roztiahne nohy.

„ Vezmi si ma, prosíím!“ zakňučí. Jeho tvár by mohla konkurovať farbe prezretého jablka, ale jeho hlas je pevný. Kiseop na nič nečaká, rýchlo zo seba stiahne oblečenie a pristúpi späť k posteli.

„ Lubrikant?“ neubráni sa pousmiatiu, keď AJ zahanbene sklopí pohľad a prstom ukáže na jeden zo šuplíkov. Starší tam bez zaváhania zamieri, chvíľku neveriacky pozerá na jeho obsah, nakoniec vytiahne spomínanú fľaštičku. Pristúpi k hnedovláskovy, kľakne si medzi jeho roztiahnuté nohy, pohladí stehná, otvorí fľaštičku a naberie si dostatočné množstvo. Skloní sa k AJovým perám a zároveň do neho vnikne prvým prstom. Ide to ľahko.

„ Takže ich aj používaš,“ skonštatuje a než stihne mladší akokoľvek reagovať pridá ďalší prst. Jemne nimi krúži, krčí ich, hľadá to miestočko. AJ odrazu zakloní hlavu a bez zábran vykríkne- našiel ho. Pridá tretí prst a párkrát ešte vnikne do toho prekrásneho tela. Prsty odrazu zmiznú a AJovým telom prestúpi pocit prázdnoty.

„ Chcem ťa počuť, rozumieš?“ ich pohľady sa stretnú a než sa mladší zmôže na odpoveď, starší do neho na jeden príraz prenikne. Vzrušenie, bolesť, slasť, krik, stony…..celá miestnosť je nimi naplnená. Kiseop priráža do tela pod sebou hrubo, tvrdo a rýchlo a AJ nie je schopný robiť nič okrem hlasných stonov a výkrikov, v ktorých sa dá rozoznať Kiseopove meno. Ten cíti, že sa blíži jeho vrchol, vezme do dlane AJov penis a začne ho trieť v rytme prírazov. Netrvá dlho a ne jeho ruku dopadne AJove semeno, svaly v jeho tele sa stiahnu, stačí mu pár prírazov a urobí sa aj on, hlboko v tele toho pre neho dokonalého stvorenia. AJ sa trasie, práve prežitý orgazmus ho spravil ešte citlivejším než je obvykle.

„ Čo…čo bude teraz?“ bojí sa odpovede, bojí sa, že to pre Kiseopa nič neznamenalo, že bol len nejakým ďalším a nepodstatným.

„ Čoby? Pôjdeme spať nie?“ hladí jeho vlásky a usmieva sa. Konečne je jeho.

„ Ja.. myslím..medzi nami…ako…“ trasie sa mu hlas, nemôže dobre dýchať… to..

„ Najbližšie dva týždne zostávam tu a potom…potom musíš ty dokončiť školu a pri tom myslieť na to, že sa nemôžeš nechať nikým zbaliť, lebo ja na teba budem čakať doma,“ jeho srdce sa zastavilo, len preto, aby sa potom mohlo rozbúchať naplno.

„ To znamená….“

„ Milujem ťa, Kimie.“

(0)(0)

9 Comments

 1. KaspareQ582 |

  To...Já to našla.!! Miluju U-kiss <3 Sama na ně píšu ale tohle..no nevím jestli to znáte prostě se mi to nelíbí....jako je to dobrý ale radši čtu od jiných....Tohle je tak..sladký :3 Nikdy by mě nenapadl pár AJ a Kiseop ale je to...Uváá 😀 Krása :33

  (0)(0)
  Odpovedať
 2. Kari55 |

  úžasné!! =3 dokonalé!! =3 já si myslela, že v tomhle páru je AJ Seme.. xDD takhle to čtu poprvé.. 😀 njn.. všechno je jednou poprvé, né? 😀
  proč je na U-KISS tak málo povídek.. TT.TT a hlavně na můj ElVin.. T.T

  (0)(0)
  Odpovedať
  • RiAn |

   Napíš Enny/Natt do "Poviedky na želanie" a určite ti napíšu viac poviedok na U-KISS. 😮 Ony ich určite napíšu viac aj samé 💡
   Akurát Enny teraz nefunguje internet ale to je detail 😉

   (0)(0)
   Odpovedať
  • Enny =:P |

   To bol môj nápad s tým seme..podľa mňa je to hroozne sexy takto :D...ja som závisláčka čo sa týka AJSeop a tam mi to je vlastne aj úplne jedno ktorý z nich je seme 😀

   (0)(0)
   Odpovedať
 3. cHloe |

  Ako.... Ako... Ako... Milujem U-KISS! Milujem môjho Kiseopa! <3
  Jednoducho úžasné, dokonalé a poďakujem za mňa Enny, za to, že ťa ich naučila, lebo bez toho by to tu nebolo a ja by som bola ochudobnená o jednu z mála U-Kiss poviedok! :smile:
  Plus, dúfam, že v budúcnosti ich tu bude viacej 😉

  P.S. Aj ja chcem taký darček! :smile:

  (0)(0)
  Odpovedať

Leave A Comment