Neverland

Enny's & Natt's blog
6 comments

Boy on The other Side 6

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

Nečakala som to..určite ani vy nie..ale ešte dnes tu pridávam dalšiu kapitolu upírskej ságy :D..Medzi bratmi to začína poriadne vrieť..prečo?..No ved prečítate a sami uvidíte..;)

dark

Chapter 6 Darkenss (Nevedomosť)

Ked sa HeeChul ráno zobudil nevedel sa rozpamätať, prečo vlastne leží na posteli úplne nahý..*Čo som v noci pre boha robil?* pomyslel si. V hlave mu nehorázne trieskalo, celkovo sa cítil ako keby po ňom prešiel kamión. K tomu všetkému ho príšerne bolel zadok, no ani za svet nevedel prísť na to z čoho to asi môže byť..
Nakoniec sa mu podarilo ťarbavo dostať z postele, obliekol na seba školskú uniformu,  dva tri razy prešiel hrebeňom po krásnych polodlhých vlasoch šiel sa umyť, zobral si tašku do ruky a vyšiel z izby.
“Už som myslela, že ani nevstaneš..čo si robil v noci, že si taký unavený?!” privítala ho mama.
“No to by som aj ja rád vedel..” povedal potichu.
“Hovoril si niečo?” opýtala sa ho.
“Nie, nič..” zamietol blondáčik.
“Budeš jesť?”
“Po ceste do školy.” povedal a zívol na celú kuchiňu, div, že neziedol svoju úbohu mamičku.
Uchopil chrumkavú hrianku do ruky, obul sa a zamieril do školy.
“Čo som robil v noci? Ako to, že si na nič nemôžem spomenúť…viem, že som hral hru..a potom..fakt netuším čo bolo potom..Musel som byť poriadne unavený, ked som sa ani neobliekol do pyžama..” hovoril si sám pre seba.
“Tiež by ma zaujímalo, prečo ma tak všetko bolí…ale asi sa to nedozviem.” znovu zazíval a už len bez slova kráčal do školy.
***
“Dobré ráno, tak čo ..vyspatí?” privítal HeeChula KiBum s úsmevom, ked sa aj s bratom zastavili pri jeho lavici.
“To si zo mňa uťahuješ?…Vôbec nie som dobre vyspatý.” zadudral HeeChul.
“Chlapec mal asi ťažkú noc .” podpichol ZhouMi tváriac sa, že vôbec netuší o čom HeeChul hovorí.
“He?” HeeChul vydral divný zvuk pomedzi zuby a ani sa na nich nepozrel, namiesto toho si z tašky vyberal knihy na hodinu.
“Pod braček, kým po nás niečo nehodí..hehe.” zasmial sa Zhou.
Bum sa ustarostene pozrel na blondáčika a potom bez slova následoval brata k svojej lavici.
Hodina začala, profesor matiky vošiel do triedy. Začal vysvetľovať novú látku, všetci sa aspoň tvárili, že ho počúvajú až na HeeChula, ktorého hlava to proste nevydržala a z tej tlmivej bolesti, ktorú pociťovala dopadla na lavicu. HeeChul zavrel oči, nedokázal ich držať otvorené..zaspal.
Prešlo asi dvadsať minút od začiatku hodiny. Brunetka z predposlednej lavice práve dopočítala príklad a posadila sa na miesto, ked profesor zavolal dalšieho následujúceho HeeChula. Lenže ten nereagoval, ani sa nepohol len po tichu zachrapkal. Profesor ho vyzval trikrát, ale nič..naštval sa a hodil po ňom kriedu. Zdalo sa, že ju ani neucítil. Všetci spolužiaci sa začali rehotať, KiBum a Zhou neboli výnimkami.
“HeeChul!!!!” zvrieskol profesor, no znovu žiadna reakcia. Rezkým krokom došiel k Chulovej lavici rozmachol sa a plnou silou tresol učebnicou blondáčikovi po hlave.
“Auu, to bolelo čo sa deje?” Prečo ma budíte?” zazíval HeeChul a čuchal si boľavú hlavu, ktorá ho vdaka tomu buchnutiu rozbolela ešte viac.
“Čo sa deje? Prečo ťa budím? Si na hodine, tak konečne začni vnímať!..Niekoľko krát som ťa vyzval a ty si ma odignoroval!” pľuval profesor na blondáčika.
HeeChul sa odrazu spamätal, uvedomil si kde sa nachádza. Postavil sa uklonil sa na znak ospravedlnenia a povedal:”Prosím prepáčte pán profesor, prepáčte mi moju nepozornosť, sľubujem, že sa to už nestane..prosím prepačte.” opatrne sa pozrel profesorovi do očí.
“Jááj TY!!!” znovu sa rozmachol *HeeChul si v sebaobrane kryl tvár rukou*, ale tentokrát ho neudrel, len pokrútil hlavou a vrátil sa k tabuli. HeeChul sa pomaly usadal na miesto, ked:”Nesadaj si, pod počítať..už som sa s tebou zdržal dosť.”
HeeChul nevôľky došiel k tabuli, zobral čiernu fixu do ruky a písal, čo mu bolo povedané.
“Teraz to vypočítaj!” prikázal mu.
Chulie hľadel na príklad, a nech rozmýšľal ako rozmýšľal, vôbec netušil, čo s tým treba robiť. Po desiatich minútach sa naňho profesor pozrel, skoro z kože vyskočil, ked zistil, že ani čiarka nepribudla na tabuli.
“Prečo nič nepíšeš???!!!” rozčuľoval sa.
“Pán profesor, ale ved ja tomu vôbec nerozumiem..”odpovedal zúfalo HeeChul, celá trieda sa znovu dala do rehotu. Len KiBum naňho ustarostene pozeral.
“Zmizni mi z očí! Chod si sadnúť, a nech o tebe zvyšok hodiny ani neviem!” zabrechal starý pán a poslal Chulieho na miesto.
HeeChul lenivo odkráčal k miestu a vetu “Nech o tebe celú hodinu neviem” bral doslovne. Znovu svoju hlavu uložil do pohodlnej pozície na stôl a pokračoval tam kde prestal..
***
Deň sa blondáčikovi zdal neskutočne dlhý a únavný. Konečne zvonček ohlásil, že je koniec vyučovania. HeeChul sa pobral ku skrinkám, aby sa prezul a pomaly šiel domov.
Ked bol na mieste, a chcel odomknúť zámok, kľúč mu spadol na zem. Zohol sa poň, ked sa znovu postavil, ZhouMi ho videsil, tým, že sa z ničoho nič zjavil vedľa neho.
“Ježiš, chceš aby som dostal infarkt?” opýtal sa Chulie držiac sa za srdce.
“Ja? Nie..prečo?..Keby si dostal infarkt, tvoja krv by rýchlo stuhla a potom by mi bola k ničomu.” povedal ZhouMi posmešne.
“Ha Ha..veľmi vtipné..nemám náladu na tvoje srandičky.” frfľal Chul, konečne sa mu podarilo otvoriť skrinku.
“Čo si dnes taký podráždený?” pokračoval posmešným tónom, aj ked veľmi dobre vedel, čo Chuliho trápilo.
“Nič, nestaraj sa!” povedal HeeChul.
“Ako chceš, nebudem..tak ja idem..a počkať.. zabudol som *dal sa do kroku ale naspäť sa vrátil* do zajtra mi spravíš ten projekt na anglinu..rozumel si?..Urobíš to tak ako keby si to robil sebe, takže si na tom dáš záležať..” prikazoval rusovlások.
HeeChul sa dalej bez slova prehraboval vo svojich veciach. ZhouMi neznáša ak ho niekto ignoruje, buchol dlaňou o skrinku a podráždene dodal:”Nerozumel si čo som ti povedal?”
HeeChul sa naňho znechutene pozrel a povedal:”Áno pane, rozumel..spokojný?..Zajtra to budeš mať..teraz ma nechaj odísť.” HeeChul chytil svoju tašku a potiahol zo skrinky. Potiahol silnejšie ako chcel a spolu z ňou spadla na zem aj akísi špinavý kus látky a v ňom zabalená prázdna fľaštička od spreju.
Chulie si to všimol a chcel to hned ukryť, ale Zhou ho predbehol. Zohol sa a zobral sprej do ruky, pozorne sa naňho pozrel, začal si ho pohadzovať v ruke. Na jeho tvári sa objavil krvilačný pohľad, postavil sa pred HeeChula a povedal:” Pozrime sa ktože si to zo mňa opäť vystrelil..”
“ZhouMi počkaj, ja ti to vysvetlím..” obraňoval sa HeeChul.
“Vysvetlíš?..Som zvedavý, ako mi vysvetlíš, že si zo mňa urobil hlupáka pred celou školou..Tak hovor počúvam!!”
“Ja..ja..” Chul hľadal správne slová, nemohol mu predsa povedať pravdu..to by sa rozčúlil ešte viac.
ZhouMi ho chytil pod krk a pritlačil k skrinke, oči  mu zasvietili na červeno a z úst sa vydrali tesáky, pripravené zautočiť. Vykríkol:”Čo nemôžeš nájsť výhovorku?..Toto bola posledná chyba, ktorú si spravil.” Ešte viac stisol HeeChulovi krk. Chulie cítil, ako mu prestáva prúdiť vzduch do mozgu, nemohol sa ani nadýchnuť..potreboval pomoc..potreboval niekoho, kto ZhouMiho zastaví…nikdy predtým nepocítil taký strach.
“Zhou pusti ho!!” zakričal zrazu KiBum, ktorý akurát prechádzal okolo, ked si ich všimol. ZhouMi nepovoľoval stisk, ignoroval svojho brata. KiBum sa k nim rozbehol, chytil ZhouMiho za tričko a udrel ho silno do tváre. Rusovlások pustil HeeChula, zatackal sa a dopadol na zem. HeeChulovi sa podlomili kolená, ale čiernovlások ho chytil okolo pásu aby nespadol a pozeral sa na svojho brata. Zhou sa zatiaľ naštvane zdvihol zo zeme, utieral si rozťatú peru, nenávistne pozrel na KiBuma. Odpľuvol krv z úst pod jeho nohy a bez slova odišiel preč.
Ešte chvíľu sa za ním Bumie pozeral, potom sa otočil k HeeChulovi, na tvári sa mu objavilo zdesenie:
“Si v poriadku? Prosím, povedz, že áno.” opýtal sa.
HeeChul si hladil červený krk, odkašľal si a odpovedal:” Som vdaka tebe, neviem, čo by sa stalo keby si neprišiel..*pozrel KiBumovi do očí* dakujem.”
KiBum sa naňho zapozeral svojimi hlbokými očami, usmial sa na neho a dodal:” Pod, odprevadím ťa domov..chcem sa ujistiť, že dnes už po tebe nepôjde.”
HeeChul nenamietal, len si zdvihol svoju tašku zo zeme, naznačil KiBumovi, že ho už môže pustiť a šli preč zo školy.
Celú cestu nikto z nich neprehovoril..len ticho vedľa seba kráčali. HeeChulovi nešlo do hlavy, ako je možné, že sa ho niekto taký ako KiBum zastal a udrel vlastného brata..nevedel tomu uveriť..ale bol mu veľmi vdačný..
Stály už pred domom ked HeeChul prehovoril:” Dakujem ti KiBum..”
KiBum sám na seba naštvaný odkopol kamienok na zemi s rukami vo vreckách a povedal:”Mal som to čakať, malo mi dôjsť, že skôr či neskôr niečo podobné spraví. Mal som naňho dávať väčší pozor!”
“Ty za nič nemôžeš KiBum, to ja som bol neopatrný, mal som ten sprej vyhodiť hned v ten istý deň ked som ho pužil.”
“Počkaj, takže on na to prišiel?” zadivil sa KiBum, nevedel, že to bolo pravým dôvodom bratovho hnevu.
“Áno, zistil to , ked som vytiahol veci zo skrinky tak spolu s nimi vypadol aj ten prekliatý sprej.”vysvetľoval Chul.
“Ani sa nedivým, že mi to spravil. Mal na to dôvod..zaslúžil som si to.” pokračoval.
“Obraňuješ ho?” opýtal sa KiBum. HeeChul nechápal túto poznámku preto sa opýtal:
“Prečo si myslíš?”
“Odrazu zhadzuješ celú vinu na seba, chystáš sa mu odpustiť a ešte ho aj ľutuješ..myslím si, že mám dosť dôvodov.” zdalo sa, že sa čiernovlások rozčúlil.
“Nie, to vôbec nie je pravda..ja len..” blondáčik nevedel čo povedať.
KiBum mu položil ruky na ramena: ” No?..ty.. čo? ” čakal odpoved.
HeeChul odrazu vykríkol:” Sľúb mi, že mu už nič neurobíš! ..Nebudeš mu o tomto nič hovoriť ani sa s ním hádať..sľubuješ mi to?” nahodil psie oči.
KiBum vôbec nechápal prečo to HeeChul povedal, žeby mal o ZhouMiho záujem aj napriek tomu, ako sa k nemu správa?…Nedokázal však odolať odporovať tomu sladkému stvoreniu pred ním.: ” Síce nerád, ale dobre urobím to kvôli tebe.” prekrútil očami.
Chulovi sa na tvári objavil nežný úsmev a znovu povedal:” Dakujem ti KiBum…”
KiBum nedokázal odtrhnúť oči z HeeChula, cítil ako mu srdce začalo silno biť, ešte stále ho držiac za ramená sa k nemu pomaly približoval tvárou..chystal sa ho pobozkať…HeeChul sa však nesnažil ani uhnúť ani nič podobné, dokonca to vyzeralo, že to chce aj on…Ked sa však Bumie priblížil k HeeChulovím ústam zrazu sa zastavil, chvíľku pozeral na jeho príťažlivé pery a potom sa od neho odtiahol. Cítil ako mu červeň zaliala tvár, pustil ho a povedal:
“Tak uvidíme sa zajtra v škole…nezabudni sa túto noc dobre vyspať..” zakýval mu a  rýchlo odišiel, ani nečakal na odpoved.
HeeChul stál ako omámený a ani sa nepohol..jeho hlava bola teraz plná nezodpovedaných otázok, plná nezrovnalostí a vecí, ktorým vôbec nechápal.
“Čo to malo znamenať?” spýtal sa sám seba.
“Čo sa to so mnou deje?..Prečo sa mi tak potia dlane..prečo mám pocit, že mi srdce každú chvíľu vyskočí z hrude?..” nedokázal si nič sám vysvetliť, len nemo stál a hľadel na miesto, kde ešte pred malou chvíľou stál čiernovlások.

Následujúca kapitola: Storm (Búrka)

(0)(0)

6 Comments

 1. Enny =:P |

  Ver, že ťa chápem to stou topinkou..ja jsem stejná 😀 ..V tom rozdiele, že ráno nejem nič :D....a Kibumíček potrebuje ešte čas aby si všetko pekne zrovnal v tej svojej nádhernej hlavičke :D..a vidí, že musí niečo podniknúť..takto to dalej nejde :D..a stým doučovánim si mi vnukla perfektný nápad 😀 ..diiki 😀 ..takže se máš na co tešit už v nejbližší kapitole :mrgreen: ..a obávam sa nechcem nič hovoriť, že dôjde eštek čomusi hrošiemu ako bola ta skrinková scéna...ale neboj..všichni to prežijou 😀 ..skôr som narážala na situáciu, ktorá sa tam odohrá..ale na to je ešte čas :D..a s tou pusinkou sa to pekne napraví uvidíš 😉

  (0)(0)
  Odpovedať
  • kulisek |

   koukam, ze se Kibumicek uchytil 😀 segra mu rika Kibumbac O.o 😀
   no tak jestli ho bude doucovat, tak to se o tu pusinku uz nebojim, protoze to bude to nejnevinnejsi, co by se tam mohlo odehrat 😀 a vuuubec tim na nic nenarazim XD btw ja uz nemusim maskovat, ze jsem uchyl, o mne to uz stejne vsichni vedi :D:D
   vsichni to rozhodne neprezijou - me minimalne klepne a jestli to preziju, tak to pak neprezije Zhoumak (hej to se rymuje s Koumak... Smoulove? :D)

   (0)(0)
   Odpovedať
   • Enny =:P |

    Joo uchytil..je to takový ja nevím.. zlatulinký?? 😀 😀 ..to máš dobre, že aj tvoja segra je yaoistka :D..moja neznáša áziu..takže viac asi hovoriť nemusím :D...jasné ty na nic nenarážiš :D..my to víme 😛 teda ja to vím určite :P..a že si uchylná? 😀 ..tak to ešte nepoznáš mňa 😀 ..ja síce tak nevyzerám..ale skutočnosť je iná 😀 😀 ..že Zhoumak nemužu s tebe 😀 😀

    (0)(0)
    Odpovedať
    • kulisek |

     moje segra neni yaoistka 😀 i kdyz to byla ona, kdo me ke k-popu privedl 😀 ale povidky na to necte, jenom cetla par mych shonen ai nebo takovych tech uchylaren, kde to bylo seknuty v pravou chvili (resp. naznaceno vsechno, napsany nic XD), i kdyz z jednoho myho zakamuflovanyho bdsm ji skoro kleplo :D:D
     vsechny yaoistky jsou prej stejny... no nevim 😀 ja jsem jeste k tomu prej evil maknae XD

     (0)(0)
     Odpovedať
     • Enny =:P |

      no ale aspoň počuva k pop :D..moja nechce o azijatoch ani počuť 😀 ..no ešte pred necelým rokom ma kamoška donútila prečítať si poviedku na LeeTeuk a Wookie (takú uplne nevinnú, okrem pusy tam k ničomu nedošlo 😀 ) a ja som sa z nej skoro stykovala 😀 ..a neeviem ako je možné, že len pred pár mesiacmi som hovorila, že yaoi nikdy, že je to hnus :D..a pozri kde som skončila 😀 ..ma skazili 😀 ..jeej *evil maknae* to je hezké 😀

      (0)(0)
      Odpovedať
 2. kulisek |

  chudak mala v noci znasilnena :S
  ja teda nevim jak on, ale mne jedna topinka rozhodne nestaci 😀 njn, nenazrana XD
  ten Mi je takovej smrad! jak predstira, ze nema tucha, pche! normalne mi vre krev v zilach :S
  a Kibumicek! takovy zlaticko starostlivy, jak si tam Heechulieho pekne opecovava a ochranuje <3 za ten konec ho asi prastim :/ na co ceka? az ho Zhoumi sejme bo co? O.o btw mohl by Chula doucit matiku 😀 vsichni vime, jak doucovani matiky (chemie a biologie) konciva XD minimalne v povidkach :D:D vubec nemyslim na nic uchylnyho XD
  jinak koukam, ze ti jejich ucitele hrozne radi telesny tresty :S asi by jim mel nekdo rict, ze to se uz nesmi (teda nevim jak v Korey :roll: )
  a ta skrinkova scena! Kristova noho! ja mam normalne se Zhoumika bobky a to neni vubec vtipny! jestli skrivi Kibumickovi co by jen ten nejmensi chloupecek na jeho tele, tak si ho tam pujdu osobne podat :S byt Kibumem, tak vypadnu z jejich spolecnyho pokoje jako namydlenej blesk a tak celkove z toho domu. Chul by mu urcite azil poskytl (i kdyz jemu samotnymu by se hodil X.x)
  ale skoro byla pusinkaaaaaaaa!!!!!!! ale jen skoro :( priste to bude urcite lepsi 😀

  (0)(0)
  Odpovedať

Leave A Comment