Neverland

Enny's & Natt's blog

Boy on The other Side 2

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

Anyoo :)

Ták a som tu hned s druhým pokračovaním našej Upírskej ságy. Dúfam, že sa Vám prvá časť páčila a že sa s chuťou vrhnete na ďalšiu :)…Názov kapitoly hovorí za všetko “Revenge”  ..presne o tom to celé bude…Chudáčik HeeChul si niečo prichystá na tích dvoch opovážlivcov..a ako sa k tomu postavia oni? ..No ved uvidíme 😉

Anime_emo_vampire

Chapter: 1. Revenge (Odplata)

Bolo príjemné ráno. Slnečné lúče šteklili HeeChula na tvári a donútili ho vstať z postele.

“Zlatko..Už si hore? ..Poponáhľaj sa ak chceš prísť na čas!” ozvalo sa spoza dverí.
“O chvíľku pôjdem mami..neboj sa.” odpovedal HeeChul a usadil sa na posteľ.
Pretrel si oči a pokúšal sa vnímať svet okolo seba. Pomaly vstal a šiel sa pripraviť na další “vzrušujúci” deň v škole.
***
*Nemám chuť ísť do školy a pozerať sa na tých dvoch zazobancov..Mám pocit, že mi z nich príde asi zle* pomyslel si
HeeChul, ale odrazu sa zarazil:*Oh počkať! Moja úloha, zabudol som na ňu! ..Čože to odo mňa chceli? Čerstvú zvieraciu krv? ..Fúúúj..nechápem ako to môžu piť!..A odkiaľ im to asi mám zohnať?  To mám teraz zabiť nejakého psa, mačku či čo?..No určite, ani ma nenapadne..Fuj, čo to je?* zastal ked zacítil divný pach.
Prešiel pár krokov k drôtenému plotu a nazrel cezeň. Zbystril zrak, ked v kope špiny a odpadkov zbadal čosi nehybné a veľké.
Našiel si cestičku cez plot a podišiel k tej neznámej veci. Čím dalej sa približoval, pach stúpal. Blondáčik si chytil nos, bolo to neznesiteľné. Krúžiace muchy mäsiarky mu prezradili, že je to presne to čo si myslel. Mrtvola akéhosi chudáka psa. Podľa neztuhnutej krvi usúdil, že ide o celkom čerstvú mrtvolu.
“Toto je ako zmilovanie z neba! ..Dostal som úžasny nápad!” zhíkol Chulie.
Poobzeral sa okolo seba, našiel dve malé sklenené nádobky pravdepodobne od liekov, vyhliadol si okolo seba ešte kus
plechu a pustil sa do práce.
Rozrezal zdochline brucho, na otvorenom mieste sa začala zhromaždovať krv. HeeChul zobral obidve lahvičky a pomaly
do nich dostával krv. Ked Obidve fľaštičky boli dopoli plné, zdvihol si ich k očiam a povedal:
“Takže čerstvú krv? Nebojte, čerstvejšiu krv ste ešte v živote nepili chlapci..hehe.” uzatvoril fľaštičky s malými vrchnáčikmi, ktoré našiel spolu s nimi a odložil si ich do školskej tašky.
“Ešte si niekde musím umyť ruky od toho smradu a môžem ísť…Myslím, že tento deň bude ešte pekný.”
***
“Myslíš, že splní našu úlohu?” vyzvedal ZhouMi.
“Bude musieť, ak nechce aby sme ublížili jeho drahým.” pokojne odvetil KiBum
“Ahá už ide..nezdá sa ti nejaký veselý?” všimol si Zhou.
“Bohvie čo sa mu stalo..asi si našiel frajerku či čo.” zasmial sa Bum.
HeeChul si ich všimol a zamieril smerom k ním .
“Hej, tak čo ako?..Máš čo sme chceli?” zvolal rusovlások.
“Mám, nie je toho veľa..ale malo by to stačiť aspoň na osvieženie.” odpovedal Chulie a snažil sa tváriť vážne.
“No ved uvidíme, navaľ to sem.” vyzval ho Bumie.
HeeChul vybral z tašky dve malé fľaštičky a podal ich chlapcom. Obidvaja sa na to zadívali so zdvihnutým obočím, zobrali ich do ruky, ich pohľad bol v tej chvíli nečitateľný.
“To si zabil nejakého škrečka, že je toho tak málo? Dobre si sa nepretrhol to ti poviem.” opovrhoval ním čiernovlások.
“Musíme však uznať, že si sa snažil..Už sme si začali myslieť, že sme ti dali ťažkú prvú úlohu.” skonštatoval Zhou.
“Tss..ťažkú?..prosím vás…Nebol to zas až taký problém…No napite sa.” vyťahoval sa blondáčik.
Obidvaja otvorili fľaštičky :” Ježiš, prečo to tak smrdí?” zdesil sa Bum.
“No prepáčte, ale ja neviem ako vám zvieraciu krv pripravujú vaši sluhovia..ale ja nemám čas ju ešte aj destilovať či čo..” povedal Chul.
Bratom sa čosi nepozdávalo, ale nechali to tak. Pozreli sa na seba, kývli plecom a stihali krv z fľaštičiek až do dna. HeeChul len napiato čakal, čo sa stane.
Netrvalo dlho a “lahodný ” nápoj sa rozprskol všade navôkol. Niečo málo skončilo aj na Chulove uniforme, ktorý sa začal rehotať na plné obrátky. Upíri rýchlo vypľúvali zvyšky krvi, ktorú nestihli prehltnúť, utierali si jazyk do oblečenia, lapali po dychu.
“Čo si nám to dal?” rozzúril sa ZhouMi.
“Čo krvička vám nechutila??” smial sa Chulie.
“Ako si sa opovážil?” hovoril Bum naštvane.
“Ani neviem, ale mali ste sa vidieť ako ste pri tom vyzerali..Ježiši tie vaše ksichty..hodné obecenstva.” rehotal sa blondáčik div, že sa nesplakal.
“Ták a dosť!” zvrieskol Zhou a chytil Chulieho pod krk.
Chulieho pomaly prechádzal smiech, nečakal, že ich to až tak rozzúri.
“Ty si sa chcel pobaviť?..Tak dobre, teraz sa pobavime my.” povedal Zhou a spolu s bratom ťahal HeeChula do školskej pivnice, ktorá nebola osvetľovaná denným svetlom. Blondáčik nestihol namietať, boli až príliš silný.
Pritlačili ho k stene, HeeChul zazrel v ich očiach krvilačnosť. Obidvaja sa mihnutím oka zmenili. Ich červené oči prerážali tmu, vysunuté zuby prezrádzali ich zákerný úmysel.
“Je čas sa trošku pohrať!” povedal KiBum.
HeeChul chcel vykríknuť o pomoc, ale KiBum mu v tej chvíli zaviazal ústa svojou kravatou. Chul sa nemohol brániť, bol tými dvomi úplne zablokovaný.
ZhouMi rukami nahmatal blondáčikov rozkrok, zatiaľ čo si KiBum vychutnával sladkú vôňu  Chulovho krku, olízaval ho, šteklil jazykom a pripravoval sa na uhrýznutie.
Zhou zatlačil chlapcov penis, začal ho masírovať. Stiahol mu nohavice aj s boxerkami. Cítil ako sa chlapec začal chvieť a dokonca začuli aj jeho stonanie skrz kravatu.
Bratia sa na seba pozreli a prikývli. V tej chvíli sa Bumove tesáky zabodli do Chulovej šije, a začali pomaly vsávať krk. HeeChul nechápal prečo, ale mal pocit, že ho to vzrušuje, čo sa prejavilo aj na jeho penise.
ZhouMi sa len zasmial, chytil ho do rúk a začal dráždiť palcom, chvíľku sa s ním hral a potom si ho zobral do úst. Najprv si ho pohadzoval v ústach, potom masíroval jazykom a nakoniec do neho vpustil svoje tesáky. Urobil malú ranku, z ktorej začala vytekať krv. Zhou si vybral penis z úst a začal olizávať tečúcu krv. Bolo počuť HeeChulove vzdychy, cítil ako slabne, cítil ako prichádza k vrcholu a ako z jeho tela ubúda krv. Začali sa mu podlamovať kolená.
Už netrvalo dlho, možno len pár sekúnd a Zhou okrem sladkej krvi pociťoval v ústach Chulovo semeno. Oblízol sa okolo úst.
“Chutíš nádherne Chulie.” povedal ZhouMi  a dokončoval, čo začal. HeeChul sa cítil v rozpakoch, začal sa červenať, aj ked to vôbec nechcel.
KiBum vytiahol svoje tesáky z blondáčikového  hrdla a lízal poranené miesto. Jazykom mu ešte prešiel po uchu a pohral sa s laôčikom.
Skryl svoje teáky a povedal: ” Myslím, že na dnes mu to už stačilo Zhou.”
Rusovlások sa postavil, potľapkal HeeChula po tvári a dodal:” Dobrý chlapec, aspoň vidíš, čo sa stane, ked nás naštveš. My si to užívame, vzrušuje nás to..ale myslím, že ty si na tom inak. Druhy krát si rozmyslí čo urobíš.”
“Uvidíme sa v triede, maj sa..” povedal mu KiBum, obidvaja mu ešte zakývali a pobrali sa preč z pivnice.
HeeChul padol na podlahu, spamätával sa z prežitého šoku. Dal si dole kravatu a po chvíľke vykríkol:” Práve ma urobili chlapi?? ..toto sa mi snád len zdá. Keby som vedel, že urobia takúto nechutnosť, v živote ich nenapálim.”
***
HeeChul dorazil do triedy asi desať minút po zvonení.
“Prepáčte pán profesor, že meškám..ale niečo ma zdržalo.” ospravedlňoval sa .
“V poriadku chlapče, ešte som nezapísal chýbajúcich, posad sa. Počkaj, pobil si sa s niekým?” profesor si všimol krvavé škvrnky na jeho uniforme. Našťastie si nevšimol bodnú ranu na krku, vdaka polo dlhým vlasom, ktoré ju bezpečne zakrývali.
“Nie pán profesor, len sa mi náhle pustila krv z nosa.”
“Oh ako dobre..a už je to v poriadku?” strachoval sa starší pán.
“Áno nebojte sa.” povedal HeeChul a posadil sa na miesto.
Pohľad mu padol na ZhouMiho a Kibuma, ktorý div nebuchli smiechom.
***
Hodina bola príliš zdhlavá, Blondáčikovi sa zdalo ako keby nemala koniec..a navyše ho pálila rana na krku aj na rozkroku. Nikdy predtým sa necítil tak mizerne.
Odrazu na jeho stolík dopadol malí biely papierik. Poobzeral sa dookola, ale nenašiel nikoho, komu by mohol patriť. Zobral ho teda do rúk, otvoril ho a začal čítať:
Dnes večer ti dáme pokyny k tvojej dalšej úlohe. Príd dnes do nášho domu, adresa je napísaná pod správou. Budeme ťa čakať. Nemeškaj ani minútu. ..Podpísaný Tvoji milenci ZhouMi a KiBum.
HeeChula v tej chvíli išlo rozdrapiť, pokrčil papierik  v rukách a udrel päsťou do stola.
“HeeChul, čo sa deje?” opýtal sa vyľakaný profesor.
Blondáčik si uvedomil, že jeho reakcia bola príliš hlasná preto sa rýchlo ospravedlnil, profesor len pokrútil hlavou a vrátil sa k výkladu.
*Tvoji milenci? To si robíte srandu? Fuj, je mi z vás zle.!* pomyslel si HeeChul ešte stále zvierajúc zdrap papiera.

Nasledujúca kapitola: Pure Blood (Pravá krv)

 

(0)(0)

11 Comments

 1. kulisek |

  heh, koukam, ze ke trojce nejsou komenty povoleny, tak teda pisu pod dvojku ;D
  taaaakze, dramaticka chvilka 😀 v ty prvni kapitole jsem si ze zacatku myslela, ze je to Chullie se Zhoumim a on ten zmetek byl zatim Kibum 😀 ale KIBUM!!!! <3 ani nevis, jakou mam radost, ze jsem narazila na kapitolovku s nim :)) a jeste, ze je v paru (trojce?) zrovna s Chulem :)
  Kibum je nehorazne sexy i tak, ale jako upir... uaaaa *_*
  jsem na spravny ceste, kdyz reknu, ze si myslim, ze Zhoumi a Kibum nejsou "pokrevni" bratri?
  a jak tam chudaka Chula div neznasilnili... ale ten Zhoumi me dostal 😀 kam ten ho kousnul XD hlavne, ze se predtim domlouvali, ze ho kousat nikam nebudou 😀
  jinak Chul s tim mtrvym psem :S se divim, ze se z toho rovnou nepozvraceli... ale tak, dobre on, i kdyz ten trest... pro koho to byl vlastne trest? 😀
  a ten konec! takze Kibum se Zhoumim zatim jeste nic nema? no, necham se prekvapit 😀
  taaakze (taaakze mam rada, je to... ehm... nevim, proste je to fajn XD) se mi to moc libi a jediny, co mi na tom vadi je, ze tu nevidim dalsi dil O.o ;D

  (0)(0)
  Odpovedať
  • Enny =:P |

   Dakujem moc krát :) ...Ospravedlňujem sa za tie komenty nejako som to nepostrehla 😀 ..No KiBUma som tam dala kvôli tomu, že ho nehorázne milujem 😀 ..Chulieho taky a Zhou je proste neodolatelný :D...Joo predstava Bumieho v roli upíra *rozplinula sa na stoličke :D* ...A jop si na správnej ceste, nie sú pokrvný bratia..o tomto sa viac dozvieš už v dalšej kapitole, kde to Bumie vysvetlí..ale viac o tom až tam 😀 Sľubujem, že tu bude už čoskoro ak sa podarí a nezaspím, tak ešte dnes :D...Víš, u nich domluva nic neznamená :D..Proste sú zákerný a potrebovali ho potresta za jeho "neposlušnosť", alebo spíš se na nem poradne vyradit :D...No a ten trest to bolo vlastne najrpv pre myslené pre ZhouBum a potom hlavne na chudáka Chulieho :P..A to s tou krvou..no to bolo na obidvoch bratov rovnako ..pretože ako si si všimla, Chulie ich zatiaľ pekne neznáša, aj ked už čosi sa v ňom pohlo 😀 ..K Zhou a Bumiemu zatiaľ nič neprezradím len, že sa máš na čo tešiť ;)..A naozaj veľmi pekne dakujem, a ospravedlňujem sa..ale posledné dni som bola mimo..skolila ma chrípka a to poradná..ale stihla som si premyslieť dalšie kapitoly..takže už by to malo ísť rýchlejšie :-*

   (0)(0)
   Odpovedať
   • kulisek |

    ze? a to mi vsichni tvrdej, ze Kibumicka moc nemusej! coz je nakonec dobre, protoze aspon zbyde vic pro me XD
    jinak si prvni, kdo taky zere Kibuma jako ja :)
    Chul je teda peknej smrad! at si Zhoumimu dela, co chce, ale Kibumicek je nedotknutelnej XD teda jako, pokud se bavime o negativnich vecech 😀 e... to zni bud blbe nebo uchylne nebo divne, ale ta uchylna verze je ta spravna verze :D:D:D:D btw Kibuma jako ukeho zrovna nepreferuju XD to jen takova mala nenapadna, nic nenaznacujici a celkem nevinna vsuvka ;D
    ZhouBum rikas? no to jsem zvedava :)
    doufam, ze uz si zdrava 😉 chripka je peknej kekel, moje posledni setkani s ni bylo velice krute X.x

    (0)(0)
    Odpovedať
    • Enny =:P |

     Joo to poznám..každý odpadáva len čo sa týka Siwona (ehm teda toho zas ja nemusím) či LeeTeuka(ten je sladký, ale nie je môj najobľúbenejší)..Tež sa v tom vyžívam, že mi Bumieho nikto nekradne 😀 ..a s tebou sa rada podelím, kedže som konečne tiež našla prvú osobu, ktorá ho žere 😀 ..No Síce Chul je malej smrad..ale počkej na to co udelá ZhouMi(nic nenaznačuji :P) KiBum ako uke?? to sa dá?? No teda určite sa dá..ale mne to nehraje..to nie je ono..KiBumie je jednoznačne seme! 😀 Ooujjeje..asi som niečo práve prezradila :D..No ono tak docela nie som zdravá, ešte jeden týždeň si musím odležať doma..ale aspoň budem mať čas na písanie :D..takže na jednej strane je to aj dobré 😀

     (0)(0)
     Odpovedať
     • kulisek |

      ze? nebo Hae, Wook, Minnie, ale tak, aspon mame mensi konkurenci XD
      Kibum nemuze byt uke 😀 takovyho semeho v SuJu nemaj (ok, Hannie by nebyl spatnej, obcas by sel i Yesung, ale to je vsechno XD)
      sakra!!! tohle mi nedelej! jak se mam pak asi soustredit na uceni? :S se ve mne zase probouzej stalkersky choutky XD takhle me navnadit! styd se! Kibum seme uaaaaa, double seme? 😀 z tech dvouch zbyvajicich ani jeden jako seme totiz nevypada... XD
      nemoci jsou jeste vetsi zlo nez skola XD

      (0)(0)
      Odpovedať
      • Enny =:P |

       Preesne :D..Ta malá konkurencia je úžasná :D..Dosť mám, že sa musím naťahovať s kamoškou o HeeChula..tak som rada, že od Bumieho dala ruky preč 😀 ...Joo a Hannieho tiež nikdy nedávam za uke..ani Yesunga..proste oni sú také typycké a sexy seme :D..Ah promííň to sem rozhodne nechctela :D..ale musela 😛 ...Double seme tak trošku ses trefila 😀 noo a Ja by som povedala, že ZhouMi je predsa tiež ako seme..teda ja som si ho ešte v živote nepredstavila ako uke :D..Potom príjemné učenie želám 😛 ..sľúbujem, že zajtra tu bude 5-ka 😀 ...teraz ale idem písať to KiSung(jeej to samo o sebe znie ako KiSS :P) :D..lebo mám desivej nápad 😀

       (0)(0)
       Odpovedať
       • kulisek |

        me pleskne... fakt... ja taky Sunga ani Hannieho za uke nedavam, jakoze NIKDY! 😀 protoze jsou presne, jak si to rekla, typicky&sexy seme <3 a Kibum taky samozrejme XD
        fakt, ze jsem jednou ze Zhoumiho udelala uke, nechame stranou, ok? ale tak, byl s Hanniem, takze nemel na vyber XD
        ze? KiSung = Kiss + YeBum mluvi za vse 😀
        sakra, ja snad neusnu, jak se tesim 😀

        (0)(0)
       • Enny =:P |

        Presne NIKDY NIKDY NIKDY :D..Vlastne aj mne sa raz stalo, že som si zo ZhouMiho urobila uke..ale tak čo čakať, ked som ho spárovala vtedy so Siwonom?? :D..Takže hriechy sú ti odpustené 😀 .Ale dvojka Hannie a Mi tá napadla aj mňa už viackrát..ale nejako som sa k nej nedokopala :D..Joo a mluví to za sebe..vidím, že sa vieme ešte aj perfektne doplňať 😀 ..to se mi líbi 😀 ..a neboj už to máš napsané..jen ješte poslední úpravy ;)tak snad se bude líbit ..a i kdyby ne..tak to ráda upravím 😉

        (0)(0)
       • kulisek |

        to jo, s kombinaci se Siwonem dost clenu dopada jako uke 😀 i kdyz uz jsem se setkala s povidkama, kde byl chudak za ukeho XD vetsinou s EunHae dopada jako uke 😀
        u nekterejch paru mam problem urcit, kterej bude seme, protoze jsou tak nastejno 😀 se kdyz tak s tebou poradim, jestli by ti to nevadilo ;D
        no ja mela na HanMi jen takovou kratickou ptakarnu XD
        no ty jo! jsme naladene na stejny vlne :)
        nic neupravuj, libi se mi to, jak to je 😉

        (0)(0)
       • Enny =:P |

        Joo ale kombináciu EunHae + Siwon fakt nemusím 😀 ..nič proti Siwonovi (je fakt sexy)..ale jednoducho neznášam ked sa mi trepe medzi moje EunHae 😀 ..Jasné budem veľmi rada, ked sa o tom so mnou poradíš 😉 ...a to na HanMi máš na blogu? ..lebo nejako som sa s tým nestretla a rada by som to prečítala 😀 ..a dakujeeem ..som rada, že si rozumieme zatiaľ vo všetkom 😀

        (0)(0)

Leave A Comment