Neverland

Enny's & Natt's blog
4 comments

Boy On The Other Side 17

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)

Gomen, gomen..ospravedlňujem sa za veľké meškanie :x..Lenže letné prázdniny si so sebou priniesli aj obeť čiže mňa..Zlenivala som plus mám povinností nad hlavu :x..nič nstíham..preto prosím o odpustenie a pomalé pridávanie poviedok …Snáď Vám to Natt vynahardí :)..Príjemné čítanie želám :)

Chapter 17: My life for your…

*Kibuuuuum!!!!!* Heechulov krik prelomil kúzlo nad Kibumovou mysľou. Kibum sa rýchlo spamätal..z jeho očí sršal hnev ako nikdy predtým..Neváhal už ani chvíľku..Yunho si ho všimol preto rýchlo zaútočil na Heechula.. Kibum sa so zúfalým volaním Heechulovho mena k ním rozbehol…mihnutím oka stál medzi ustráchaným Heechulom a beštiálnym Yunhom avšak kôl v Yunhových rukách v tej istej chvíli prešiel cez vrstvu Kibumovho oblečenia, prepichol kožu a zavŕtal sa hlboko do brucha … po Yunhových rukách sa začala zlievať krv…“Heechul!“ povedal Kibum….
“Kibum?!” povedal blonďáčik neveriacky.
“Heechul…láska..si v poriadku?” povedal Kibum, pootočil sa s hlavou k Heechulovi, ktorému sa tlačili slzy do očí. Z Kibumových úst tiekla krv. Jeho telo chablo, podlamovali sa mu kolená a zahmlievalo sa mu pred očami no i tak sa ešte z posledných síl usmial, keď zistil, že je Heechul v poriadku.
***
“Lulu..nepôjdeme im už konečne pomôcť? Mám pocit, že tamten tam o chvíľu zomrie..Pozorujeme ich už príliš dlho..mali by sme konečne niečo spraviť.”
“Práve kvôli tomu, že ich pozorujeme už tak dlho by sme nemali nič robiť..a navyše prečo si špiniť ruky s tými úbohými tvormi? Nesiahajú nám ani po kolená…Mám pocit, že si zmäkol, za ten čas čo sme boli mimo mesta…Nerozumiem, čo s tebou dokázalo urobiť pár rokov….A navyše musíš uznať, že je celkom zaujímavé prizerať sa ako sa navzájom zabíjajú….”
“Chladnokrvný ako vždycky.” pousmial sa hnedovlások.
“Ale aj tak ma zbožňuješ *zasmial sa druhý*..*jeho pohľad zvážnel pri pohľade na zraneného Kibuma*..pre mňa za mňa by sa mohli vykynožiť navzájom, tak aby neostal ani jeden podradný tvor z ich rasy…”
“Lulu..”
“Oh..nevšímaj si ma..to som si hovoril len tak pre seba..aj keď musím uznať, že keby sa vykynožili navzájom, my by sme potom už nemali srandu..Pravda, koho by sme zabíjali?..Bože ja hlupák..jasné že ich tu potrebujeme…Poď priateľu..posadíme sa tamto obďaleč, chcem mať na nich lepší výhľad…” dopovedal druhý a už sa aj s hnedovláskom presúvali na iné miesto, kde mohli ďalej bezstarostne sledovať, čo sa bude diať ďalej.
***
Yunho v šoku (sám neveril tomu, čo sa stalo) vytiahol zakrvavený kôl z Kibumovho tela, takmer ani nedýchal, zbledol. Kibuma opustila všetka sila, jeho nohy už dlhšie nevládali niesť jeho váhu, padol bezvládne na zem.
“Kibum?!” opakoval Heechul, jeho slzy mu náhle znemožnili videnie.
Yunhove oči, tesáky..celé jeho telo sa náhle vrátili do normálu. Nedokázal sa ani pohnúť. Kôl z jeho rúk padol na zem vedľa Kibuma. Yunho sledoval bratrancovo nevládne telo. Neveril tomu čo urobil…Prečo Kibum?..Prečo si sa do toho musel zapliesť? Prečo práve ty?
“Kibum?! Braček?!!” vykríkol Zhoumi, ktorý sa snažil postaviť na nohy, no nech to skúšal akokoľvek, jeho telo mu to proste nedovolilo. Robilo si s ním čo chcelo. Zhou nedokázal popísať, čo sa práve v jeho mysli i v srdci odohráva. Cíti nenávisť? Chce pomstu? Alebo len cíti obrovský smútok zo straty svojho blízkeho? Alebo nenávisť voči sebe samému, za to, že to nijako nedokázal zastaviť? Chce kričať? Nariekať? Chce niečo povedať? Kto je? A kde sa vlastne nachádza? Čo tam robí? …
“KIBUUUUUUUUUUUUUUUUUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!” zvrieskol Heechul, ktorého srdce sa takmer roztrhlo na dve polovice. Jeho slzy tiekli ako vodopád. Zviezol sa na zem vedľa Kibuma, zobral si jeho hlavu do lona a hladil mu tvár. Pálilo ho v hrudi, tlak v nej mu nedovoľoval dýchať. “Kibum..prečo?..prečo?..Ty hlupák! Pozri ako si doplatil za svoju nerozvážnosť! Kibum..Kibum..prosím..prosím..neodchádzaj mi..potrebujem ťa..ľúbim ťa..odpusť mi..Kibum..povedz, že ma počuješ..KIBUUUUUUUUUUUUUUUUUM!!” nariekal Heechul, ani Zhou sa už nezdržal. Nechcel veriť, žeby jeho brat len tak ľahko zomrel. To je predsa nezmysel. Je silný..bol silný..Niečo také by ho nezabilo..Že nie?
“Prepáčte..” dostal konečne Yunho zo seba.
Zhoumi a Heechul naňho upreli nenávistné pohľady. Heechul akoby zabudol kým je. Opatrne položil Kibumovu hlavu na trávu. So zaslzenými očami plnými nenávisti a neskrotného smútku sa postavil a chytil Yunha pod krk…
“Zaplatíš mi za to!!..Yunho, veril som ti!! Ako si mohol?!!” kričal Heechul plný odhodlania zabiť. Yunho neriekol ani slovo, sklopil pohľad do zeme. Vedel, že to čo spravil bolo zlé. Vedel, že sa mu to všetko vymklo spod kontroly avšak vo chvíli keď ho opantá hnev…zabúda na to kým je. Mení sa. Akoby to už ani nebol on sám. Démon. To je to správne slovo pre neho…V minulosti ublížil mnohým nevinným..spravil mnoho zla..ale zabiť svojho blízkeho..niekoho komu na ňom v hĺbke srdci záležalo?..Toto naozaj nechcel..Avšak Yunho vedel, že toto nie je žiadne ospravedlnenie..preto bol ticho a nezodpovedal ani jednu z Heechulových otázok.
“Zomri!!!” zakričal Heechul a z celej sily zrazil Yunha päsťou na zem. Yunho sa zatackal a padol na kolená. Z jeho nosa sa pustila krv. Heechul lapal po dychu, chcel Yunha znovu napadnúť, no Zhoumi ho zastavil: “Heechul, nešpiň si ruky týmto bastardom. Nestojí ti zato!” “Ale Zhou..zabil Kibuma!!! Tebe to nevadí?” vykríkol Heechul.
“Že mi to nevadí?! Je to môj brat preboha! ”
“Tak potom prečo niečo nespravíš?”
“Nemôžem..rád by som, ale nemôžem..A nehovorím to len preto, že sa momentálne nevládzem ani pohnúť..ale i kvôli rodine.”
“Rodine? Takže ty ho potom všetkom ešte nezívaš rodinou? Zabil Kibuma, Zhoumi preboha spamätaj sa!!!” kričal Heechul. Vôbec nechápal, to čo mu Zhoumi hovoril. Nehovoril ešte nedávno, že ak sa niečo Kibumovi stane, tak Yunha zabije? Prečo teraz tá náhla zmena?
“Prepáč Heechul..ale ja to robím práve kvôli Kibumovi..viem, žeby to takto nechcel..lenže to by si ty nechápal..” povedal Zhoumi ospravedlňujúco. Yunho naňho nechápavo pozrel..
“Máš pravdu Zhoumi..nechápem to..vôbec..” povedal Heechul so zaťatými päsťami a pozrel na Kibuma.
“Yunho vypadni!” povedal Zhoumi prísne.
Yunhov nechápavý pohľad sa ešte prehĺbil.
“Povedal som, vypadni!!!” zakričal znovu Zhoumi. “Nášmu otcovi nič nehovor!”
“Zhoumi..” Yunho ani sám nevedel, čo chcel povedať.
“Vypadni!! A nech ťa už v živote nevidím..inak ťa zabijem bez mihnutia oka!” povedal Zhou. Heechul vážne nechápal, odkiaľ sa odrazu v Zhoumim objavila ta obrovská zhovievavosť, ľudskosť…
“Prepáčte…” vydal Yunho zo seba .
“Vypadni! Keby som mal silu vstať, tak ťa už dávno zabijem! Vypadni! Zmizni!” kričal Zhou. Yunho sa opatrne postavil sledujúc Zhoumiho nenávistné oči… pozrel na Heechula a napokon na nehybného Kibuma a rozbehol sa smerom preč z parku.
“Zhoumi!! Prečo si ho pustil?!” nechápal Heechul. “Veď zabil Kibuma!!”
“Čo by si bol schopný spraviť, keby tu ostal? Zabiť ho? Preboha Heechul, nebuď smiešny..oproti nemu si slabý ako mucha. A ako ráčiš vidieť, ja si nedokážem ani sadnúť…a ešte chvíľku tu budeme takto nečinne stáť a ležať a už nebudem schopný ani otvoriť oči.” pokrútil Zhoumi hlavou a znovu sa pokúšal sadnúť si.
“Kibum je mŕtvy a ty sa staráš o jedlo?!!!!” vykríkol Heechul so slzami v očiach.
“Ahhh…takže aj ty si naletel na to divadielko?” povzdychol si Zhoumi.
“Divadielko? Aké divadielko?” nechápal Heechul.
“Kibum nie je mŕtvy..nemôže byť mŕtvy..je to upír..myslíš, že by ho zabila jediná, úbohá rana do brucha?..To by sa Yunho musel trafiť do hrude, keby ho chcel zabiť..zdá sa, že táto maličkosť unikla aj jemu.”
“Č-čo?”
“Bože, čo čo?..Nepýtaj sa ma toľko jak blbec ale skontroluj si to.”
Heechul si rýchlo kľakol ku Kibumovi a nahmatal mu tep..dýchal..slabo ale predsa len..
“Stratil príliš veľa krvi..to je pravda..je len oslabený nič viac..a navyše je to skvelý herec..” zasmial sa Zhoumi.
Heechul prestal v polovičke Zhoumiho vnímať..Sústredil sa na Kibuma.
“Kibum? Kibum..prosím odpovedz..” hladil Kibuma po tvári.
“Myslím, že potrebuje dýchanie z úst do úst.” podpichol Zhou a Heechul ho skoro prepichol pohľadom.
V tom sa Kibum rozkašľal..vykašľal krv, ktorú mal ešte v ústach. Heechul plný prekvapenia a šťastia sa mu pomohol posadiť. Neveriacky naňho pozeral..nedokázal uveriť tomu, že Kibum žije.
“No nehovoril som?” podpichol Zhoumi, no jeho poznámka bola ignorovaná.
“Kibum?” vyšlo z Heechula, do jeho očí sa začali tlačiť slzy šťastia.
Kibum sa pozrel na Heechula “Si v poriadku? *prezrel si ho* vďaka bohu..som rád, že sa ti nič nestalo.” povedal stále naberajúc energiu.
“Pabo!” zakričal Heechul. Kibum naňho nechápavo pozrel.
“Pabo!” zopakoval Heechul..no než sa Kibum stihol opýtať začo to je, Heechul sa mu hodil okolo krku, tuho ho objal a plakal. Kibum neudržal rovnováhu a spadol aj s Heechulom na sebe na zem. “Auu..to bolí..nezabúdaj, že som zranený.” vykríkol Kibum v bolestiach. Heechul plakal. Kibum mu opätoval objatie, hladil mu chrbát. Zabudol na bolesť.
“Ako si mohol?” opýtal sa Heechul, nepúšťajúc Kibuma.
“Ako si mohol tak riskovať? Myslel som, že si mŕtvy..” plakal Heechul.
“Ty si pre mňa oveľa dôležitejší, než ktokoľvek iný..a prisahal som si, že už žiadneho milovaného človeka znovu nestratím.” povedal Kibum.
“A pozeráš sa ty popritom tvojom prisahaní aj na city ostatných?” opýtal sa Heechul.
“He?”
“Vieš si predstaviť, ako by som bez teba žil? Lebo ja nie..Kibum si pre mňa všetkým..nechcem ťa stratiť..ľúbim ťa..prosím už v živote neurob podobnú hlúposť!” povedal Heechul, no keď si uvedomil, čo povedal, opatrne Kibuma pustil a posadil sa vedľa neho s hlavou sklonenou k zemi. Kibum neveril tomu čo práve počul..no bol rád, že to počul..konečne sa mu Heechul vyznal..konečne vie, čo k nemu cíti..konečne im v ich láske nebude nič a nikto brániť…
“Heechul….” usmial sa Kibum, posadil sa, pobozkal Heechula na čelo a hneď potom si ho uzavrel v náručí. Heechulovi oči skoro z jamôk vypadli, ale bol šťastný, preto sa nepokúšal Kibama od seba nijako odtlačiť.
“Fúúúj, chce sa mi z vás vracať..” zvraštil Zhoumi tvár..no znovu bol ignorovaný.
***
“Yixing, je čas ísť!” povedal jeden z pozorovateľov.
“Lulu?”
“Mám pocit, že je už po všetkom a toto čo sa deje teraz je už nuda..plus je to totálne nechutné..Dúfal som, že ešte budú bojovať..Ahhh..sklamal som sa vo vás zlatíčka.” povzdychol si blonďáčik a postavil sa na nohy.
“Luhan..kam teraz pôjdeme?” opýtal sa hnedovlások nasledujúc kroky svojho priateľa.
“Domov..dnes toho vzrušenia bolo na nás až až..Som unavený..” povedal Luhan.
Yixing sa len usmial a veselo ho nasledoval.
Upíry, naozaj zaujímavé tvory….mám pocit, že sa spolu ešte pekne zabavíme.” povedal si Luhan v myšlienkach a ďalej bez slova kráčal…

Nasledujúca kapitola: Roommate…

(0)(0)

4 Comments

 1. Enny =:P |

  Prepáč ale za srdcové infarkty vážne nezodpovedám 😛 ono tá poviedka si robí čo chce...pôvodne to tak vôbec nemalo byť .D 😀 ..Nooo joo Yunho je preč 😀 ...ale aj tak to zdaleka nie je koniec 😀 :D..Jop Yixing je LAy :)) ..ale čo tam robia to ti nepoviem 😛 ..wait..ty nemáš rada HunHan?? ...ja ich milujem najviac na svete ked nepočítam Eunhae 😀 ...a vlastne nemusíš sa báť, to že tam sú Luhan a Lay neznamená, že sa tak niekto z EXO ešte zjaví 😀 ...na to mám prichystané niečo iné 😀 ...inak lásky si tam užiješ ešte dosť :)) ale taktiež nás čaká prvý filler k poviedke takže dúfam,že sa ti bude páčiť :))..Počítam, že o jednu 2 kapitoli tu už bude :))

  (0)(0)
  Odpovedať
  • kulisek |

   nikdy jsem nerekla, ze bych to zdravotne odnesla ja... 😀 😛
   Lay je sexy... hm, hm, yep, to on je ^^
   co ja vim... oni jsou proste vsude O.o stejnej problem jako EunHae X.x :S ale Sehun je vic, ney fajn :3
   vsak ja proti chkapcum z EXO nic nemam, jen at se klidne jeste stavi 😈 😀
   lasky neni nikdy dost 😛
   jinak sorry, ze odepisuju az tedka, mohla jsem driv, na to tu smrdim docela casto, ale porad jedu na lemrapohon, takze asi tak 😀

   (0)(0)
   Odpovedať
   • Enny =:P |

    omo sorry, že tak neskoro odpisujem..ale lenivosť ma zastihla natoľko, že som nebola schopná comp ani zapnúť nie to ešte niečo písať 😀 ..užívala som si posledné dni voľna, ale tie už skončili...tak sa snáď všetci konečne dočkáme naších upírikov 😀 ..no a to čo bude dalej to uvidíš..ja neprezradím nič 😛

    (0)(0)
    Odpovedať
 2. kulisek |

  a ted mi uprimne rekni, co sis myslela, jaka bude moje reakce, az si prectu, zes mi ZABILA a pak vzapeti ozivila Kibumicka? O.o
  fajn, zbavili jsme se Yunha, ale ten Luhan a... e... neni to Lay? 😐 I don´t know but I´m hot 😳 musi je tam furt nekdo ohrozovat na zivote? 😡 jako bych nebyla narusena uz dostatecne :roll: ale ze to nabira grady, coz? 😀
  mimochodem, Yunho, mozku, kdyz z neho vytahnes kolik, tak to udelas jeste horsi, nez kdyz to tam nechas! a hlavne - do Kibuma zadny koliky nezabodavame! zvlaste, kdyz ho mame radi (a i kdybychom nemeli, samozrejme, protoze Kibumicek je nedotknutelnej! 😈 )
  haha, Luhan, takovy ditko a takovej smrad 😀 a konecne je tam ta love 😮
  tak to jsem zvedava, jak to bude pokracovat, protoze jako... ten Luhan (vid, ze nebude HanHun? ze ne ➡ ) a ten jeho citlivy kolega... hm, hm, bude chvili i klid po pesine? 😆
  jinak don´t worry, ja taky zevlim 😀

  (0)(0)
  Odpovedať

Leave A Comment