Neverland

Enny's & Natt's blog
0 comments

1.kapitola

FANDOM:Boyfriend
COUPLE:Donghyun & Youngmin /DongMin ♥
RATING:None
GENRE:romance, yaoi (aegyo)
AUTOR:Enny=:)


Natt nestíha…poznáte to učiteľské heslo “naplánujeme všetky písomky na jeden týždeň”? tak tak nejak to u nás vyzeralo…Enny Vám to potvrdí….a vzhľadom na to, že som si inteligentne naplánovala druhú polovicu one shot ale jaksi som zabudla si naplánovať ako to začne (to bude asi tým,že pôvodne to malo vyzerať úplne inak :D) tak som sa sekla pri jednej scénke a nie a nie sa pohnúť….a tak vznikol tento mix, ktorý tiež mal pôvodne vyzerať úplne inak 😀 a mala som to písať spolu s Enny….bohužiaľ sa mi podarilo napísať začiatok takým štýlom, na ktorý moja drahá polovička nevedela naviazať…tak to píšem nakoniec sama….a inak názov vymýšľala Enny a ja som sa ešte stále nedokopala k tomu si ho preložiť :oops:

 

Fandom: Super Junior, BigBang, B.A.P
Páry: EunHae, Taeyang x GD (a na B.A.P zatiaľ neviem, pretože to vymyslela Enny a zatiaľ mi to odmieta povedať :D)
Rating: časom +18
Venovanie: osobitne Enny, keďže EunHae je jej obľúbený párik…..a inak všetkým, ktorá sa budú unúvať to čítať…dajte vedieť či to má nejakú budúcnosť  :|

 

„ A čo Yoona z SNSD?“

„ Nieee. Treba nám tam nejakého chlapa, ženských už máme až až.“

„  B.A.P.! mohli by sme stiahnuť niekoho z nich!“

„ Videl si niekedy ich klipy, ty blbeček? Rovno Jongupa si tu pozvi!“

Začínala ho bolieť hlava, 9 dospelých ľudí a hádajú sa tu ako deti o lopatku na pieskovisku. Aj keď, niektorí mali pravdu- žien majú na túto sériu viac než dosť a zavolať niekoho z B.A.P? To by ho rovno mohli vyhlásiť za víťaza. Všeobecne nemá význam pozývať do súťaže K-Popovových spevákov- viac menej sú všetci skoro profesionálny tanečníci- tak aký by to malo význam? Chcelo by to niekoho známeho, kto by pritiahol pozornosť ale nie je v žiadnej skupine, najlepší by bol nejaký športovec. Ale koho vybrať? Zvyčajne je ich problém do súťaže dostať, predsa len ich práca pozostáva z tréningu a aj keď si to veľa ľudí neuvedomuje tanec je tiež pekná drina. Za pokus ale nič nedajú takže….

„ Lee DongHae,“ deväť párov očí k nemu obráti pozornosť. Niektorí sa tvária ako keby nad jeho návrhom tuho rozmýšľali, iný akoby ich práve osvietil duch svätý.

„ Myslíte, že sa nám ho sem poradí dostať?“ povzdychne si. Tieto porady ho nebavia, samozrejme, že si nie je istý ale to si nebol ani pri ostatných. Prečo  sa on neostal venovať čisto len tancu?… robil by to čo ho baví a nemusel by riešiť tieto blbosti.

„ Za pokus to stojí. Prinajhoršom nás pošle do miest, kde slnko nesvieti. Ale ak by sme mali šťastie mohli by sme výrazne dvihnúť kredit súťaže. Predsa len Lee DongHae je držiteľ zlatej lopty,“ zdvihol sa zo svojho miesta, aby dal najavo, že porada je u konca. Mal toho na hlave ešte dosť, okrem iného musel kontaktovať manažéra toho futbalového zázraku. Pokynul svojim podriadeným na pozdrav a jal sa ísť čím skôr do svojej pracovne, tiež tu nemienil nocovať.

„ Shindong-sensei-nim? Nepotrebujete ešte s niečím pomôcť?“ otočí sa na Sennu, svoju podriadenú, ktorá ako jedna z mála nie je úplne neschopná.

„ Nie, ďakujem. Pokojne choďte domov. Ešte prídu chvíle, keď tu budeme musieť sedieť viac, než by bolo zdravé, “ potreboval si pár veci premyslieť a na to potreboval kľud a ticho.

„ Tak…dobre. Môžem ešte jednu otázku?“ počkala kým prikývne.

„ Naozaj si myslíte, že máme šancu dostať Donghaea alebo ste ho navrhli len preto, aby tí idio… ehm ostatní prestali hádať? “ musel sa pousmiať. Senna bola naozaj jedna z mála, ktorá mala v šou biznise  aj reálnu šancu sa uplatniť ako hľadač talentov či manažér. Mala totiž úžasnú pozorovaciu schopnosť, vždy vedela čo v akej situácii povedať či naopak, zamlčať.

„ Z časti aj preto. Ale popravde, z nejakého neznámeho dôvodu mám pocit, že sa nám podarí ho do show dostať…“ len si nie som istý či to bude dobré alebo zlé. Mám z toho všetkého taký zvláštny pocit… to už nahlas nepovedal. Rozlúčil sa zo svojou podriadenou, ktorá sa zdala z jeho odpoveďou spokojná a ak aj nebola, tak to na sebe nenechala spoznať.

Ešte pred vstupom do pracovne si nalial šálku poriadne silnej kávy. Začínal byť z toho všetkého unavený, pritiahol si k sebe zložky, v ktorých boli podrobnosti o tanečníkoch. Mal na starosti urobiť výber, ktorý sa potom predloží rade. Ďalšia absolútne nelogická vec zaužívaná v tejto spoločnosti- tanečníkov vyberajú ľudia, ktorých vrchol tanečných schopností pozostáva zo ,šľapania kapusty‘ a ktorí nakoniec i tak vyberú tých istých čo boli minulú sériu. Aspoň, že robí ten zoznam a tak má aspoň malú šancu ovplyvniť výber tanečníkov. I tak budú mať keci, keď tam nenájdu minulo sezónnu zostavu, ale úprimne je  mu to jedno, takto má aspoň možnosť dať šancu uchytiť sa novým tváram.

Zastaví sa pri jednej zložke, vytiahne z nej fotku chlapca, vlastne už mladého muža s blonďatými vlasmi, prebehne pohľadom jeho životopis aj keď ho pozná naspamäť, veď je v podstate jeho súčasťou. Neubráni sa povzdychu, prečo sa zlé veci dejú zásadne tým ľuďom, ktorí si to nezaslúžia? Sľúbil, že pomôže ako sa bude dať a svoj sľub mieni dodržať. Pretlačí ho výberom aj keby musel každého z členov rady osobne navštíviť a hodiny doňho hustiť. Schopnosti na to chlapec má, povedal by, že dokonca z tých všetkých na stole je on najlepší, jediný problém je jeho výška. Nie žeby boli ženy, ktoré budú tento rok v šou zastupovať celebrity obzvlášť vysoké, ale vo vysokých topánkach by ho o trochu prevyšovali asi všetky, čo samozrejme v skutočnosti nevadí, ale skúste si to vysvetľovať partii pohybovo neschopných a po peniazoch bažiacich vykopávok. Ale on ho tam dostane, ak si niekto zaslúži dostať šancu tak je to práve tento chlapec a snáď…..snáď ešte nebude neskoro. S povzdychom sa natiahne po telefón, musí vybaviť ten hovor čím skôr, naozaj z toho ale nemá dobrý pocit, ale šou by to jednoznačne pomohlo. Tak prečo je z predstavy toho chlapa v súťaži tak nervózny?

„ Dobrý deň, tu je Shin-Dong-hee, producent tanečnej súťaže Let’s Dance. Hovorím s manažérom pána Lee DongHae ?“


Dnešný tréning bol rovnaký ako ten včerajší a predvčerajší a predp……nudný a o ničom. Pripadal si ako v prvom ročníku prípravky na základnej škole, jeho spoluhráči div nezakopávali o vlastné nohy o nejakom štýle hry nemohla byť reč ani vo sne. Po skončení si radšej dal ešte dvadsať kôl okolo ihriska, aby z toho „tréningu“ aspoň niečo mal. Byť najlepší bolo občas tak strašne frustrujúce.

Z jeho úst unikol tichý povzdych, na jeho telo dopadali kvapky horúcej vody, stekali v cestičkách po jeho vypracovanom tele a splývali s kvapkami dopadajúcimi na zem. Spolu s potom odplavovali aj ten príšerný pocit znudenosti, ktorý ho prenasleduje niekoľko posledných týždňov. Možno dnes navštívi niektorého zo svojich milencov, aj keď jeho už ani ten sex nebaví.

„ Donghae!! Si ešte tu?“ bezpečne spoznal hlas svojho manažéra a kamaráta z detstva v jednej osobe. Musel sa pousmiať, keď mu hlavou prebehli všetky tie šialenstvá čo s ešte jedným chalanom, spolu porobili.

„ V sprche,“ nehanbil sa, oni traja spolu prežili toľko, že niečo ako vzájomná nahota nepredstavovala problém.

„ Ahoj, čože ťa sem privádza?“ milí úsmev, tak málo používaný, ozdobil jeho tvár. Stočil pohľad na dokonalo upraveného muža vo dverách, jediné čo dokazovalo jeho niekdajšie rebelstvo boli rúžové vlasy a tri krúžky v ľavom uchu.

„ Som tvoj manažér, spomínaš? Dnes som ohľadom teba mal telefonát, volal mi Shin-Dong-hee… “ začal.

„ Kto??“ hodil naňho nechápavý pohľad. To meno mu naozaj nič nehovorilo.

„ Sklapni a počúvaj!“ uškrnul sa, toto bola nevýhoda mať manažéra a kamoša v jednom.

„ Shin-Dong-hee je producent šou Let’s Dance. Dostal si ponuku v tejto show účinkovať, ja osobne si myslím, že je to dobrý nápad,“ pozrel naňho ako na zjavenie. To akože myslí vážne? On má ísť do tanečnej súťaže?

„ To nemyslíš vážne!“ potreboval sa uistiť, že to je len ďalší z rady Yesungových vtipov.

„ Samozrejme, že myslím! V poslednej dobe si neznesiteľný! Potrebuješ niečo čomu sa môžeš venovať a očividne ti už futbal nestačí. A nechcem počuť žiadne námietky, dohodol som ti s pánom Shindongom stretnutie. Pôjdem naňho s tebou, ale aby bolo jasné, mienim ťa do tej show dostať, pretože ak mi ešte raz zazvoní telefón a bude to niektorí s tých tvojich kurvičiek s tým, že čo sa deje, lebo si ho už týždeň neprišiel obrobiť, tak prisahám, že pretiahnem zadok ja tebe,“ ako len mohol zabudnúť… Yesung v pracovných veciach nikdy nesranduje. Občas mal pocit, že má rozdvojenú osobnosť, prvý Yesung  v roztrhaných rifliach či teplákoch- jeho kamarát, druhý Yesung v dokonalo vyžehlenej košeli- jeho manažér. Je mu jasné, že sa z toho len tak nevyvlečie a v konečnom dôsledku, i tak nemá teraz čo robiť, tak načo dráždiť hada bosou nohou aj keď je dnes v dobrej nálade.

„ Môžem sa dosprchovať alebo ma tam vytiahneš takto?“ Sung len prevrátil oči, akoby chcel dať najavo, že jeho správanie pokladá za detinské, potom sa však jeho pery skrútili do toho arogantného úsmevu, ktorým jeho priateľ spoľahlivo vedel nasrať jedenásť ľudí z desiatich už na strednej.

„ Neboj baby, dovolím ti zobrať si uterák. Stretnutie je naplánované na pol štvrtú, takže si pohni! Nemienim prísť neskoro, “ po týchto slovách sa otočil a zamieril smerom do šatne. Donghaemu bolo dobre, Yesung mal vždy jazyk ostrí ako britva a servítky si rozhodne nebral, ale bolo to niečo známe a príjemné, hlavne potom, čo je v poslednom čase obklopený samými pätolízačmi.

„ Mám ešte jeden dotaz! Odkedy máš namiesto vlasov cukrovú vatu?“ vedel, že sa tá otázka pravdepodobne obráti proti jemu, ale nemohol si ju odpustiť. Predsa len rúžová? Aj keď musí uznať, že vyzerá sexy a že on patrí k tým, ktorý to vedia posúdiť aj oceniť.

„ Zmenili sa pri výleve tej tvojej kurvičky, naozaj by si zo sebou mal niečo robiť, keď už o teba majú strach aj takéto existencie. A pohni tým svojím sexy zadkom skôr, než k tebe dôjdem a nechám ti spadnúť mydielko,“ mal pocit, že umrie! Ten priteplený hlas čo Yesung použil bol proste dokonalý.


„…..priemerná sledovanosť každej epizódy sa pohybuje okolo 25 miliónov divákov. Minulý rok sme získali ocenenie za najlepšiu a najsledovanejšiu show roka. Niekoľko hercov aj spevákov vyhlásilo, že ich filmy a albumy mali najväčší úspech práve po účinkovaní…..“ sedel tu už štvrť hodinu a ten chlap ešte nezavrel ústa. A ten cvok, čo si hovorí manažér namiesto toho, aby jednoducho potvrdil jeho účinkovanie, tu sedí a zaujato počúva.

Do čoho sa to zase nechal u vŕtať? V jednom má ale Yesung pravdu, mohlo by ho to vytrhnúť z toho príšerného stereotypu, do ktorého v poslednej dobe upadá. Ale predstava, že niekoľko najbližších týždňov bude musieť stráviť tancom s nejakou blbkou, ktorá sa ho pravdepodobne bude snažiť zbaliť ho rozhodne nelákala.

„ Akým spôsobom funguje nácvik? Musíte pochopiť, že tuto pán Donghae kvôli nemu nebude vynechávať svoj futbalový tréning,“ kedy začal rozprávať Yesung? Musel sa nechtiac zamyslieť.

„ Na tom sa už pán Donghae dohodne so svojou tanečníčkou,“ prenesie svoj pohľad na toho producenta, inak celkom inteligentný chlap, čo ho zarazilo, väčšinou, keď mal tú česť jednať s niekým z televízie boli to sami idioti.

„ Rozumiem. Ak dovolíte vzali by sme deň, dva na rozmyslenie,“ Yesung vstáva zo stoličky, zapína si sako a podáva producentovi Shindongovi ruku. Od neho sa očakáva to isté, vstáva, aby sa mohol presunúť ku stolu, keď v tom mu pohľad padne na otvorenú zložku na stole. Je tam akási fotka a k tomu množstvo akéhosi textu. Prstom ukáže na stôl a vyhľadá pohľadom svetlovlasého producenta.

„ To sú informácie o tanečníkoch?“ DongHae počkal kým Shindong prikývne.

„ Ak sa predsa len rozhodnem vo vašej šou účinkovať, chcem si vybral partnerku sám,“ v tomto nemieni ustúpiť, má rád veci pod kontrolou a s dotyčnou bude v najbližších týždňoch tráviť asi dosť času, chce si byť istý, že mu tam nehodia nejakú trapku. Nevie posúdiť čo si o tom oproti stojaci muž myslí, na tvári ma v tejto chvíli rovnako nečitateľný výraz aký býva vo väčšine situácií na tej jeho.

Vedel to! Vedel, že s týmto princiatkom budú problémy. Bohužiaľ, niektorý z jeho geniálnych podriadených už stihol povedať rade, že ho pozývajú do súťaže a jemu bolo pred týmto stretnutím slušne naznačené, že na jeho miesto sa stojí rad, takže by sa mal snažiť. Najradšej by ich všetky, vrátane toho pred stojom, poslal kade ľahšie, ale to si nemôže dovoliť. Nie teraz, keď by to neovplyvnilo len jeho.

„ Mohol by som vám tie informácie poslať na e-mail,“ nemal by to robiť, tie zložky boli plné osobných údajov ale aj z toho mála čo o tomto mužovi vedel, mu bolo jasné, že nič okrem súhlasu neprichádza do úvahy.

„ Mám tu tablet, ak by ste bol tak láskavý a dal mi to rovno tam, bol by som vám vďačný,“ chcel sa natiahnuť po svoju tašku, aby ho mohol vybrať, to mu ho už, spolu s potrebným adaptérom, ale podával Yesung. Pousmial sa, vzájomné čítanie myšlienok bola vždy ich špecialita.

„ Ehm…samozrejme, bez problémov,“ Shindong bol značne zarazený zmenou v DongHaeho správaní. Bez slova vzal do rúk tablet a pripojil ho k svojmu počítaču.

 

(0)(0)

Leave A Comment